خبر
هوایی و فرودگاه ها  
اطلاعیه شرکت هواپیمایی کشوری؛

قیمت بلیت تهران کیش و بالعکس کنترل می شود

می متالز - شرکت هواپیمایی کشوری اعلام کرد برای کنترل قیمت بلیت تهران کیش و بالعکس نسبت به پرواز فوق العاده سیستمی برقرار می شود.

به گزارش می متالز،  شرکت هواپیمایی کشوری طی اطلاعیه ای اعلام کرد: در راستای مشتری مداری و کنترل قیمت بلیت تهران کیش نسبت به پرواز فوق العاده سیستمی در این مسیر راه اندازی می شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس اسبق سازمان هواپیمایی کشوری مطرح کرد:

صنعت هوایی کشور نیازمند بازسازی کامل است

می متالز - رئیس اسبق سازمان هواپیمایی کشوری معتقد است در حال حاضر صنعت هوایی کشور در بدترین حالت ممکن قرار گرفته، از همین رو این صنعت نیازمند اصلاح ساختاری، تشکیلاتی و پرسنلی دارد.
 با تصویب هیات وزیران:

زنگنه رسما رئیس سازمان هواپیمایی شد

می متالز - کاپیتان تورج دهقانی زنگنه با تایید هیات وزیران به عنوان بیست و نهمین رییس سازمان هواپیمایی کشوری ایران رسما منصوب شد.
 

مجوز پروازهای ترکیه به ایران صادر شده است

می متالز - سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، گفت: مجوز پرواز شرکت هواپیمایی ترکیش صادر شده است، اما اینکه پروازهای این شرکت هواپیمایی چه زمانی به ایران آغاز می‌شود، هنوز مشخص نیست.
 

حمل ونقل دریایی خلاء صنعت هوایی را پُر می‌کند

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر این که حمل ونقل دریایی می تواند خلاء صنعت هوایی را پر کند، گفت:حمل و نقل موتور محرک اقتصاد کشور است.
 

راه‌اندازی پروازهای تهران- استانبول از امروز

می متالز - به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری مجوز پرواز استانبول و دیگر مقاصد ترکیه بسته به رفع محدودیت‌ها با این کشور و راه‌اندازی پرواز برای ایرلاین‌های داخلی از امروز به تدریج صادر می‌شود.
 

غرش دوباره پروازها در آسمان البرز

می متالز - چهارشنبه چهارم تیر ۹۹، مبدا اهواز مقصد فرودگاه بین المللی پیام در استان البرز، عزم والای دولت تدبیر و امید و همت مسوولان استانی جواب داد و بار دیگر آسمان این استان تبدیل به معبری امن برای تردد پروازهای مسافری شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما