خبر
مواد معدنی   بورس کالا  

خبرهای صادراتی از "روسیه" برای "شاملا"

می متالز - برای نخستین‌بار در خردادماه سال جاری، شاملا به عرضه محصول سولفات سدیم در بورس کالا و در تابلوی فرعی و بعد از مدتی در تابلوی اصلی پرداخت.

به گزارش می متالز، علی رستمی، مدیرعامل شرکت معدنی املاح ایران در خصوص پذیرش محصول سولفات سدیم در بورس کالا گفت: این شرکت بعد از ۳۰ سال تولید و فروش محصول سولفات سدیم موفق به پذیرش این محصول از خردادماه جاری در بورس کالا شد.

وی ادامه داد: پذیرش موقت و نهایی این محصول صورت گرفته و در حال حاضر به صورت هفتگی در بورس کالا عرضه می‌شود.

رستمی به مزیت‌های ورود "سولفات سدیم" در بورس کالا اشاره داشت و افزود: مهمترین مزیت "شفافیت در نرخ‌گذاری" است چرا که نرخ این محصول در یک شرایط رقابتی تعیین قیمت شد و نسبت به گذشته بالاتر بود؛ بناست به کمک مسئولین بورس کالا نسبت به عرضه کامل محصول "سولفات سدیم" از طریق بورس کالا اقدام شود.

مدیرعامل شرکت معدنی املاح ایران میزان صادرات را ۱۶ هزار تن از ابتدای سال جاری عنوان کرد و گفت: عمده بازار‌های صادراتی را کشور‌های عراق، کردستان عراق، روسیه، کشور‌های عربی حاشیه جنوب خلیج فارس تشکیل می‌دهند و امسال گرجستان نیز به این جمع اضافه شده است.

رستمی در پایان یکی از بازار‌های جدید سال جاری را کشور "روسیه" عنوان کرد و افزود: امید می‌رود که خبر‌های خوبی در حوزه توسعه صادرات با این کشور تا ماه آینده به اطلاع سهامداران و بازار برسد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 امروز صورت می گیرد؛

عرضه بیش از ۷۰ هزار تن فولاد و روی در بورس کالای ایران

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه ۱۳ خرداد ماه میزبان عرضه ۶۴ هزار و ۸۶ تن سبد میلگرد، ۴ هزار و ۴۰۰ تن تیرآهن، ۶۷۰ تن شمش روی، یک هزار و ۱۰۰ تن میلگرد ۱۰ تا ۱۲ است.
 

بورس کالا عرضه بیش از ۷۰ هزار تن فولاد و روی را میزبانی می‌کند

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا امروز (سه‌شنبه ۱۳ خردادماه) میزبان عرضه ۶۴ هزار و ۸۶ تن سبد میلگرد، ۴ هزار و ۴۰۰ تن تیرآهن، ۶۷۰ تن شمش روی، یک هزار و ۱۰۰ تن میلگرد ۱۰ تا ۱۲ است.
 نرخ‌گذاری دستوری کنار گذاشته شد؛ قیمت‌ها در بازار کاهش یافت

آرامش فولاد با پایان مداخله

می متالز - حذف مداخله قیمتی در بازار فولاد به کاهش نرخ منجر شده است و رفته رفته آرامش بیشتری در بازار خودنمایی می‌کند.
 

نتیجه معاملات ورق فولادی در بورس کالا/ آخرین قیمت ورق سرد

می متالز - امروز دوشنبه ۱۲ خرداد، ۴۰ هزار و ۲۳۸ تن ورق گرم و سرد تولیدی فولاد مبارکه در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت. معاملات ورق سرد با قیمت میانگین ۹۲۵۳ تومان به ازای هر کیلو انجام شد.
 

پذیرش کالای نبشی فولادی یک شرکت در بورس کالای ایران

می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که کالای نبشی فولادی یک شرکت در بازار اصلی این بورس مورد پذیرش قرار گرفت.
 

اعلام نحوه عرضه محصولات پتروشیمی در هفته جاری

می متالز - مدیریت عملیات بازار بورس کالا با صدور اطلاعیه‌ای نحوه عرضه محصولات پتروشیمی در هفته منتهی به ۱۶ خردادماه را اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما