خبر
نفت   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  

به‌روزرسانی دستورالعمل‌های عملیاتی شرکت مناطق نفت‌خیز

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از آغاز به کار «کمیته بازرسی جاری-سازی دستورالعمل‌های کاربردی در تاسیسات و خطوط لوله» در راستای بررسی، اصلاح، یکسان‌سازی و به‌روزرسانی این دستورالعمل‌ها در حوزه عملیاتی شرکت‌های بهره‌بردار تابع این شرکت خبر داد.

به گزارش می متالز، احمد محمدی با بیان اینکه اجرای دقیق و به هنگام این دستورالعمل‌های پیشگیرانه، ضامن سلامت سرمایه‌های انسانی و تجهیزاتی سازمان علاوه بر زیست بوم پیرامونی می‌شود، گفت: بررسی و ارزیابی این دستورالعمل‌ها که شامل دستورالعمل‌های نگهداری، راه‌اندازی، ایمنی و سایر اقدامات فنی و عملیاتی است، به کمیته مذکور سپرده شده است و در گام نخست، ۱۷ واحد عملیاتی در حوزه مجتمع‌های صنعتی شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز کارون و مارون از این منظر مورد بازدید قرار گرفتند. وی بر توجه ویژه شرکت‌های بهره‌بردار به دستورالعمل‌های نگهداری از تجهیزات، تاسیسات و ماشین‌آلات در هنگام توقف از کار تاکید کرد و افزود: این دستور العمل‌ها نیز به‌روزرسانی و تکمیل شده و انتظار می‌رود به‌صورت جدی مورد توجه واحدهای مربوطه قرار گیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب:

خدمات زنگنه در صنعت نفت، قابل کتمان نیست

می متالز - مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: استیضاح حق مسلم نمایندگان مجلس است؛ اما زحمات و خدمات بی‌شائبه مهندس زنگنه را در صنعت نفت نمی‌توان کتمان کرد.
 

پژوهش در ازدیاد برداشت از ۶ میدان نفتی در مرحله نهایی

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب اظهار کرد:‌ طرح‌های پژوهشی ازدیاد برداشت و بهبود تولید از ۶ میدان نفتی اهواز، گچساران، کوپال، منصوری، کرنج و بی‌بی‌حکیمه به ۵ دانشگاه و مرکز علمی کشور واگذار شد که فاز اول این قراردادها در حال اتمام است.
 

افزایش توان تولید ۲ مخزن در شرکت نفت و گاز آغاجاری

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: طرح افزایش و نگه‌داشت توان تولید از ۲ مخزن نفتی در حوزه عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری آغاز شد.
 

خدمات عام‎المنفعه در مناطق نفت‌خیز؛ دغدغه وزارت نفت

می متالز - فعالیت‌های عام‎المنفعه وزارت نفت که بر اساس مسوولیت‌های اجتماعی آن انجام می‌شود، گستردگی‌های بسیاری دارد. شرکت ملی نفت ایران به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه این وزارتخانه، فعالیت‌های مسوولیت‌های اجتماعی خود را از مسیر مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‎خیز محقق می‌کند.
 مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب:

طرح افزایش و نگهداشت تولید نفت در آغاجاری وارد فاز اجرا شد

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: با آغاز حفاری دو حلقه چاه تعمیری و ۹ حلقه چاه توسعه‌ای در مخازن آسماری و بنگستان رامشیر، طرح افزایش و نگهداشت توان تولید نفت در حوزه عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری وارد فاز اجرایی شد.
 مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب:

آغاز طرح افزایش و نگهداشت تولید نفت در آغاجاری

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: با انجام فعالیت‌های ترمیمی در مخازن آسماری و بنگستان رامشیر، مجموع افزایش تولید و جبران کاهش تولید آن‌ها به میزان ۱۹ هزار بشکه در روز خواهد بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما