خبر
گاز   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی تاکید کرد

ضرورت بازرسی فنی از تاسیسات ذخیره‎سازی گاز سراجه قم

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بر ضرورت بازرسی فنی از خطوط لوله جریانی گاز و تاسیسات ذخیره‌سازی گاز منطقه سراجه قم طبق برنامه تاکید کرد.

به گزارش می متالز، رامین حاتمی در بازدید از منطقه عملیاتی سراجه قم اظهار کرد: با توجه به اینکه تامین پایدار گاز فصل زمستان باید بدون وقفه ادامه یابد، پایش و کنترل مستمر تجهیزات و سیستم‌های تولید در فصل سرد سال ضرورت داشته است، به این منظور هماهنگی کامل گروه‌های فنی و عملیاتی منطقه سراجه و بازرسی فنی لازم و در دستور کار است.

وی با اشاره به اهمیت رعایت الزام‌های ایمنی تصریح کرد: تاکنون حادثه عملیاتی در منطقه سراجه قم رخ نداده و از لحاظ شاخص‌های استاندارد ایمنی به عنوان منطقه‌ای موفق به‌شمار می‌رود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

میدان‌های مشترک نفت مناطق مرکزی تعیین‌تکلیف شده‌اند

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: هیچ میدان مشترکی در محدوده عملیاتی این شرکت نیست که تعیین‌تکلیف نشده باشد.
 در نیمه نخست امسال رخ داد

تحقق ۱۰۲ درصدی برنامه تولید تکلیفی نفت و گاز شرق

می متالز - مجموع تولید واقعی گاز نیمه نخست امسال در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق ۵ میلیارد و ۹۷۰ میلیون متر مکعب است و برنامه تولید تکلیفی گاز این شرکت در مدت زمان یادشده، ۱۰۲ درصد محقق شده است.
 با اعتبار ۲۱۳ میلیارد ریال انجام می‌شود

احداث ۸ مرکز فرهنگی و آموزشی در شهرستان سرخس

می متالز - شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در قالب مسوولیت‌های اجتماعی با اعتباری بالغ بر ٢١٣ میلیارد ریال، اقدام به ساخت هشت مرکز فرهنگی و آموزشی با زیربنای ۷ هزار متر مربع و ٣٦ کلاس درس در شهرستان سرخس خواهد کرد.
 مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی:

پروژه ایستگاه تقویت فشار گاز کنگان امسال تعیین تکلیف می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ضمن اعلام مهم‌ترین برنامه‌های این شرکت در حوزه تامین پایدار خوراک پالایشگاه‌ها از تعیین تکلیف پروژه ایستگاه تقویت فشار کنگان تا پایان امسال خبرداد.
 

تزریق بیش از یک میلیارد مترمکعب گاز به مخزن سراجه قم

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تزریق یک میلیارد و پنج میلیون مترمکعب گاز به مخزن سراجه قم از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
 

تولید ۶۹ میلیارد متر مکعب گاز در کارنامه یک‌ساله نفت مناطق مرکزی

می متالز - شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در یک‌سال اخیر در مجموع حدود ۶۹ میلیارد متر مکعب گاز تولید کرده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما