خبر
خودرو  

قیمت های جدید این چند خودروساز

می متالز - گروه سیف خودرو، ام جی و جیلی، عظیم خورو، آمیکو و ریگان خودرو قیمت خودروهایشان را منتشر کردند.

به گزارش می متالز، گروه سیف خودرو، ام جی و جیلی، عظیم خورو، آمیکو و ریگان خودرو قیمت جدید تولیدات خود را اعلام کردند.

کد خبر: 66139
تاریخ: 1398/08/16 - 18:38
منبع: بورس نیوز

گروه سیف خودرو  ام جی  جیلی  عظیم خورو  ریگان خودرو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

راهکار جیلی برای افزایش نقدینگی

می متالز - هلدینگ خودروسازی جیلی روز جمعه اعلام کرد از محل فروش سهام خود توانسته است تا ۸۳۶ میلیون دلار را کسب کند و قصد دارد تا این نقدینگی را در مسیر حمایت از توسعه و رشد خود در چین، بزرگ‌ترین بازار خودرویی جهان هزینه کند.
 

جدید ترین گزارش از فروش غول های سنگ آهنی جهان

می متالز - میزان فروش شرکت های معدنی واله، ریوتینتو، بی اچ پی، اف ام جی و روی هیل در هفته منتهی به ۲۹ مارس (۱۷ فروردین) در مجموع به ۲۱ میلیون و ۵۴۰ هزار تن رسیده است.
 

تولید ماهواره برای خودران‌ها

می متالز - شرکت خودروسازی جیلی از سرمایه‌گذاری ۲۷/ ۲ میلیارد یوآنی (۳۲۶ میلیون دلار) برای احداث کارخانه جدید ساخت ماهواره در چین خبر داد.
 

راهکار جیلی برای شکست کرونا

می متالز - شرکت خودروسازی جیلی چین سرویس آنلاینی را برای خریداران محصولات خود راه‌اندازی کرده است تا این افراد پس از انتخاب خودروی موردنظر به‌صورت آنلاین بتوانند سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرند؛ تلاشی که در راستای تعدیل اثر هولناک شیوع ویروس کرونا بر فروش خودرو در چین انجام شده است.
 

عملکرد چشمگیر جیلی در ۲۰۱۹

می متالز - سال ۲۰۱۹ برای خودروسازان در بازار چین چندان رونقی درپی نداشت و بیشترین رکود خود را از دهه ۹۰ میلادی تاکنون تجربه کرد.
 

دلایل بازدهی ۲۲۲درصدی سهم "وارس"

می متالز - مدیر مالی شرکت «وارس» گفت: سرمایه ثبت شده شرکت، ۱۰میلیارد تومان بوده و برای انتقال به بازار بالاتر باید سرمایه شرکت حداقل ۱۰۰درصد افزایش یابد، احتمالا بعد از تایید صورت های مالی در مجمع، از محل سود انباشته و یا آورده نقدی سهامداران افزایش سرمایه انجام خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما