خبر
اقتصاد   بیمه  
رنجبرزاده:

افزایش غیرمعقول تعرفه‌های خدمات درمانی ظلمی در حق بیمه‌ها است

می متالز - عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید براینکه افزایش غیر معقول تعرفه‌ها ظلمی در حق بیمه‌ها است، گفت: تعرفه خدمات درمانی باید متعادل، منطقی و متناسب با شرایط کشور باشد.

به گزارش می متالز، اکبر رنجبر زاده، در واکنش به خبری مبنی بر اینکه افزایش تعرفه‌های خدمات درمانی منجر به "ورشکستگی کامل بیمه سلامت و سازمان تأمین اجتماعی" می‌شود، گفت: بنده معتقدم تعرفه‌های خدمات درمانی باید متناسب با شرایط کشور باشد. واقعی نبودن تعرفه به هیچ عنوان به نفع مردم نیست بنابراین هدف‌گذاری در تعیین تعرفه‌ها باید رضایت جامعه تحت پوشش را به همراه داشته باشد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کاهش تعرفه خدمات درمانی، پرداخت ازجیب مردم را افزایش می‌دهد و آنها را دچار ضرر و زیان می‌کند، اظهار کرد: افزایش غیرمعقول تعرفه‌ها ظلمی در حق صندوق‌ها و بیمه‌ها است، بنابراین میزان تعرفه‌های خدمات درمانی باید متعادل و مطابق با شرایط و مسائل کشور باشد.  

 

تعرفه خدمات درمانی باید متعادل و منطقی باشد

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه ارائه دهندگان خدمات، اعم از پزشکان و پرستاران نباید در تعرفه‌گذاری نادیده گرفته شوند، تصریح کرد: برای متعادل کردن تعرفه‌های خدمات درمانی باید تمامی مسائل تورمی، مشکلات جامعه و مشکلات مراکز درمانی خصوصی و دولتی در تصمیم‌گیری لحاظ شود.

عضو هیات رئیسه مجلس، با تاکید بر اینکه افزایش تعرفه‌های خدمات درمانی معمولا در ابتدای سال دیده می‌شود،گفت: تعرفه‌های درمانی، سالی یک بار افزایش پیدا می‌کند، از طرفی در حال حاضر نیز هیچ ضرورتی برای افزایش تعرفه وجود ندارد چرا که نه به مصلحت بوده و نه کار درستی است. 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

محرومان با تایید وزارت رفاه بیمه سلامت می شوند

می متالز - معاون خدمات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت گفت: بر اساس آیین نامه اجرایی پوشش اجباری بیمه سلامت و ارزیابی وسع، وزارت رفاه باید ظرف مدت یک ماه، استعلام سازمان بیمه سلامت برای پوشش بیمه‌ای افراد را پاسخ دهد.
 

پرد‌اخت یارانه بیمه سلامت مشروط می‌شود‌

می متالز - معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد‌: این وزارتخانه آماد‌گی کامل برای اجرای آزمون وسع به منظور د‌ریافت یارانه د‌ولت برای پرد‌اخت حق سرانه بیمه پایه را مطابق با آیین‌نامه د‌ولت د‌ارد‌.
 جزئیات سوال نماینده قائمشهر از وزیر بهداشت؛

۸ میلیون ایرانی از خدمات بیمه‌ای برخوردار نیستند

می متالز - نماینده مردم قائمشهر و سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمال بیمه سلامت در پوشش بیمه‌ای افراد فاقد بیمه، گفت: ۸ میلیون ایرانی از خدمات بیمه‌ای برخوردار نیستند که خلاف برنامه ششم و طرح تحول سلامت است.
 زارع با تاکید بر لزوم همسان‌سازی حقوق بازنشستگان:

تفاوت سال بازنشستگی نباید به اختلاف در دریافتی منجر شود

می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید در حال حاضر برخی بازنشستگان با مدرک و ردیف شغلی همسان به دلیل تفاوت در سال بازنشستگی، دریافتی متفاوتی دارند، در حالی که تفاوت در سال بازنشستگی نباید به تفاوت در دریافتی منجر شود.
 در دیدار مدیرعامل و معاونان سازمان بیمه سلامت مطرح شد

دکتر لاریجانی: استفاده از یارانه می تواند راهی برای تامین اعتبارات بیمه سلامت باشد

می متالز - رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر بیمه سلامت به درستی انجام شود حتی اگر کشور در شرایط سختی قرار داشته باشد، مردم به آرامش و امیدواری خواهند رسید.
 

۶۰ درصد جمعیت استان لرستان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند

می متالز - شاهدخت فتحی بیرانوند گفت: تعداد بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت در لرستان حدود ۱ میلیون ۱۰۰ هزار نفر هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما