خبر
اقتصاد   بانک ها  
در صرافی بانک‌ها؛

نرخ فروش دلار ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام شد

می متالز - صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، شانزدهم آبان‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

به گزارش می متالز، صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، شانزدهم آبان‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان است.

این در حالی است که نرخ خرید و فروش دلار و یورو در دو هفته اخیر تقریبا ثابت بوده که در  یکسال اخیر بی‌سابقه است.

گفتنی است؛ ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در ادامه اظهار نظر اخیر رییس بانک مرکزی، اتفاق افتاد:

سیر نزولی قیمت ها در بازار ارز و طلا

می متالز - رئیس کل بانک مرکزی گفته بود: در مدتی که شاهد نوسان بازار ارز هستیم، اقدامات زیادی انجام شده که در روزهای آینده نتایج آنرا مشاهده می‌کنیم. به مردم می‌گویم که نرخ ارز این چیزی که می‌بینید نیست و نرخ ارزی که در بازار است(دلار ۲۳- ۲۴ هزار تومانی) واقعی نیست.
 

دلار، همچنان در کانال گرانی

می متالز - رکورد زنی‌های مداوم ارز و به‌خصوص قیمت دلار در بازار آزاد از مسائل نگران‌کننده ماه‌های اخیر است روندی که گویا هیچ نظارتی برآن نیست و همچنان در حال تاختن است.
 

مشروح گفت وگوی رئیس کل بانک مرکزی با برنامه «بدون تعارف»

می متالز - دکتر عبدالناصر همتی در برنامه «بدون تعارف» بخش خبری ۲۰:۳۰ با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور اظهار داشت: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا این فشار حداکثری را کنترل کنیم و فشار کمتری به مردم بیاید
 

قیمت دلار ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ به ۲۳ هزار تومان رسید

می متالز - قیمت هر دلار (اسکناس آمریکا) امروز پنج شنبه ۱۶ مرداد ماه ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی ۲۳ هزار تومان است.
 

کاهش قابل توجه صادرات محصولات پلیمری در ۳ ماهه نخست ۹۹

می متالز - پنجاه و ششمین جلسه کمیسیون صادرات انجمن ملی صنایع پلیمر ایران با حضور نماینده سازمان توسعه تجارت، کنفدراسیون صادرات ایران و نماینده شرکت بازرگانی پتروشیمی برگزار شد و طی آن اعلام شد که در سه ماهه نخست سال ۹۹ صادرات محصولات پلیمری با کاهش روبه‌رو شده است و عمده دلیل این کاهش صادرات شیوع ویروس کرونا است
 دیده بان بورس 14 مرداد 99

پیش بینی بورس امروز | انتظارات بازار/مولفه‌های موجود چه تاثیری روی دادوستدها می‌گذارند

می متالز - اگرچه برای معاملات امروز تداوم هیجان در سمت عرضه‌ها همچنان میتواند پایدار بماند اما انتظارات جدید به دلایلی پیش بینی تعادل در دادوستدهای امروز را هم نوید می دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما