خبر
مسکن و اقتصاد   بازار مسکن  
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

آمادگی ثبت نام ۱۸۰ هزار واحد مسکونی از طرح اقدام ملی

می متالز - عبوری گفت: هم اکنون ۱۸۰ هزار واحد مسکن در قالب طرح اقدام ملی برای ثبت نام آماده شده است.

به گزارش می متالز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سیدمهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد:‌ ۲ طرح ملی در قالب طرح اقدام ملی برای عرضه مسکن و طرح ملی ابرار یا اقدام برای راه‌های اولویت دار روستایی در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت:‌ در طرح اقدام ملی برای عرضه مسکن، تولید ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در دستور کار قرار گرفته و جزییات این طرح روز شنبه ۱۸ آبان ، از سوی معاون -سرپرست- مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اعلام می شود. هم‌ اکنون ۱۸۰ هزار واحد از این ۴۰۰ هزار واحد برای ثبت نام آماده شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

برگزاری چهاردهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی در سال ۹۹

می متالز - هیات دولت با برگزاری چهاردهمین همایش دوسالانه سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS) در سال آینده موافقت کرد.
 

عملیات اجرایی قطار حومه‌ای بهارستان با همکاری چهار دستگاه آغاز شد

می متالز - حبیب‌اله طاهرخانی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی قطار حومه‌ای بهارستان با همکاری شرکت عمران شهرهای جدید، راه‌آهن، فولاد مبارکه سپاهان و شهرداری اصفهان گفت: این پروژه به‌طول ۵۹ کیلومتر و در قالب سه قطعه طراحی شده است.
 توسط وزیر راه:

زمان آغاز ثبت‌ نام تهرانی‌ها در طرح اقدام ملی مسکن اعلام شد

می متالز - وزیر راه و شهرسازی از زمان آغاز ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان تهران خبر داد و گفت: ظرفیت ثبت نام استان قم در دو ساعت اول تکمیل شد.
 عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:

نظارت وزارت صمت، راه و شهرسازی بر قیمت‌ محصولات ساختمانی

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وزارت صمت، وزارت راه و شهرسازی، سازمان تعزیرات و بخش‌های دیگر باید بر روند قیمت‌گذاری محصولات ساختمانی نظارت کنند.
 وزیر راه و شهرسازی:

ساخت ۱۵ هزار کیلومتر راه‌آهن دیگر در دستور کار است/ زیرساخت‌های ریلی تا ۳ برابر افزایش یافت/ اتصال ۲ استان دیگر به شبکه ریلی تا ۲ سال آینده

می متالز - وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در حال حاضر ۱۴ هزار کیلومتر خط ریلی در ایران وجود دارد و ساخت ۱۵ هزار کیلومتر راه‌آهن هم در دستور کار است، در سال‌های گذشته برای اولین بار قطار را به چهار استان کشور رساندیم و در دو سال آینده هم به دو استان دیگر قطار متصل می‌شود
 معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

طرح اقدام ملی مسکن شامل دهک‌های پائین نمی‌شود

می متالز - جواد حق شناس با اشاره به اجرایی شدن گام اول طرح اقدام ملی مسکن در چهار استان، یادآور شد که این طرح شامل خانوارهای دهک‌های پائین جامعه (افراد کم درآمد) نخواهد شد مگر با حمایت نهادهای حمایتی.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما