خبر
اقتصاد   بانک ها  
در صرافی بانک‌ها؛

نرخ فروش دلار ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام شد

می متالز - صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، شانزدهم آبان‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

به گزارش می متالز، صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، شانزدهم آبان‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان است.

این در حالی است که نرخ خرید و فروش دلار و یورو در دو هفته اخیر تقریبا ثابت بوده که در  یکسال اخیر بی‌سابقه است.

گفتنی است؛ ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 یک کارشناس بازار خودرو می‌گوید:

افزایش قیمت دلار کدام خودروها را گران کرد؟

می متالز - یک کارشناس بازار خودرو می‌گوید: نوسان قیمت دلار باعث شد تا در هفته‌های اخیر قیمت تمام خودروهای داخلی مجدد گران شود. مادامی که دولت در سیاست‌های کلان اقتصادی تغییراتی را اعمال نکند قیمت خودرو در بازار ثابت باقی نخواهد ماند.
 یک کارشناس بازار مسکن می‌گوید:

افزایش قیمت دلار، مسکن را گران کرد / افزایش فایل فروش‌های خانه در تهران

می متالز - یک کارشناس بازار مسکن می‌گوید: افزایش قیمت دلار در گران شدن قیمت خانه بی‌ تاثیر نیست. با نوسان قیمت خانه در چند وقت اخیر میزان فایل‌های فروش خانه‌ها نیز در مناطق مختلف افزایش یافته است.
 

سقوط یک ساعته قیمت دلار / ۳ عامل موثر در نوسان بازار ارز

می متالز - روز سه‌ شنبه بازار ارز صحنه سقوط یک ساعته قیمت دلار بود؛ شاخص ارزی درابتدای روز به بالای مرز ۱۴ هزار تومانی رفت و حتی تا نقطه ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومانی جهش کرد.
 

روز پرنوسان صرافی ملی / دلار ۵۰ تومان ارزان شد

می متالز - نرخ ارز در صرافی‌ ملی که امروز برای پنجمین بار اعلام شد که پس از سه مرتبه افزایش، ۵۰ تومان کاهش یافت و قیمت دلار به ۱۳ هزار و ۸۵۰ تومان رسید.
 

آخرین وضعیت شرکت صنایع‌ لاستیکی‌ سهند

می متالز - مدیرعامل شرکت صنایع «لاستیکی سهند» با اشاره به افزایش قیمت ارز، اثر آن بر قیمت محصولات شرکت را تشریح کرد.
 

بازار آهن متاثر از رشد قیمت دلار

می متالز - افزایش نرخ دلار موجب رشد قیمت در بازار آهن شد؛ به‌گونه‌ای‌که برخی انواع شمش فولاد از مرز ۴ هزار تومان در هر کیلو گذشتند. مقاطع نیز در معاملات روز یکشنبه ۱۷ آذر ماه جاری، با افزایش قیمت در بازار غیررسمی پیشنهاد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما