خبر
اقتصاد   سرمایه گذاری  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی:

شستا به ۱۰۰ درصد تعهدات ارزی خود عمل کرده است

می متالز - نشست کارگروه تخصصی اقتصادی و مالی با حضور مدیران کل بازرسی وزارت‌خانه‌ها و بازرس کل امور بانک و بیمه‌ای سازمان بازرسی کل کشور در شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی برگزار شد.

به گزارش می متالز، محمدرضوانی‌فر، در خصوص اقدامات انجام شده در شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی در حوزه شفافیت و سلامت اداری، گفت: از لحاظ ارزش شرکت‌ها، ۷۰ درصد از پرتفوی شرکت‌های شستا بورسی هستند.

وی با بیان اینکه طی۲سال اخیر صورت‌های مالی کلیه شرکت‌های بورسی و غیربورسی شستا منتشر شده، افزود: آذر ماه سال گذشته برای اولین‌بار گزارش تلفیق، اسامی و اطلاعات اعضای هیات مدیره در سایت شستا منتشر شده و در دسترس عموم قرار گرفته است.

مدیرعامل شستا نظام‌مند کردن فرآیند انتصاب مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت‌ها، راه‌اندازی سامانه یکپارچه مدیران و انتصابات، ایجاد سامانه شفافیت معاملات، سامانه یکپارچه نظارت و ارزیابی عملکرد و سامانه مدیریت اسناد را از مهمترین اقدامات شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در حوزه شفافیت و سلامت اداری دانست و بیان کرد: شرکت های تابعه را ملزم به انجام تمامی معاملات از طریق مزایده و رینگ بورسی کرده‌ایم و هیچ فروشی خارج از رینگ بورسی انجام نمی‌شود مگر اینکه کالا صادراتی باشد.

رضوانی فر با اشاره به انجام ۱۰۰ درصدی تعهدات ارزی شستا در ۲۶ هفته گذشته، گفت: در حال حاضر نقل و انتقال ارزها تماما از طریق صرافی‌های بانک‌های مجاز به صورت شفاف و قانونی انجام می‌شود.

لازم بذکر است سرکار خانم رفیعی، مدیرکل بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به ارائه گزارشی از اهم اقدامات انجام شده توسط این وزارت‌خانه در حوزه شفافیت و سلامت اداری پرداخت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نقش کلیدی روابط عمومی‌ها در اعتمادسازی اجتماعی

می متالز - جلسه شورای ارتباطات شستا، با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و مدیران روابط عمومی هلدینگ‌های زیرمجموعه شستا در محل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین برگزار شد.
 

برنامه شرکت بورسی بعد از لغو افزایش سرمایه ۹۸۷ درصدی از تجدید ارزیابی اعلام شد

می متالز - شرکت صنایع مس شهید باهنر بعد از لغو افزایش سرمایه ۹۸۷ درصدی از تجدید ارزیابی دارایی ها به دلیل مخالفت شستا، برنامه دیگری را در پیش گرفت که از مطالبات و آورده نقدی سهامداران تامین خواهد شد.
 

رشد ۶۳ درصدی سود خالص سیمان ارومیه در شش ماهه گذشته

می متالز - محمد رضوانی فر مدیر عامل شستا در بازدید از کارخانه سیمان ارومیه، رشد سود آوری و ارتقای تولید و فروش سیمان ارومیه را نتیجه بهبود مدیریتی هلدینگ سیمان تامین و تلاش‌های مستمر مدیران و کارگران این کارخانه دانست.
 رضوانی‌فر:

رکورد تولید لاستیک کشور در "بارز" شکسته شد/ حدود 75 میلیون دلار مواد اولیه تامین شده است

می متالز - مدیرعامل شستا در بازدید از کارخانه بارز کرمان با اشاره به اینکه در گروه صنعتی بارز دریافت دانش فنی روز به بلوغ رسیده است، گفت: بلوغ دریافت دانش فنی وقتی است که بتوانیم دانش فنی را دریافت و شبیه خودش را تولید کنیم.
 

رشد ۶۳ درصدی سودخالص سیمان ارومیه در شش ماهه گذشته

می متالز - محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا در بازدید از کارخانه سیمان ارومیه، رشد سودآوری و ارتقای تولید و فروش سیمان ارومیه را نتیجه بهبود مدیریتی هلدینگ سیمان تامین و تلاش‌های مستمر مدیران و کارگران این کارخانه دانست.
 مدیرعامل شستا در بازدید از شرکت مس شهید باهنر کرمان تاکید کرد:

افزایش انگیزه سرمایه گذاران با افزایش سرمایه «فباهنر»

می متالز - افزایش سرمایه با طرح توجیهی مناسب با سیر مراحل قانونی انگیزه سرمایه‌گذاران را افزایش می‌دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما