خبر
زمین شناسی  

حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در مناطق زلزله‌زده آذربایجان‌شرقی

می‌متالز - به دنبال زمین لرزه‌ای که بامداد 17 آبان بخش‌های از آذربایجان‌شرقی را لرزاند وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن حضور در مناطق زلزله‌زده روستای ورنکش در بخش ترکمانچای شهرستان میانه در میان مردم این مناطق حضور یافت.

دولت برای جبران خسارت‌های زلزله با جدیت کمک خواهد کرد

به گزارش می‌متالز، وزیر صنعت، معدن و تجارت و جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در آذربایجان‌شرقی، تصریح کرد: دولت برای جبران خسارت‌های زلزله با جدیت  وارد میدان خواهد شد و کمک خواهد کرد.

رضا رحمانی در بازدیدی که از روستای زلزله‌زده ورنکش در بخش ترکمانچای شهرستان میانه داشت در یک گفت‌وگوی زنده تلویریونی با رسانه ملی، بیان کرد: همه عوامل و دستگاه‌های مرتبط برای خدمت‌رسانی به مردم حادثه‌دیده بسیج شده‌اند و ما نیز برنامه‌های از پیش تعیین شده سفرمان را به همین منظور لغو کردیم.

رسانه ملی همکاری خوبی در پوشش خبری این حادثه داشت

او با اعلام اینکه رسانه ملی همکاری خوبی در پوشش خبری این حادثه داشت، افزود: عملیات آواربرداری با تمام امکانات و بسیج نیروهای مردمی، ارتش، نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاه‌های دولتی ذیربط در حال انجام است.

دولت برای جبران خسارت های زلزله با جدیت کمک خواهد کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین با تاکید بر اینکه همگان باید تلاش کنند که آرامش بار دیگر به این‌مردم برگردد، گفت: مطمئنا دولت برای جبران خسارت‌های زلزله با جدیت وارد میدان خواهد شد و کمک خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، در این بازدید عبدالحمید سرتیپی مدیر مرکز رمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی مرکز تبریز، طاهر خوش‌زارع و سیروس اسماعیلی کارشناس زمینلرزه این مرکز به همراه دیگر مدیران استانی وزیر صنعت، معدن و تجارت را همراهی می‌کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

چالش تامین مواد اولیه از بورس برای صنعت فولاد آذربایجان‌شرقی

می متالز - آذربایجان‌شرقی دارای واحدهای تولید فولاد متعددی است که نقش مهمی در چرخش تولید و تداوم فعالیت صنایع پایین دستی دارند، اما آنها این روزها با چالش تهیه مواد اولیه از بورس مواجهند.
 

تنها ۲۰ درصد متقاضیان محصولات پتروشیمی واقعی هستند

می متالز - معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت از کاهش تقاضای کاذب محصولات پتروشیمی خبر داد و گفت: در بخش استانی ۱۸۴ هزار تن سهمیه‌های محصولات پتروشیمی را کاهش دادیم.
 در نامه‌ی نماینده تبریز خطاب به استاندار آذربایجان‌شرقی مطرح شد؛

مانعِ تصرفِ اموال دولتی در ماشین‌سازی و ریخته‌گری باشید

می متالز - بیگی نوشت: ممانعت مدیران منصوب موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد در شرکت‌های ماشین‌سازی تبریز و ریخته‌گری ماشین‌سازی تبریز از اعمال مالکیت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مصداق بارز تصرف در اموال دولتی است.
 

برقراری پروازهای تبریز- یزد

می متالز - مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: پرواز تبریز- یزد برای نخستین‌بار و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط شرکت هواپیمایی پویا ایر انجام شد.
 

هدف‌گذاری صادرات یک میلیارد دلاری فولاد آذربایجان‌شرقی در سال جهش تولید

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی با اشاره به اهمیت و ظرفیت بسیار بالای صنعت فولاد استان در ایجاد اشتغال و ارزآوری، گفت: با رونق صنعت فولاد صادرات یک میلیارد دلاری محصولات فولادی در سال جهش تولید هدف‌گذاری شده است.
 رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی مطرح کرد؛

پرونده شورای شهر در مرحله بازپرسی/ تخلفات معدن اندریان عمدی است

می متالز - خلیل‌الهی رئیس کل دادگستری استان در جمع اصحاب رسانه به بیان وضعیت قضایی استان پرداخت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما