خبر
مترو  

میزان افزایش مسافران مترو در حال محاسبه

می متالز - مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو از پایش آمار مسافران مترو تا پایان هفته جاری خبر داد و گفت: آمار افزایش سفرها پس از گذشت دو هفته از تغییر قیمت سوخت، به‌زودی محاسبه و اعلام خواهد شد.

به گزارش می متالز، فرنوش نوبخت گفت: هنوز آمار افزایش مسافران در خطوط مترو نهایی نشده اما تمامی خطوط شلوغ‌تر از گذشته است.

وی در پاسخ به این پرسش که کدام خطوط مترو پس از افزایش نرخ بنزین شلوغ‌تر شده‌اند، گفت: در حال بررسی آماری این موضوع هستیم اما هنوز گزارش‌ها نهایی نشده، اینکه در کدام ساعت و در کدام ایستگاه‌ها مسافر بیشتری نسبت به گذشته داشته‌ایم نامشخص است و تا پایان هفته گزارش آماری دقیقی از این موضوع تهیه خواهیم کرد. وی ادامه داد: افزایش نرخ بنزین همراه با تغییر وضعیت هوا بود که این تغییر وضعیت هوا نیز بر افزایش تعداد مسافران مترو تاثیر دارد، بنابراین ممکن بود آمارهای ما دقیق نباشد. نوبخت تاکید کرد: در هفته جاری نیز پایش سفرهای مترو ادامه دارد تا الگوی سفر مسافران مترو شناسایی شود. مدیرعامل شرکت بهره‌برداری تصریح کرد: خطوط مترو شلوغ‌تر از گذشته شده و پس از شناسایی ایستگاه‌های شلوغ و زمانی که افزایش مسافر بیشتر است، چگونگی پاسخگویی به نیاز مسافران را بررسی و تلاش می‌کنیم مناسب ترین سرویس را در وضعیت ایجاد شده به مسافران ارائه دهیم.

کد خبر: 68629
تاریخ: 1398/09/05 - 21:24
منبع: دنیای اقتصاد

مسافران مترو  بهره‌برداری مترو  فرنوش نوبخت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بدهی ۴۹۱ میلیارد تومانی دولت به متروی تهران

می متالز - کاهش درآمد ناشی از فروش بلیت و افزایش قیمت ارز سبب شده است تا شرکت بهره‌برداری متروی تهران بیش از سه ماه برای تعمیرات اساسی این ناوگان، امکان واردات قطعات یدکی را نداشته باشد. بنابراین دولت باید برای عبور از این شرایط بحرانی به شرکت مترو منابع مالی کمک کند.
 

اعمال نرخ جدید بلیت‌های مترو از امروز

می متالز - نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از اعمال قیمت های جدید بلیت متروی تهران و حومه از امروز پنجشنبه ۱ خرداد ماه ۹۹ خبر داد.
 

افزایش قیمت بلیت مترو تهران از اول خردادماه

می متالز - مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از افزایش قیمت بلیت این ناوگان از اول خردادماه خبر داد.
 

کاهش سرفاصله حرکت قطارهای مترو عملیاتی شد

می متالز - شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، اقدامات متنوعی را از ابتدای سال در راستای مقابله با ویروس کرونا در دستور کار خود قرار داده است.
 

کاهش شدید تعداد مسافران مترو پس از شیوع کرونا در تهران

می متالز - مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از عدم تغییر سرفاصله‌های قطارهای مترو حتی با وجود کاهش شدید مسافران خبر داد.
 

۷۰ درصد از مسافران مترو تهران کاهش یافت

می متالز - مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا حدود ۷۰ درصد مسافران این ناوگان کاهش یافت اما سرفاصله حرکت قطارها بدون تغییر در حال فعالیت است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما