خبر
اقتصاد   سرمایه گذاری  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی:

شستا به ۱۰۰ درصد تعهدات ارزی خود عمل کرده است

می متالز - نشست کارگروه تخصصی اقتصادی و مالی با حضور مدیران کل بازرسی وزارت‌خانه‌ها و بازرس کل امور بانک و بیمه‌ای سازمان بازرسی کل کشور در شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی برگزار شد.

به گزارش می متالز، محمدرضوانی‌فر، در خصوص اقدامات انجام شده در شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی در حوزه شفافیت و سلامت اداری، گفت: از لحاظ ارزش شرکت‌ها، ۷۰ درصد از پرتفوی شرکت‌های شستا بورسی هستند.

وی با بیان اینکه طی۲سال اخیر صورت‌های مالی کلیه شرکت‌های بورسی و غیربورسی شستا منتشر شده، افزود: آذر ماه سال گذشته برای اولین‌بار گزارش تلفیق، اسامی و اطلاعات اعضای هیات مدیره در سایت شستا منتشر شده و در دسترس عموم قرار گرفته است.

مدیرعامل شستا نظام‌مند کردن فرآیند انتصاب مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت‌ها، راه‌اندازی سامانه یکپارچه مدیران و انتصابات، ایجاد سامانه شفافیت معاملات، سامانه یکپارچه نظارت و ارزیابی عملکرد و سامانه مدیریت اسناد را از مهمترین اقدامات شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در حوزه شفافیت و سلامت اداری دانست و بیان کرد: شرکت های تابعه را ملزم به انجام تمامی معاملات از طریق مزایده و رینگ بورسی کرده‌ایم و هیچ فروشی خارج از رینگ بورسی انجام نمی‌شود مگر اینکه کالا صادراتی باشد.

رضوانی فر با اشاره به انجام ۱۰۰ درصدی تعهدات ارزی شستا در ۲۶ هفته گذشته، گفت: در حال حاضر نقل و انتقال ارزها تماما از طریق صرافی‌های بانک‌های مجاز به صورت شفاف و قانونی انجام می‌شود.

لازم بذکر است سرکار خانم رفیعی، مدیرکل بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به ارائه گزارشی از اهم اقدامات انجام شده توسط این وزارت‌خانه در حوزه شفافیت و سلامت اداری پرداخت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

"شاروم" با ۶۳۰ تومان کشف قیمت شد/ سهمیه و نقدینگی/ ثبت رکورد جدید

می متالز - با آغاز فرآیند عرضه اولیه ۱۵ درصد از سهام پتروشیمی ارومیه به عنوان سیزدهمین عرضه اولیه سال جاری، هر سهم این شرکت ۷۰ میلیارد تومانی ۶۳۰ تومان کشف قیمت شد.
 

رضایت شریعتمداری از شفافیت و رشد 200 درصدی ارزش روز شستا

می متالز - وزیر کار با اعلام رضایت از شفافیت شستا پس از عرضه اولیه سهام در بورس گفت: ارزش روز بازار این شرکت به ۴۵۰ هزار میلیارد تومان رسیده در حالی که در ابتدای عرضه ۱۵۰ هزار میلیارد تومان بود.
 

زمان معاملات امروز" خودرو، شستا، سیتا، غزر، دارا یکم"+ ۵ سهم دیگر

می متالز - امروز هم زمان معامله سهام شرکت های ایران خودرو، شستا، سرمایه گذاری سیمان تامین، زر ماکارون، دارا یکم و پنج شرکت فرابورسی به بعداز ظهر موکول شد.
 در بورس تهران انجام می شود:

امروز چهاردهمین عرضه اولیه با نقدینگی۳۱۴ هزارتومانی و احتمال کاهش

می متالز - امروز با عرضه اولیه ۱۵ درصد از سهام تامین سرمایه امین در بورس تهران، چهاردهمین شرکت جدید سال وارد بازار سهام می شود.
 سرمایه سهامداران تازه‌وارد برباد رفت؟

انحلال یک شرکت زیرمجموعه شستا

می متالز - خبر انحلال شرکت سولیران، شرکتی که زیرمجموعه شستا محسوب می‌شود، آن‌قدر برای سهامدارانش شوکه‌کننده بود که برخی تازه‌واردان بورس را به تکاپو انداخت
 نقشه نیمروز 14 مرداد 99

تحلیل بورس امروز | تداوم اصلاح/کدام نماد دوباره رکوردشکنی کرد

می متالز - معاملات امروز با سرگردانی معامله‌گران سپری شد. در این میان اما هنوز بسیاری به دنبال نوسان گیری از دامنه محدود معاملات هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما