خبر
بورس و سهام   نفت   قیر و روانکارها  
افزایش نرخ معنادار محصولات اصلی این شرکت؛

"شرانل" با روانکار‌ها، افزایش فروش را ثبت کرد

می متالز - افزایش در حدود ۱۲.۰۰۰ تنی انواع روانکار در آبان ماه نسبت به مهر ماه سال جاری، از مهمترین دلایل افزایش مبالغ فروش این شرکت در این ماه محسوب می‌شود.

به گزارش می متالز، پس از اعلام سود خالص ۸۲۶ ریالی به ازای هر سهم شرکت نفت ایرانول در ۶ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ که تغییر محسوسی را نیز با مدت مشابه سال قبل نشان نمی‌داد، حالا عملکرد آبان ماه این شرکت نشان از افت دامه‌دار انواع روانکار این شرکت دارد.

با این حال افزایش در حدود ۱۲.۰۰۰ تنی انواع روانکار در آبان ماه نسبت به مهرماه سال جاری، از مهمترین دلایل افزایش مبالغ فروش این شرکت در این ماه محسوب می‌شود.

محصولات اصلی شرکت پارافین وکس، ضد یخ و انواع روانکار بوده که شرکت در سال جاری شاهد افزایش قیمت معنادار این محصولات در مقایسه با ماه‌های انتهایی سال قبل بوده و مجموع فروش شرکت در دوره یک ماهه آبان ماه در حدود ۲.۶۵۳ میلیارد ریال بوده است.

کد خبر: 68750
تاریخ: 1398/09/06 - 14:27
منبع: بورس نیوز

نفت ایرانول  شرانل  روانکار  پارافین وکس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رشد ۲ درصدی سود خالص نسبت به سال گذشته محاسبه شد؛

سود ۸۱۸ ریالی به ازای هر سهم "شرانل"

می متالز - بیش از ۶۰ درصد از هزینه مواد اولیه مصرفی مربوط به این ماده بوده و نرخ خرید لوبکات نسبت به ۶ ماهه سال قبل افزایش در حدود ۱۰۰ درصدی داشته است
 نسبت به نخستین ماه پاییز رقم زده شد؛

رشد ۱۷ درصدی درآمد "شرانل" در آبان ماه

می متالز - شرکت نفت ایرانول در آبان ماه نسبت به اولین ماه پاییز درآمد بالایی را کسب کرده که این درآمد نسبت به مهر ماه از رشد ۱۷درصدی برخوردار است.
 نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

درآمد تجمعی "شرانل" ۵۰ درصد افزایش داشت

می متالز - شرکت نفت ایرانول در دوره ۸ ماهه منتهی به پایان آبان ماه ۱۳۹۸، معادل ۱۸ هزار و ۹۳۱ میلیارد و ۵۷۴ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به دوره مشابه در سال پیش افزایش ۵۰ درصدی را نشان می‌دهد.
 مدیرعامل شرکت نفت ایرانول:

تدوین ۶۰ برنامه اجرایی شرکت نفت ایرانول

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از تدوین ۶۰ برنامه اجرایی ایرانول ۱۴۰۰ در راستای استراتژی هشت ساله ایرانول (۱۴۰۴) خبر داد.
 

یک نکته از «شرانل»

می متالز - نفت ایرانول گزارش عمکرد مهرماه خود را منتشر کرد. در این میان البته تحلیلگران یک نکته در خصوص روانکاران را گوشزد کردند.
 

شفاف‌سازی مدیرعامل بهران از کاهش نرخ خوراک

می متالز - نحوه قیمت‌گذاری لوبکات به‌ عنوان خوراک اصلی تولید روغن‌پایه در کشور درکارگروه تنظیم بازار ‌تغییر کرد تا پالایشگاه‌های روغن‌سازی بتوانند به‌تولید و عرضه روغن‌های موتوری و صنعتی در بازار بپردازند. اکنون اما تاثیر این مصوبه بر ارزش سهام روانکارها چه تاثیری دارد؟
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما