خبر
زمین شناسی  

حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در مناطق زلزله‌زده آذربایجان‌شرقی

می‌متالز - به دنبال زمین لرزه‌ای که بامداد 17 آبان بخش‌های از آذربایجان‌شرقی را لرزاند وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن حضور در مناطق زلزله‌زده روستای ورنکش در بخش ترکمانچای شهرستان میانه در میان مردم این مناطق حضور یافت.

دولت برای جبران خسارت‌های زلزله با جدیت کمک خواهد کرد

به گزارش می‌متالز، وزیر صنعت، معدن و تجارت و جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در آذربایجان‌شرقی، تصریح کرد: دولت برای جبران خسارت‌های زلزله با جدیت  وارد میدان خواهد شد و کمک خواهد کرد.

رضا رحمانی در بازدیدی که از روستای زلزله‌زده ورنکش در بخش ترکمانچای شهرستان میانه داشت در یک گفت‌وگوی زنده تلویریونی با رسانه ملی، بیان کرد: همه عوامل و دستگاه‌های مرتبط برای خدمت‌رسانی به مردم حادثه‌دیده بسیج شده‌اند و ما نیز برنامه‌های از پیش تعیین شده سفرمان را به همین منظور لغو کردیم.

رسانه ملی همکاری خوبی در پوشش خبری این حادثه داشت

او با اعلام اینکه رسانه ملی همکاری خوبی در پوشش خبری این حادثه داشت، افزود: عملیات آواربرداری با تمام امکانات و بسیج نیروهای مردمی، ارتش، نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاه‌های دولتی ذیربط در حال انجام است.

دولت برای جبران خسارت های زلزله با جدیت کمک خواهد کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین با تاکید بر اینکه همگان باید تلاش کنند که آرامش بار دیگر به این‌مردم برگردد، گفت: مطمئنا دولت برای جبران خسارت‌های زلزله با جدیت وارد میدان خواهد شد و کمک خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، در این بازدید عبدالحمید سرتیپی مدیر مرکز رمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی مرکز تبریز، طاهر خوش‌زارع و سیروس اسماعیلی کارشناس زمینلرزه این مرکز به همراه دیگر مدیران استانی وزیر صنعت، معدن و تجارت را همراهی می‌کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر صنعت، معدن و تجارت:

مذاکره خودرویی ایران با 3 شریک خارجی

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت می گوید: با سه شریک خارجی در حال مذاکره هستیم تا بتوانیم پلت فرم مشترک خودرویی را ارائه دهیم. این ها اقدامات زیر بنایی در صنعت خودرو است و از آن حمایت می کنیم.
 فتاح:

بنیاد مستضعفان سیمان لازم برای بازسازی ‌مناطق زلزله‌زده میانه و سراب را ‌تامین می‌کند

می متالز - رئیس بنیاد مستضعفان گفت: ما با بنیاد مسکن هماهنگ شده‌ایم تا سیمان لازم را به آنان اهدا کنیم تا هر چه سریع‌تر خانه‌های مردم در مناطق زلزله‌زده بازسازی شود.
 وزیر صنعت:

۲۰۰۰ واحد صنعتی راکد وارد چرخه تولید می شود

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه امسال دو هزار واحد صنعتی راکد و غیرفعال به چرخه تولید باز می گردد گفت: تاکنون ۷۰ واحد در مازندران دوباره راه اندازی شده است.
 

نشست کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر صمت

می متالز - نشست کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه ۱۹ آذرماه با حضور رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت و اعضای این کمیسیون برگزار شد.
 

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از احتمال وقوع سونامی در نوار شمالی کشور خبر داد

می‌متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس این سازمان در بیست و چهارمین نشست کمیته هماهنگی هواشناسی–آب‌شناسی دریای خزر که با حضور نمایندگانی از نیروی دریایی ارتش و سپاه پاسداران و همچنین کشور‌های حاشیه دریای‌خزر شامل روسیه، آذربایجان، تاجیکستان و قرقیزستان برگزار شد، گفت: با توجه به فعالیت‌های زمین‌شناسی که در دریای خزر انجام شده، می‌توانیم در مورد مخاطراتی که پیش رو داریم صحبت کنیم.
 

پرداخت تسهیلات به زلزله‌زدگان آذربایجان‌شرقی از سوی بانک ملت

می متالز - بانک ملت به زلزله‌زدگان استان آذربایجان‌شرقی، تسهیلات حوادث غیرمترقبه پرداخت می‌کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما