خبر
آب   برق  
در جلسه هیأت وزیران به ریاست معاون اول رئیس جمهور آغاز شد؛

بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور

می متالز - در جلسه هیات وزیران روز چهارشنبه، سازمان برنامه و بودجه کشور گزارشی از کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور به هیات وزیران ارائه داد.

به گزارش می متالز، در این جلسه که به ریاست اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، اعضای دولت به بیان نقطه‌ نظرات خود درخصوص کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور پرداختند و با توجه به ناتمام ماندن مذاکرات، ادامه رسیدگی به تبصره‌های لایحه بودجه به جلسات آتی دولت موکول شد.

گفتنی است، هیات دولت در جلسه هفته آینده در دو نوبت صبح و عصر به بررسی بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور خواهد پرداخت.

ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی در شرکت‌های آب و فاضلاب شهری

هیات وزیران در ادامه، با ادغام ۳۱ شرکت آب و فاضلاب روستایی در شرکت‌های آب و فاضلاب شهری موافقت کرد.

مطابق این تصمیم، وزارت نیرو مجاز است کلیه دارایی‌ها، مطالبات، بدهی‌ها و حقوق عمومی این شرکت‌ها را به جز حقوق صاحبان سهام به شرکت‌های آب و فاضلاب شهری به روش و قیمتی که توسط هیات واگذاری تعیین می‌گردد، منتقل و مابه التفاوت آن را به طرفیت دولت در حساب‌های شرکت‌های آب و فاضلاب مزبور منعکس نماید.

همچنین، سازمان خصوصی‌سازی موظف است ترتیبات لازم برای تعیین تکلیف سهام دولتی شرکت‌های مذکور را به عمل آورد.

سازمان برنامه و بودجه کشور نیز مکلف است نسبت به انتقال کلیه ردیف‌های اعتباری و طرح‌های شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی به شرکت‌های آب و فاضلاب اقدام نماید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 برنامه مالی سال آینده چگونه بسته شد؟

آخرین تغییرات بودجه ۹۹

می متالز - لایحه بودجه ۹۹ از تصویب هیات دولت گذشت تا روز یکشنبه در صحن علنی مجلس رونمایی شود. پیگیری‌ها نشان می‌دهد که لایحه بودجه در روزهای پایانی دچار تغییرات بزرگی شده است.
 

هیات دولت لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور را تصویب کرد

می متالز - هیات وزیران در نشست امروز (چهارشنبه، ۱۳ آذرماه) کار بررسی لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور را به پایان رساند و آن را تصویب کرد.
 

ارقام کلیدی در بودجه ۹۹

می متالز - بر اساس اعلام مسئولان سازمان برنامه و بودجه، پس از اصلاح بودجه امسال که منابع ۴۴۸ هزار میلیارد تومانی به ۳۱۰ هزار میلیارد تومان کاهش یافت، در بودجه ۹۹ نیز منابع عمومی بودجه در همین حد خواهد بود.
 

لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور تصویب شد

می متالز - هیات وزیران در جلسه امروز چهارشنبه کار بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور را به پایان رساند و آن را تصویب کرد.
 

معادن بوشهر از پرداخت خسارت معاف شدند

می متالز - رئیس اداره امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: بهره برداران معادن استان می‌توانند از طرح بخشودگی خسارات و زیان ناشی از تاخیر در پرداخت اصل حقوق دولتی در مهلت مقرر استفاده کنند.
 جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به معافیت مالیاتی هنرمندان:

مجلس با بی‌عدالتی مالیاتی مخالف است/ همه در برابر پرداخت مالیات یکسان هستند

می متالز - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره معافیت مالیاتی هنرمندان، گفت: مجلس با تبعیض ناروا در معافیت‌های مالیاتی مخالف بوده و با آن برخورد می کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما