خبر
گاز   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی تاکید کرد

ضرورت بازرسی فنی از تاسیسات ذخیره‎سازی گاز سراجه قم

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بر ضرورت بازرسی فنی از خطوط لوله جریانی گاز و تاسیسات ذخیره‌سازی گاز منطقه سراجه قم طبق برنامه تاکید کرد.

به گزارش می متالز، رامین حاتمی در بازدید از منطقه عملیاتی سراجه قم اظهار کرد: با توجه به اینکه تامین پایدار گاز فصل زمستان باید بدون وقفه ادامه یابد، پایش و کنترل مستمر تجهیزات و سیستم‌های تولید در فصل سرد سال ضرورت داشته است، به این منظور هماهنگی کامل گروه‌های فنی و عملیاتی منطقه سراجه و بازرسی فنی لازم و در دستور کار است.

وی با اشاره به اهمیت رعایت الزام‌های ایمنی تصریح کرد: تاکنون حادثه عملیاتی در منطقه سراجه قم رخ نداده و از لحاظ شاخص‌های استاندارد ایمنی به عنوان منطقه‌ای موفق به‌شمار می‌رود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

طرح جمع‌آوری گازهای همراه دهلران با سرمایه‌گذاری ۱۲۵ میلیون یورویی کلید خورد

می متالز - طرح جمع‌آوری گازهای همراه و احداث ایستگاه تقویت فشار گاز دهلران با سرمایه‌گذاری افزون ‌بر ۱۲۵ میلیون یورو به شرکتی ایرانی واگذار و مراحل اجرایی آن آغاز شد.
 

آماده‌باش کمیته شرایط اضطراری نفت مرکزی تا مهار کامل کرونا

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی گفت: کمیته شرایط اضطراری این شرکت به‌طور مستمر تا پایان بحران و مهار ویروس کرونا به رصد موضوع و انجام اقدام‌های لازم عملیاتی برای پیشگیری و مهار این بیماری می‌پردازد.
 

بررسی اقدام‌های پیشگیرانه نفت مناطق مرکزی در گستره ۱۰ استان

می متالز - اقدام‌های نفت مناطق مرکزی در سه حوزه عملیاتی خود برای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کمیته تخصصی مدیریت شرایط اضطراری بررسی، پایش و پیگیری شد.
 تشریح اقدام‌ها و برنامه‌های عملیاتی نفت مناطق مرکزی

افزایش ظرفیت تولید گاز میدان آغار در دستور کار است

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تولید ۶۲ میلیارد و ۶۵۸ میلیون مترمکعب گاز در این شرکت در ۱۱ ماه امسال خبر داد و در تشریح برنامه‌های عملیاتی و توسعه‌ای این شرکت، به برنامه‌ریزی برای افزایش ظرفیت تولید گاز در میدان آغار اشاره کرد.
 

ظرفیت تولید گاز در میدان آغار افزایش می‌یابد

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تولید ۶۲ میلیارد و ۶۵۸ میلیون مترمکعب گاز در این شرکت در ۱۱ ماه امسال خبر داد و در تشریح برنامه‌های عملیاتی و توسعه‌ای این شرکت، به برنامه‌ریزی برای افزایش ظرفیت تولید گاز در میدان آغار اشاره کرد.
 با تلاش کارکنان شرکت ملی نفت مناطق مرکزی

نفت مرکزی ۲۵۴ میلیون مترمکعب گاز به شرکت ملی گاز تحویل داد

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تحویل ۲۵۴ میلیون مترمکعب گاز بر اساس برنامه به شرکت ملی گاز ایران در ۲۴ ساعت گذشته با وجود ثبت رکوردی تازه در مصرف گاز کشور خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما