خبر
بورس و سهام   بانک ها  
حال خوش سهامداران این بانک تداوم می‌یابد؛

"وپارس" در زمره بهترین‌های گروه بانکی

می متالز - به صورت میانگین، بانک‌های حاضر در بازار سهام از ابتدای سال جاری تا به امروز نزدیک به ۸۲ درصد رشد قیمت داشته‌اند که "وپارس" فاصله بسیار زیادی از میانگین دارد.

به گزارش می متالز، هر سهم "بانک پارسیان" در حال حاضر در محدوده قیمتی ۳۰۰۰ ریال معامله می‌شود که نسبت به ابتدای سال جاری رشد جالب توجه ۱۸۸ درصدی را به معرض نمایش می‌گذارد. از این حیث، بین بانک‌ها حائز رتبه برتر است و پس از موسسه اعتباری توسعه در جایگاه دوم ایستاده است.

به صورت میانگین، بانک‌های حاضر در بازار سهام از ابتدای سال جاری تا به امروز نزدیک به ۸۲ درصد رشد قیمت داشته‌اند. بنابراین، "وپارس" بسیار بیشتر از میانگین گروه بازدهی عاید سهامداران کرده است.

یکی از علل آن را می‌توان به بحث افزایش سرمایه ۵۸۵ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها نسبت داد که همچنان می‌تواند محرکی برای رشد قیمت سهم باشد.

بر اساس آخرین صورت‌های مالی منتشر شده از سوی بانک ها، حدود ۷۵۲ هزار میلیارد ریال سود تسهیلات اعطایی ثبت شده که "بانک پارسیان" از این مبلغ سهم ۶ درصدی دارد و در رتبه هشتم بین بانک‌ها ایستاده است.

با توجه به بهبود تراز درآمدی این بانک که در گزارش‌های قبلی به آن اشاره شد، انتظار بر آن است که شاهد بهبود رتبه این شرکت در این زمینه نیز باشیم.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

هشت فاکتور شاخص‌ساز

می متالز - نوسانات شاخص حول ابرکانال یک میلیون واحدی در روزهای اخیر موجب سردرگمی بسیاری از تازه‌واردها و در نقطه مقابل فرصت‌طلبی باتجربه‌ترهای بازار سرمایه شده است.
 

تحلیل و پیش بینی سه کارشناس از آینده کوتاه و بلندمدت بورس

می متالز - سه کارشناس بازار سرمایه با بررسی دلایل شکل گیری دوران رکود و افزایش عرضه ها، آینده کوتاه و بلندمدت بورس را پیش بینی کردند.
 یک کارگزاری با بررسی رویدادهای خارجی و داخلی اعلام کرد:

پیش بینی این هفته بورس با بهبود وضعیت بزرگان و توجه بازار به تک سهم ها

می متالز - یک کارگزاری با تکیه بر آخرین رویدادهای خارجی و داخلی و تلاش دولت و مجلس برای حمایت از بورس، وضعیت این هفته بازار را پیش بینی و اعلام کرد تک سهم ها در کانون توجه خواهند بود.
 

توضیح سهم تازه وارد درباره تغییر دلار و گرانی ۲۴۵ درصدی مواد اولیه

می متالز - چهارمین شرکت جدید سال درباره تغییر گروه و اولویت ارزی مواد اولیه لاستیک از ارز بانکی به نیمایی و رشد ۲۴۵ درصدی قیمت مواد اولیه توضیح داد و آماده بازگشایی نماد برای فردا شد.
 تعدادی از سهامداران اعلام کردند:

معضلات و وعده های محقق نشده شرکتی که وکالتنامه های ۱۴ سال پیش دارد

می متالز - تعدادی از سهامداران سیمان مجد خواف با اعلام معضلات و وعده های محقق نشده مدیران در مورد وکالتنامه های اخذ شده ۱۴ سال پیش نکاتی را مطرح کردند.
 

احتمال تغییر فاز در بازار سهام

می متالز - آیا بازار با دوباره اصلاح را در دستور کار قرار میدهد. در صورت این فرضیه محتمل چه اتفاقی می افتد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما