خبر
نسوزها   بورس و سهام  

اطلاعیه تلفیقی ۶ ماهه «کاذر» منتشر شد

می متالز - شرکت فرآورده های نسوز آذر صورت‌های مالی تلفیقی میان دوره‌ای ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ منتشر شد.

به گزارش می متالز، شرکت فرآورده های نسوز آذر در صورت های مالی تلفیقی ۶ماهه سود خالص خود را ۲۶۰میلیارد ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رشد ۹۰۴درصدی همراه شد. سود عملیاتی آن نیز با رشد ۴۰۰درصدی به ۲۷۷میلیارد ریال و سود انباشته به ۲۰۳میلیارد ریال رسید.

این شرکت ۴۵۰میلیارد ریالی سود خالص هر سهم را در حالی ۵۷۹ریال اعلام کرد که در شرکت اصلی سود هر سهم ۵۱۴ریال اعلام کرده است.

«کاذر» استراتژی مدیریت خود را احداث کوره دوار با تولید ۴۵هزار تنی پخت مواد اولیه و محصولات و امکان تولید و رقابت با بازارهای داخلی و خارجی اعلام کرده است. همچنین مقدمات طرح توسعه شرکت جهت ساخت کوره دوار از ابتدای سال قبل شروع شد و پس از برنامه ریزی های اولیه و تهیه نقشه ها و طرح ها و علاوه بر این ایجاد کارگاه مورد نیاز از ابتدای سال جاری با انعقاد قرارداد کنسرسیوم با ۲شرکت مهندسی معتبر فعالیت ساخت آغاز و پیش بینی می شود با صرف بودجه ۴۵۰ میلیارد ریال طی سه ماهه دوم سال۱۳۹۹ آماده بهره برداری شد. اجرای این طرح گام بلندی در راستای کاهش وابستگی و کاهش بهای تمام شده خواهد بود.

این شرکت با توجه به تمهیدات صورت گرفته و مدیریت بهای تمام شده، پیش بینی کرده است که حاشیه سود ناخالص ایجاد شده تا پایان سال تنها با کاهش بسیار کم حفظ کند. از سوی دیگر شرکت در نظر دارد در سال جاری در خصوص بقا یا انحلال شرکت های فرعی خود تصمیم گیری نماید. همچنین به نتیجه رساندن پرونده های مالیاتی تا سال ۱۳۹۷ و پیگیری در جهت وصول مطالبات معوق و تصمیم گیری راجع به نحوه جداسازی واحد استیجاری در شرکت سهامی ذوب آهن و پیاده سازی آن در واحد ملکی شرکت است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 حسابرسی شده منتشر شد؛

مروری بر صورت‌های مالی ۶ ماهه "خپارس"

می متالز - شرکت پارس خودرو در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۸۳ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، افزایش در زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۶ ماهه به اسفند ۹۷، زیان هر سهم را ۱۰۵ ریال اعلام کرده بود.
 در گزارش حسابرسی شده؛

"شپترو" زیان خود را کاهش داد

می متالز - شرکت پتروشیمی آبادان در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۵۴ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به گزارش حسابرسی نشده، کاهش ۳ درصدی در زیان مشاهده می‌شود. این شرکت در گزارش حسابرسی نشده زیان هر سهم را ۱۵۸ ریال اعلام کرده بود.
 

عملکرد ۶ ماهه "ذوب" حسابرسی شد/ آمار تولید و فروش صادراتی و درآمدها

می متالز - ذوب آهن ضمن انتشار صورت های مالی تلفیقی حسابرسی شده ۶ ماهه سال جاری در گزارش تفسیری مدیریت در خصوص عملکرد تولید و فروش صادراتی و درآمدهای فروش توضیح داد.
 

سود تلفیقی ه رسهم "کاوه" ۵۶۷ریال اعلام شد

می متالز - شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در صورت های مالی تلفیقی ۶ماهه سود هر سهم را ۵۶۷ریال اعلام کرده است.
 در دوره ۶ماهه محقق شد:

رشد ۱۷.۶هزار میلیارد ریالی پرتفوی بورسی «خبهمن»

می متالز - گروه بهمن در صورت‌های مالی ۶ماهه اعلام کرد که پرتفوی بورسی شرکت ۱۷هزار و ۶۴۰میلیارد و ۳۴۴میلیون ریال افزایش یافته است.
 

سود تلفیقی «اخابر» ۴۰۳ریال اعلام شد

می متالز - شرکت مخابرات ایران صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ را منتشر کرد. در این گزارش سود تلفیقی هر سهم را ۴۰۳ریال و سود هر سهم در شرکت اصلی را ۴۰ریال اعلام کرده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما