خبر
بورس و سهام   کاشی و سرامیک   تاسیسات ساختمانی  
سیگنال به سهامداران ساختمانی؛

آیا رکود ساخت‌وساز " کسرام" را زمین‌گیر می‌کند

می متالز - در مجموع این شرکت در پایان دومین ماه سال مالی ۱۳۹۹، تنها ۲۱.۸۱۳ میلیارد ریال فروش انواع محصولات را ثبت کرد.

به گزارش می متالز، پس از گزارش ضعیف و اعلام زیانی ۸۷۰ ریالی به ازای هر سهم از شرکت پارس سرام در ماه گذشته، شرکت پارس سرام با انتشار عملکرد مهر ماه خود به سهامدارانش این خبر را داد که رکود در بازار صنعت ساختمان همچنان ادامه دارد و فروش این شرکت را تحت تاثیر قرار داده است.

شاید بتوان اینگونه نتیجه‌گیری کرد که با شرایط موجود می‌بایست شاهد شناسایی زیان‌هایی به مراتب سنگین‌تر از این شرکت در سال مالی جدید باشند.

همانگونه که در جدول نیز مشاهده می‌شود در ماه گذشته شاهد بهبود نسبی مقادیر فروش و هم تثبیت نرخ‌های فروش انواع محصولات شرکت هستیم که تا حدود زیادی شرایط وخیم عملکرد ماه‌های اخیر شرکت پارس سرام را آشکار می‌کند.

در مجموع این شرکت در پایان دومین ماه سال مالی۱۳۹۹، تنها ۲۱.۸۱۳میلیارد ریال فروش انواع محصولات را ثبت کرد که در مقایسه با ۱۳.۶۸۹میلیارد ریال مهرماه قبل از رشد محسوسی برخوردار بوده است.

کد خبر: 68749
تاریخ: 1398/09/06 - 14:22
منبع: بورس نیوز

پارس سرام  کسرام  صنعت ساختمان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 به‌دنبال برگزاری موفق شش دوره جشنواره چهره سال در سه گروه (مدیریت شهری، عمرانی و ساختمانی)

هفتمین دوره جشنواره چهره سال در بهمن‌ ۹۸ برگزار می‌شود

می متالز - در سال 1392 که مجتمع رسانه‌ای راه و ساختمان تصمیم به برگزاری اولین دوره نظرسنجی «چهره سال راه و ساختمان» گرفت، مهم‌ترین هدف از این انتخاب مردمی- رسانه‌ای «ایجاد پیوند میان شهروندان، مدیران حوزه راه و شهرسازی و رسانه‌ها» عنوان شد.
 

هشتمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته بندرعباس

می متالز - هشتمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته توسط اتاق تعاون هرمزگان از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ دی‌ماه ۹۸ در بندرعباس برگزار شد.
 

توضیح دو شرکت درباره برآورد افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی و انعقاد قرارداد

می متالز - دو شرکت مشمول تعلیق و بازار پایه ای از اطلاعات فهرست دارایی های زمین و ساختمان، میزان برآورد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی و انعقاد قرارداد مهم خبر دادند.
 داستان سهمی با تحقق زیانی ۸۷ تومانی و قیمت ۶.۰۰۰ تومانی؛

خریداران سهم "کسرام" به چه می‌اندیشند!

می متالز - از جمله تاثیرگذارترین موارد مطروحه در صورت‌های مالی حسابرسی شده منتشره از این شرکت می‌توان به قطع کامل صادرات محصولات این شرکت در مقایسه با سال مالی ۱۳۹۷ اشاره داشت.
 چرا حباب‌های قیمتی باید تخلیه شوند؛

۲ سال عدم سودآوری‌ از سهمی در محدوده ۶۰۰ تومان!

می متالز - از نکات جالب صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت در سال مالی قبل، شناسایی سودی ۶۵میلیارد ریالی از پروژه در جریان ساخت پروژه باران جنوبی بوده که اصلی‌ترین محل درآمدی سال مالی ۱۳۹۸ نیز است.
 

اعلام رویدادهای مهم سه شرکت منجر به توقف نماد و صف فروش شد

می متالز - شرکت حاضر در بازار پایه و دو سهم بورسی درباره فسخ قرارداد مهم، بهره برداری از پروژه جدید و اطلاعات برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی توضیح دادند و با توقف نماد و صف فروش روبرو شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما