خبر
بورس و سهام  
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "شصدف" ۳ درصد کاهشی شد

می متالز - شرکت صنعتی دوده فام در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۸۳۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۸۹۷ ریال اعلام شده بود، کاهش ۳ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش می متالز، شرکت صنعتی دوده فام با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت صنعتی دوده فام در دوره یاد شده، مبلغ ۳۶۶ میلیارد و ۹۷۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۸۳۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۳ درصدی برخوردار است.

"شصدف" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳۷۹ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ یک هزار و ۸۹۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در گزارش حسابرسی شده؛

سود هر سهم "مارون" افزایشی شد

می متالز - شرکت پتروشیمی مارون در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۶ هزار و ۳۹۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴ هزار و ۶۳۹ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۸ درصدی برخوردار است. در گزارش حسابرسی نشده شرکت پتروشیمی مارون، سود هر سهم ۶ هزار و ۳۰۴ ریال اعلام شده بود.
 حسابرسی شده منتشر شد؛

عملکرد مالی ۱۲ ماهه "فولاژ"

می متالز - شرکت فولاد آلیاژی ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ (به صورت حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۲۴۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۸۴۵ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۴۷ درصدی برخوردار است. این شرکت بورسی، در صورت های مالی حسابرسی نشده، سود هر سهم را یک هزار و ۱۵۶ ریال اعلام کرده بود.
 

زمان تصویب صورت های مالی شرکت تازه وارد و چهار نماد دیگر

می متالز - سرمایه گذاری سیمان تامین به همراه چهار شرکت دیگر برای تصویب صورت های مالی، زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کردند.
 نسبت به دوره مشابه گذشته صورت گرفت؛

افزایش سود هر سهم "وملی"

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی ملی در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۷۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۵ ریال اعلام شده بود، از افزایش چشمگیری برخوردار است.
 شرکت رتبه بندی اعتباری پایا در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام کرد:

اختصاص رتبه A+ بلندمدت و A۱ کوتاه‌مدت به «فولاد»

می متالز - «شرکت رتبه‌بندی اعتباری پایا، رتبه A+ بلندمدت و A۱ کوتاه‌مدت را به شرکت فولاد مبارکه اصفهان (سهامی عام) تخصیص داد.»
 

مجمع بورس کالا برای هر سهم ۱۰ تومان سود کنار گذاشت/ زمان دریافت

می متالز - مجمع سالانه شرکت بورس کالا برای تصویب صورت های مالی سال مالی منتهی به اسفند سال قبل برگزار و مقرر شد به هر سهم ۱۰ تومان سود تعلق گیرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما