خبر
نسوزها   بورس و سهام  

اطلاعیه تلفیقی ۶ ماهه «کاذر» منتشر شد

می متالز - شرکت فرآورده های نسوز آذر صورت‌های مالی تلفیقی میان دوره‌ای ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ منتشر شد.

به گزارش می متالز، شرکت فرآورده های نسوز آذر در صورت های مالی تلفیقی ۶ماهه سود خالص خود را ۲۶۰میلیارد ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رشد ۹۰۴درصدی همراه شد. سود عملیاتی آن نیز با رشد ۴۰۰درصدی به ۲۷۷میلیارد ریال و سود انباشته به ۲۰۳میلیارد ریال رسید.

این شرکت ۴۵۰میلیارد ریالی سود خالص هر سهم را در حالی ۵۷۹ریال اعلام کرد که در شرکت اصلی سود هر سهم ۵۱۴ریال اعلام کرده است.

«کاذر» استراتژی مدیریت خود را احداث کوره دوار با تولید ۴۵هزار تنی پخت مواد اولیه و محصولات و امکان تولید و رقابت با بازارهای داخلی و خارجی اعلام کرده است. همچنین مقدمات طرح توسعه شرکت جهت ساخت کوره دوار از ابتدای سال قبل شروع شد و پس از برنامه ریزی های اولیه و تهیه نقشه ها و طرح ها و علاوه بر این ایجاد کارگاه مورد نیاز از ابتدای سال جاری با انعقاد قرارداد کنسرسیوم با ۲شرکت مهندسی معتبر فعالیت ساخت آغاز و پیش بینی می شود با صرف بودجه ۴۵۰ میلیارد ریال طی سه ماهه دوم سال۱۳۹۹ آماده بهره برداری شد. اجرای این طرح گام بلندی در راستای کاهش وابستگی و کاهش بهای تمام شده خواهد بود.

این شرکت با توجه به تمهیدات صورت گرفته و مدیریت بهای تمام شده، پیش بینی کرده است که حاشیه سود ناخالص ایجاد شده تا پایان سال تنها با کاهش بسیار کم حفظ کند. از سوی دیگر شرکت در نظر دارد در سال جاری در خصوص بقا یا انحلال شرکت های فرعی خود تصمیم گیری نماید. همچنین به نتیجه رساندن پرونده های مالیاتی تا سال ۱۳۹۷ و پیگیری در جهت وصول مطالبات معوق و تصمیم گیری راجع به نحوه جداسازی واحد استیجاری در شرکت سهامی ذوب آهن و پیاده سازی آن در واحد ملکی شرکت است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

زمان تصویب صورت های مالی شرکت تازه وارد و چهار نماد دیگر

می متالز - سرمایه گذاری سیمان تامین به همراه چهار شرکت دیگر برای تصویب صورت های مالی، زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کردند.
 نسبت به دوره مشابه گذشته صورت گرفت؛

افزایش سود هر سهم "وملی"

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی ملی در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۷۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۵ ریال اعلام شده بود، از افزایش چشمگیری برخوردار است.
 شرکت رتبه بندی اعتباری پایا در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام کرد:

اختصاص رتبه A+ بلندمدت و A۱ کوتاه‌مدت به «فولاد»

می متالز - «شرکت رتبه‌بندی اعتباری پایا، رتبه A+ بلندمدت و A۱ کوتاه‌مدت را به شرکت فولاد مبارکه اصفهان (سهامی عام) تخصیص داد.»
 

مجمع بورس کالا برای هر سهم ۱۰ تومان سود کنار گذاشت/ زمان دریافت

می متالز - مجمع سالانه شرکت بورس کالا برای تصویب صورت های مالی سال مالی منتهی به اسفند سال قبل برگزار و مقرر شد به هر سهم ۱۰ تومان سود تعلق گیرد.
 نسبت به گزارش حسابرسی نشده؛

سود هر سهم "فاما" تغییری نداشت

می متالز - شرکت صنعتی آما در صورت هایی مالی حسابرسی شده دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۸۵۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۴۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۳ درصدی برخوردار است. همچنین سود هر سهم در گزارش حسابرسی شده نسبت به گزارش حسابرسی نشده، تفاوتی را نشان نمی‌دهد.
 اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی

«خزامیا» شفاف‌سازی کرد

می متالز - شرکت زامیاد با صدور اطلاعیه‌ای در سامانه کدال، نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما