خبر
نفت   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  

به‌روزرسانی دستورالعمل‌های عملیاتی شرکت مناطق نفت‌خیز

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از آغاز به کار «کمیته بازرسی جاری-سازی دستورالعمل‌های کاربردی در تاسیسات و خطوط لوله» در راستای بررسی، اصلاح، یکسان‌سازی و به‌روزرسانی این دستورالعمل‌ها در حوزه عملیاتی شرکت‌های بهره‌بردار تابع این شرکت خبر داد.

به گزارش می متالز، احمد محمدی با بیان اینکه اجرای دقیق و به هنگام این دستورالعمل‌های پیشگیرانه، ضامن سلامت سرمایه‌های انسانی و تجهیزاتی سازمان علاوه بر زیست بوم پیرامونی می‌شود، گفت: بررسی و ارزیابی این دستورالعمل‌ها که شامل دستورالعمل‌های نگهداری، راه‌اندازی، ایمنی و سایر اقدامات فنی و عملیاتی است، به کمیته مذکور سپرده شده است و در گام نخست، ۱۷ واحد عملیاتی در حوزه مجتمع‌های صنعتی شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز کارون و مارون از این منظر مورد بازدید قرار گرفتند. وی بر توجه ویژه شرکت‌های بهره‌بردار به دستورالعمل‌های نگهداری از تجهیزات، تاسیسات و ماشین‌آلات در هنگام توقف از کار تاکید کرد و افزود: این دستور العمل‌ها نیز به‌روزرسانی و تکمیل شده و انتظار می‌رود به‌صورت جدی مورد توجه واحدهای مربوطه قرار گیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تقویت امکانات مقابله ‎ای و تشخیصی کرونا در مناطق نفت‌خیز جنوب

می متالز - معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران گفت: با توجه به وضعیت حاد استان خوزستان از حیث شیوع کرونا و تعداد نیروی انسانی شاغل در شرکت‌های زیرمجموعه شرکت ملی نفت، بیشترین سهم اقلام بهداشتی تهیه‌شده از سوی این شرکت به شرکت‌های مستقر در استان خوزستان اختصاص یافته است.
 

برنامه‌ریزی برای ارسال نفت سنتزی به پالایشگاه‌های اصفهان و آبادان

می متالز - معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اجرای برنامه ارسال نفت سنتزی به پالایشگاه‌های شمالی، این اقدام را دستاورد مدیریت یکپارچه میعانات گازی در این شرکت و زمینه‌ساز افزایش پایداری تولید گاز برشمرد و گفت: در گام بعدی، ارسال نفت سنتزی به پالایشگاه آبادان نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.
 

طرح توسعه ٢٨ مخزن نیازمند ۴۵٠٠ کیلومتر لوله نفتی

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در بازدید از شرکت لوله سازی اهواز گفت: طرح توسعه ۲۸ مخزن مجموعاً به ۴۵۰۰ کیلومتر انواع لوله نیاز دارد که پیمانکاران ملزم به استفاده حداکثری از لوله های ساخت داخل هستند.
 

جلسه کمیته ‏CSR‏ مناطق نفت‌خیز جنوب برگزار شد

می متالز - در جلسه کمیته مسوولیت‌های اجتماعی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، بر جهت‌دهی طرح‌های مسوولیت ‏اجتماعی به سمت توانمندسازی جوامع محلی تأکید شد.‏
 

خوراک پتروشیمی بندر امام افزایش یافت

می متالز - مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از افزایش ۲ هزار و ۵۰۰ بشکه‌ای تولید مایعات گازی در کارخانه گاز و گاز مایع ۶۰۰ به‌عنوان خوراک پتروشیمی بندر امام (ره) خبر داد.
 

پروژه توسعه میدان نفتی بالارود به شرکت ملی حفاری واگذار شد

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از برنده شدن این شرکت در مناقصه پروژه توسعه میدان نفتی بالارود خبر داد و گفت: واگذاری اجرای این پروژه به ملی حفاری قطعیت یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما