خبر
بورس و سهام   نفت   قیر و روانکارها  
افزایش نرخ معنادار محصولات اصلی این شرکت؛

"شرانل" با روانکار‌ها، افزایش فروش را ثبت کرد

می متالز - افزایش در حدود ۱۲.۰۰۰ تنی انواع روانکار در آبان ماه نسبت به مهر ماه سال جاری، از مهمترین دلایل افزایش مبالغ فروش این شرکت در این ماه محسوب می‌شود.

به گزارش می متالز، پس از اعلام سود خالص ۸۲۶ ریالی به ازای هر سهم شرکت نفت ایرانول در ۶ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ که تغییر محسوسی را نیز با مدت مشابه سال قبل نشان نمی‌داد، حالا عملکرد آبان ماه این شرکت نشان از افت دامه‌دار انواع روانکار این شرکت دارد.

با این حال افزایش در حدود ۱۲.۰۰۰ تنی انواع روانکار در آبان ماه نسبت به مهرماه سال جاری، از مهمترین دلایل افزایش مبالغ فروش این شرکت در این ماه محسوب می‌شود.

محصولات اصلی شرکت پارافین وکس، ضد یخ و انواع روانکار بوده که شرکت در سال جاری شاهد افزایش قیمت معنادار این محصولات در مقایسه با ماه‌های انتهایی سال قبل بوده و مجموع فروش شرکت در دوره یک ماهه آبان ماه در حدود ۲.۶۵۳ میلیارد ریال بوده است.

کد خبر: 68750
تاریخ: 1398/09/06 - 14:27
منبع: بورس نیوز

نفت ایرانول  شرانل  روانکار  پارافین وکس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

دو طرح آتی "شرانل" با سرمایه ۲ میلیارد ریالی

می متالز - از مهمترین طرح‌های شرکت نفت ایرانول، می‌توان به طرح "بهبود راندمان در واحد موم‌گیری" و "تولید واکس کم روغن " با فاز یک و دو اشاره کرد.
 در مجمع عمومی به تصویب رسید؛

تعیین سود ۱۵۰۰ ریالی هر سهم "شرانول"

می متالز - مجمع عمومی شرکت نفت ایرانول تقسیم مبلغ یک هزار و ۵۰۰ ریال سود خالص هر سهم و سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
 

سود ۱۵۰ تومانی در مجمع "شرانل"

می متالز - مجمع عمومی شرکت نفت ایرانول برگزار شد.
 

کسب مجوز توزیع کالا توسط بازرگانی بهران

می متالز - بازرگانی بهران که به‌عنوان مسئول جایگاه‌های عرضه سوخت بهران شناخته می‌شود، تصمیم به‌گسترش فعالیت خود گرفته و در این راستا ‌مجوز پخش کالا دراستان‌های تهران، آذربایجان‌شرقی، اصفهان و کرمانشـــــــاه را اخذ کرده است.
 عملکرد این روانکار زیر ذره‌بین رفت:

"شرانل" و جبران عملکرد ۹ ماهه

می متالز - پس از آنکه صورت‌های مالی ۹ ماهه شرکت نفت ایرانل تعدیل منفی ۱۴ درصدی سودآوری را در مقایسه با مدت مشابه سال قبل اعلام کرد، صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت در روز‌های اخیر حاکی از عملکرد مناسب سه ماهه پایانی سال ۱۳۹۸ و ثبت تعدیل مثبت ۸ درصد نسبت به سال قبل است.
 با افزایش 58 درصدی قیمت لوب‌کات از ابتدای سال تاکنون

صنعت روانکارها در مسیر زیان قرار گرفت

می متالز - با افزایش 58 درصدی قیمت لوب‌کات به‌عنوان ماده‌اولیه تولید روغن‌پایه داخلی، پالایشگاه‌های تولید روغن‌پایه و روانکارها در مسیر زیان قرار گرفتند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما