خبر
سیمان و بتن  

صادرات سیمان از پارس جنوبی ممنوع شد/ پاسخ اولیه دبیر انجمن

می متالز - منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی با صدور ابلاغیه ایی، صادرات غیر نفتی از جمله سیمان و کلینکر ۴ تا ۵ شرکت بزرگ را از این منطقه ممنوع کرد.

به گزارش می متالز، منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی با صدور ابلاغیه ایی جدید، صادرات غیر نفتی از جمله سیمان و کلینکر را از این منطقه ممنوع کرد.

براساس این گزارش، در حالی بنابر اعلام برخی، 4 تا 5 شرکت بزرگ تولیدکننده سیمان از جمله سیمان دشتستان، سیمان لامرد، مانده دشتی، سیمان سپهر و فارس نو حدود 30 تا 50 درصد محصولات را از این منطقه صادر می کردند که در این رابطه عبدالرضا شیخان گفت: از چند و چون این تصمیم اطلاعی ندارم و در اولین فرصت، پیگیری ها انجام خواهد شد.

وی افزود: این درحالی است که در آن منطقه فقط شرکت بین المللی ساروج بوشهر حضور دارد که از طریق اسکه اختصاصی اقدام به صادرات می کند. با این حال بعد از اتمام جلسه فعلی، این موضوع بررسی خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

۱۵۷میلیون دلار کالا از استان بوشهر به کشور قطر صادر شد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: از مجموع ۲۲۰ میلیون دلار صادرات سال گذشته کشور ایران به قطر ۱۵۷ میلیون دلار آن مربوط به این استان است.
 

جزئیات جلسه سیمانی ها با سازمان حمایت/ سقف افزایش قیمت سیمان 20 درصد تعیین شد

می متالز - دبیر انجمن تولیدکنندگان سیمان گفت: در پی جلسه‌ای که امروز با مسوولان سازمان حمایت داشتیم، سقف افزایش قیمت انواع سیمان 20 درصد تعیین شد.
 

گرانی ۳۰ درصدی سیمان، صرفا پیشنهاد بود نه ابلاغ

می متالز - روز گذشته در حالی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان در نامه‌ای به مدیران شرکت‌های سیمانی، قیمت سیمان برای سال ۹۹ را اعلام کرد که فعالان صنعت سیمان از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرده و آن را تایید نمی‌کنند.
 شرکت مشاور سرمایه گذاری مطرح کرد:

پیش بینی روند شاخص در هفته پیش رو + پیشتازی سه صنعت مهم

می متالز - شرکت مشاور سرمایه گذاری با بررسی معاملات امروز بازار سهام و وضعیت بازارهای جهانی از پیش بینی روند شاخص در هفته پیش رو و اقبال سه صنعت مهم خبر داد.
 معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در راستای تحقق منویات رهبری اعلام کرد :

ضرورت جایگزینی صادرات غیر نفتی به جای صادرات نفتی

می متالز - معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار سرپرست و معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت با حجت‌الاسلام ‌و المسلمین سید محمد سعیدی امام‌جمعه قم، افزود: یکی از برکات تحریم این بود که وابستگی و اتکای به نفت و مواد معدنی را از بین برد.
 با مجوز دولت

در اوج گرانی مسکن/ سیمان ۳۰ درصد گران شد!

می متالز - بر اساس توافقات به عمل آمده با وزارت صنعت قیمت سیمان ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش پیدا کرد. پیشتر در بازار غیر رسمی، سیمان بیش از ۲۰ درصد گران شده بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما