خبر
مواد معدنی   بورس کالا  

خبرهای صادراتی از "روسیه" برای "شاملا"

می متالز - برای نخستین‌بار در خردادماه سال جاری، شاملا به عرضه محصول سولفات سدیم در بورس کالا و در تابلوی فرعی و بعد از مدتی در تابلوی اصلی پرداخت.

به گزارش می متالز، علی رستمی، مدیرعامل شرکت معدنی املاح ایران در خصوص پذیرش محصول سولفات سدیم در بورس کالا گفت: این شرکت بعد از ۳۰ سال تولید و فروش محصول سولفات سدیم موفق به پذیرش این محصول از خردادماه جاری در بورس کالا شد.

وی ادامه داد: پذیرش موقت و نهایی این محصول صورت گرفته و در حال حاضر به صورت هفتگی در بورس کالا عرضه می‌شود.

رستمی به مزیت‌های ورود "سولفات سدیم" در بورس کالا اشاره داشت و افزود: مهمترین مزیت "شفافیت در نرخ‌گذاری" است چرا که نرخ این محصول در یک شرایط رقابتی تعیین قیمت شد و نسبت به گذشته بالاتر بود؛ بناست به کمک مسئولین بورس کالا نسبت به عرضه کامل محصول "سولفات سدیم" از طریق بورس کالا اقدام شود.

مدیرعامل شرکت معدنی املاح ایران میزان صادرات را ۱۶ هزار تن از ابتدای سال جاری عنوان کرد و گفت: عمده بازار‌های صادراتی را کشور‌های عراق، کردستان عراق، روسیه، کشور‌های عربی حاشیه جنوب خلیج فارس تشکیل می‌دهند و امسال گرجستان نیز به این جمع اضافه شده است.

رستمی در پایان یکی از بازار‌های جدید سال جاری را کشور "روسیه" عنوان کرد و افزود: امید می‌رود که خبر‌های خوبی در حوزه توسعه صادرات با این کشور تا ماه آینده به اطلاع سهامداران و بازار برسد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پذیرش اسید سولفوریک پتروشیمی ارومیه در بورس کالای ایران

می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که اسید سولفوریک یک شرکت در این بورس مورد پذیرش قرار گرفت.
 امروز در بورس کالای ایران؛

۵۶ هزار تن مواد پلیمری روی تابلو معاملات می رود

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز سه شنبه ۲۱ آبان ماه میزبان عرضه ۵۶ هزار و ۳۱۵ تن مواد پلیمری است.
 

فروش ۸ میلیونی محصولات پتروشیمی در بورس کالا

می متالز - براساس آمار معاملات بورس کالای ایران طی ۷ ماهه امسال نزدیک به ۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تن انواع محصولات پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی در این بورس به فروش رفته است.
 

زمان مناسب برای اصلاح و تعدیل

می متالز - بیش از یک‌سال و نیم از زمانی که بازار محصولات پایه در بورس کالا و بازار آزاد با تنش روبه‌رو شد می‌گذرد و بعد از گذشت این دوره به‌نظر می‌رسد آرامش تا حدی به این بازارها باز گشته است.
 امروز اتفاق می افتد؛

۱۷ هزار تن شمش بلوم مهمان بورس کالا

می متالز - ۱۷ هزار تن شمش بلوم در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.
 رئیس اتحادیه صادرکنندگان سرب و روی تاکید کرد:

کوچه‌ پس‌ کوچه‌های صادرات سرب و روی

می متالز - تولیدکنندگان می بایست ابتدا محصول خود را در بورس کالا عرضه کنند و اگر محصول عرضه شده در رینگ بورس، خریداری نداشت، اقدام به صادرات کنند. ضمن اینکه بر صادرات کنسانتره سرب و کنسانتره روی، عوارض وضع شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما