خبر
هوایی و فرودگاه ها  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد؛

برقراری مجدد پروازهای "هما" به شهر رم ایتالیا

می متالز - هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران"هما" از روز دوشنبه ۱۱ آذرماه(دوم دسامبر)، پروازهای خود به شهر رم ایتالیا را از سر می‌گیرد.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی ایران ایر، باتوجه به درخواست هموطنان گرامی خارج از کشور و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و پس از یک دوره توقف، پروازهای "هما" به شهر رم از تاریخ ۱۱ آذرماه سال جاری برقرار می‌گردد.

پرواز تهران- رم - تهران، روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه هر هفته انجام می‌شود.

در حال حاضر "هما" روزهای سه‌شنبه و جمعه هر هفته به شهر میلان ایتالیا پرواز می‌کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در پنجمین کارگروه فعال سازی معادن کوچک مقیاس استان خراسان جنوبی صورت گرفت:

بررسی مسائل و مشکلات معادن آهن غیرفعال خراسان جنوبی

می متالز - پنجمین کارگروه احیاء و فعال سازی معادن کوچک مقیاس استان خراسان جنوبی با هدف بررسی مسائل و مشکلات معادن غیر فعال حوزه آهن استان با حضور مدیران و کارشناسان سازمان صمت استان، کارشناسان و نمایندگان مجتمع محدوده های اکتشافی خراسان جنوبی و جمعی از معدن داران استان برگزار شد.
 

معدن بوکسیت شاهرود قاتل محیط زیست سمنان

می متالز - فعالیت‌های معدنی انجام شده در معدن بوکسیت تاش موجب ایجاد چالش های زیست محیطی و اجتماعی شده است امری که مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی نیز در گزارش خود به آن اشاره کرده است.
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

بازارسرمایه، این قسمت بازگشت شاخص

می متالز - در روز جاری، شاخص کل ۳۳ هزار واحد و شاخص هم وزن هم حدود ۶۶۹۳ واحد رشد را تجربه کرد.
 

افزایش پروازهای ماکو از نیمه دوم خرداد

می متالز - مدیر فرودگاه ماکو گفت: از ۱۸خردادماه ‌جاری با اضافه شدن هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به خطوط هوایی این شهرستان، پروازهای این میسر افزایش خواهد یافت.
 

آشنایی با سنگ حدید (هماتیت) و کاربردهای آن

می متالز - سنگ حدید نوعی کریستال مات است که به رنگ های سیاه، سیاه مایل به خاکستری و قهوه ای مایل به قرمز موجود می باشد. این سنگ از اکسید آهن سیاه و فلزی شکل، تشکیل می شود که با منیتیت (سنگ آهن مغناطیسی).
 

اعتماد فولاد خوزستان به تامین کنندگان مواد نسوز داخلی

می متالز - داریوش طهماسبی رییس واحد تعمیرات گرم نسوز: سنگ آهن، الکترود و مواد نسوز از مهم‌ترین نهاده‌های استراتژیک فولاد خوزستان هستند. هر کدام در جایگاه خود از اهمیت بالایی برخودار هستند، بطوری که اگر در تامین به موقع هر کدام، خللی وارد شود، باعث توقف تولید و از دست رفتن سرمایه می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما