خبر
ریخته گری   بورس و سهام  
در پایان معاملات دوشنبه رخ می دهد:

خروج موقت سهم بورسی مثبت برای افزایش سرمایه

می متالز - درپایان معاملات امروز، نماد سهم مثبت بورسی به دلیل برگزاری مجمع فوق العاده متوقف می شود.

به گزارش می متالز، در پایان معاملات امروز، نماد شرکت ریخته گری ایران به دلیل برگزاری مجمع فوق العاده متوقف می شود.

بر این اساس، "خریخت" چهارشنبه هفته جاری برای افزایش سرمایه 24 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی تصمیم گیری می کند.

بنابراین گزارش، این شرکت بورسی طی معاملات امروز بازار سهام تاکنون با رشد 3.2 درصدی قیمت روبرو شده است.

کد خبر: 68203
تاریخ: 1398/09/04 - 12:37
منبع: بورس پرس

مجمع فوق العاده  خریخت  ریخته گری ایران  بازار سهام 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سیاست‌گذار چگونه تنور بازارسهام را داغ نگه‌داشت؟

۲۰ سیگنال دولت به بورس

می متالز - میانگین بازده بورس تهران از ابتدای امسال تاکنون به ۲۱۵ درصد رسید. همزمان تداوم ورود نقدینگی به تالار شیشه‌ای که این روزها بیشتر به هجوم شباهت دارد سبب شده ارزش معاملات خرد که تا سال ۹۷ در محدوده ۱۰۰ میلیارد تومان قرار داشت، این روزها از ۲۰هزار میلیارد تومان نیز فراتر برود.
 

جابجایی ۹ میلیارد سهم در بورس

می متالز - شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۳۴ هزار و ۶۴ واحدی عدد یک میلیون و ۶۵۵ هزار و ۴۰۸ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۴۶۹ هزار واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال یک میلیون و ۲۶۰ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۳ میلیون و ۱۴۲ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۱۷ هزار و ۲۸۵ واحدی را نمایش داد.
 در نشست کمیسیون بازار پول و سرمایه مطرح شد:

برنامه بانک بورسی برای انتقال وجوه‌ صادر‌ات، علت هجوم مردم به بورس و...

می متالز - بخشی از پیشنهادات بانک خاورمیانه برای انتقال وجوه‌ صادر‌کنندگان به همراه درخواست کاهش کارمزد کارگزاران بورس و... در نشست کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران مطرح شد.
 بررسی تغییر مالکیت های هفتگی در بورس تهران؛

استراتژی بازیگران بورس در خرید و فروش سهام

می متالز - بازیگران بورس در هفته گذشته چه استراتژی در خرید و فروش سهام به کار گرفتند و مالکیت ها در بازار سهام چگونه تغییر کرد؟
 

احتمال رد مالیات بر عایدی سهام در مجلس

می متالز - موضوع مالیات بر عایدی سرمایه نخستین بار نیست که مطرح می‌شود. طرحی که از سوی مجلس شورای اسلامی ارائه شده، به‌صورت عادی بوده و با قید فوریت نیست بنابراین‌ در صورتی که عزمی برای تصویب وجود داشته باشد یقینا به ماه‌ها زمان نیاز دارد.
 نقدینگی بورس شارژ شد

راه دشوار بازار برای ادامه رشد پایدار

می متالز - بازار سهام در هفته گذشته با عبور پرقدرت از مرز روانی ۵/ ۱ میلیون واحد شاهد افزایش شتاب‌گیری رشد شاخص کل بود؛ اتفاقی که موجب رشد ۶/ ۱۳ درصدی دماسنج بازار در مقیاس هفتگی شد تا بازده بازار در سال جدید از مرز ۲۰۰ درصد (سه برابر) عبور کند. در همین حال، میانگین ارزش متوسط روزانه معاملات خرد در بازار سهام به لطف تشدید ورود سرمایه‌گذاران حقیقی در این هفته از محدوده ۵/ ۱۸ هزار میلیارد تومان گذشت تا رکورد بالاترین رقم تاریخی خود را بشکند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما