خبر
بورس و سهام   بانک ها  
حال خوش سهامداران این بانک تداوم می‌یابد؛

"وپارس" در زمره بهترین‌های گروه بانکی

می متالز - به صورت میانگین، بانک‌های حاضر در بازار سهام از ابتدای سال جاری تا به امروز نزدیک به ۸۲ درصد رشد قیمت داشته‌اند که "وپارس" فاصله بسیار زیادی از میانگین دارد.

به گزارش می متالز، هر سهم "بانک پارسیان" در حال حاضر در محدوده قیمتی ۳۰۰۰ ریال معامله می‌شود که نسبت به ابتدای سال جاری رشد جالب توجه ۱۸۸ درصدی را به معرض نمایش می‌گذارد. از این حیث، بین بانک‌ها حائز رتبه برتر است و پس از موسسه اعتباری توسعه در جایگاه دوم ایستاده است.

به صورت میانگین، بانک‌های حاضر در بازار سهام از ابتدای سال جاری تا به امروز نزدیک به ۸۲ درصد رشد قیمت داشته‌اند. بنابراین، "وپارس" بسیار بیشتر از میانگین گروه بازدهی عاید سهامداران کرده است.

یکی از علل آن را می‌توان به بحث افزایش سرمایه ۵۸۵ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها نسبت داد که همچنان می‌تواند محرکی برای رشد قیمت سهم باشد.

بر اساس آخرین صورت‌های مالی منتشر شده از سوی بانک ها، حدود ۷۵۲ هزار میلیارد ریال سود تسهیلات اعطایی ثبت شده که "بانک پارسیان" از این مبلغ سهم ۶ درصدی دارد و در رتبه هشتم بین بانک‌ها ایستاده است.

با توجه به بهبود تراز درآمدی این بانک که در گزارش‌های قبلی به آن اشاره شد، انتظار بر آن است که شاهد بهبود رتبه این شرکت در این زمینه نیز باشیم.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رشد ۷۱ درصدی شاخص بورس در ۱۵۲ روز معاملاتی

می متالز - شاخص بورس از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۵۲روز معاملاتی، ۷۱ درصد رشد کرده است.
 خوب‌ها و بد‌های هفته معرفی شدند؛

حال خوش سهامداران "اپرداز" در هفته تلخ "آسیا"

می متالز - در هفته‌ای که شاخص کل بازار سهام حرکت لاکپشتی داشت، "محرکه" رشد "اپرداز" با دور تند چرخید و "قاسم" در "آسیا" دوم شد.
 در مرحله پیش گشایش امروز:

۵۴ شرکت بورسی و فرابورسی صف خرید و فروش سهام دارند

می متالز - با آغاز معاملات آخرین روز کاری هفته و در پیش گشایش بازار سهام، ۴۸ سهم دارای صف خرید و ۶ سهم دیگر دارای صف فروش هستند.
 

سهامدار حقیقی فروشنده بلوک ۲.۶۵ درصدی شرکت حاضر در بازار پایه شد

می متالز - شرایط و زمان عرضه بلوک ۲.۶۵ درصدی شرکت صنعت و تجارت آداک توسط سهامدار حقیقی اعلام شد.
 یک کارشناس مطرح کرد؛

اثر مثبت ثبات بازار ارز بر بازار سرمایه

می متالز - یک کارشناس بازار سرمایه گفت: ثبات نرخ ارز موجب می‌شود تا سرمایه‌گذاران و بنگاه‌های تولیدی برآورد دقیق و درست‌تری از تولید و سودآوری شرکت‌ها داشته باشند.
 

۶۰ شرکت در مرحله پیش گشایش امروز صف خرید و فروش سهام دارند

می متالز - با آغاز معاملات سومین روز کاری هفته و در پیش گشایش بازار سهام، ۴۲ سهم دارای صف خرید و ۱۸ سهم دیگر دارای صف فروش هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما