خبر
اقتصاد   بیمه  
رنجبرزاده:

افزایش غیرمعقول تعرفه‌های خدمات درمانی ظلمی در حق بیمه‌ها است

می متالز - عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید براینکه افزایش غیر معقول تعرفه‌ها ظلمی در حق بیمه‌ها است، گفت: تعرفه خدمات درمانی باید متعادل، منطقی و متناسب با شرایط کشور باشد.

به گزارش می متالز، اکبر رنجبر زاده، در واکنش به خبری مبنی بر اینکه افزایش تعرفه‌های خدمات درمانی منجر به "ورشکستگی کامل بیمه سلامت و سازمان تأمین اجتماعی" می‌شود، گفت: بنده معتقدم تعرفه‌های خدمات درمانی باید متناسب با شرایط کشور باشد. واقعی نبودن تعرفه به هیچ عنوان به نفع مردم نیست بنابراین هدف‌گذاری در تعیین تعرفه‌ها باید رضایت جامعه تحت پوشش را به همراه داشته باشد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کاهش تعرفه خدمات درمانی، پرداخت ازجیب مردم را افزایش می‌دهد و آنها را دچار ضرر و زیان می‌کند، اظهار کرد: افزایش غیرمعقول تعرفه‌ها ظلمی در حق صندوق‌ها و بیمه‌ها است، بنابراین میزان تعرفه‌های خدمات درمانی باید متعادل و مطابق با شرایط و مسائل کشور باشد.  

 

تعرفه خدمات درمانی باید متعادل و منطقی باشد

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه ارائه دهندگان خدمات، اعم از پزشکان و پرستاران نباید در تعرفه‌گذاری نادیده گرفته شوند، تصریح کرد: برای متعادل کردن تعرفه‌های خدمات درمانی باید تمامی مسائل تورمی، مشکلات جامعه و مشکلات مراکز درمانی خصوصی و دولتی در تصمیم‌گیری لحاظ شود.

عضو هیات رئیسه مجلس، با تاکید بر اینکه افزایش تعرفه‌های خدمات درمانی معمولا در ابتدای سال دیده می‌شود،گفت: تعرفه‌های درمانی، سالی یک بار افزایش پیدا می‌کند، از طرفی در حال حاضر نیز هیچ ضرورتی برای افزایش تعرفه وجود ندارد چرا که نه به مصلحت بوده و نه کار درستی است. 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عضو هیات امنای تامین اجتماعی اعلام کرد؛

فروش شستا کفاف یک ماه هزینه های تامین اجتماعی

می متالز - عضو هیات امنای سازمان تأمین اجتماعی با اشاره ه به اینکه فروش کل شستا کفاف یک ماه هزینه های سازمان را می دهد گفت: پالایشگاه لاوان در ازای بدهی واگذار شده است.
 از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون

چقدر از خزانه برای کرونا خرج شد؟

می متالز - خزانه‌داری کل کشور به منظور مقابله با ویروس کرونا ۲۳۹۲ میلیارد تومان در وجه وزارت بهداشت، ۳۴۳۱ میلیارد تومان به بیمه سلامت، ۱۹.۹ میلیارد تومان به حساب اورژانس کشور و ۱۴.۵ میلیارد تومان هم در وجه اورژانس تهران واریز کرده است.
 بر اساس اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی، با توجه به تاکیدات وزیر اقتصاد در نوزدهم فروردین ماه سال جاری از سوی معاونت نظارت مالی و خزانه داری این وزارتخانه صورت پذیرفت:

با هدف پشتیبانی مالی و تداوم ارائه خدمات پایدار درمانی به بیماران كرونا، مبلغ 1062 میلیارد تومان در وجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و مبلغ 2271 میلیارد تومان در وجه بیمه سلامت واریز شد

می متالز - معاونت نظارت مالی و خزانه داری وزارت امور اقتصادی و دارایی در نوزدهم فروردین ماه سال جاری، مبلغ 1062 میلیارد تومان در وجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و مبلغ 2271 میلیارد تومان در وجه بیمه سلامت واریز نمود.
 کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد:

خزانه داری كل كشور در وزارت امور اقتصادی و دارایی در راستای پشتیبانی از بخش بهداشت و درمان كشور مبلغ ۶۰۰ میلیارد تومان به حساب سازمان بیمه سلامت واریز كرد

می متالز - مبلغ ۶۰ میلیارد تومان به حساب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، مبلغ ۱۴/۵ میلیارد تومان به حساب اورژانس استان تهران و نیز مبلغ ۱۹/۹ میلیارد تومان به حساب اورژانس کشور واریز شده است/ بر این اساس خزانه داری کل کشور کلیه مطالبات اورژانس تا پایان اسفندماه را واریز نموده است.
 محمد شریعتمداری در مراسم شروع به کار باشگاه مشتریان سازمان تأمین اجتماعی:

با همکاری بین بخشی خدمتی جدید به بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی ارائه می‌شود / استفاده کامل از تمامی ظرفیت تولید و توزیع دارو و مواد ضدعفونی کننده در شستا با هماهنگی وزارت بهداشت

می متالز - باشگاه مشتریان سازمان تأمین اجتماعی با همکاری سازمان تأمین اجتماعی، بانک رفاه کارگران و شرکت رایتل شروع به کار کرد. این طرح به صورت پایلوت در استان فارس آغاز شده و در آینده در سراسر کشور گسترش خواهد یافت.
 بدهی دو‌میلیون یورویی دردسرساز شد

شستا به فدراسیون فوتبال: پول‌مان را بدهید

می متالز - خبر استقراض دو‌میلیون یورویی فدراسیون فوتبال از پتروشیمی فن‌آوران یکی از زیرمجموعه‌های شرکت شستا مربوط به امروز و دیروز نیست. جزئیات این خبر چندماه قبل در رسانه‌ها منتشر شد و سروصدای زیادی هم به راه انداخت. حتی گفته می‌شود نهادهای نظارتی هم به پشت پرده این پرونده ورود کرده و درحال رسیدگی به ابعاد مختلف آن هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما