خبر
علوم  

لایحه جدید برای جلوگیری از قطع اینترنت

می متالز - رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاون وزیر ارتباطات خبر داد: در حال تهیه لایحه‌ای هستیم تا از این پس قطع اینترنت و هر اپ با بیش از ۱۰ میلیون کاربر ایرانی تنها با تصویب مجلس امکان‌پذیر باشد.

به گزارش می متالز، امیر ناظمی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاون وزیر ارتباطات پس از برقراری اینترنت موبایل در توییتر خود نوشت:

بازگشتیم
اما برای جلوگیری از عادی‌سازی قطع اینترنت

در حال تهیه لایحه‌ای هستیم تا از این پس قطع اینترنت و هر اپ با بیش از ۱۰ میلیون کاربر ایرانی تنها با تصویب مجلس امکان‌پذیر باشد!

از نمایندگان می‌خواهم از آن پشتیبانی کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 ناظمی مطرح کرد:

زیرساخت دولت الکترونیک کاملا مهیاست/ دو بخش خدمات دهی و ارائه محتوا نیازمند مصوبات مجلس است

می متالز - معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات کشور گفت: زیرساخت لازم برای دولت الکترونیک براساس قانون ایجاد شده و یک مرکز تبادل ملی اطلاعات در سازمان فناوری اطلاعات تشکیل شده است.
 

امکان دسترسی به نزدیک ترین کارگزاری به کمک " بلد"

می متالز - نشانی مراکز احراز هویت سجام و کارگزاری‌های بورس، در نقشه و مسیریاب بلد در دسترس کاربران قرار گرفت.
 معاون وزیر ارتباطات تاکید کرد:

غول‌های استارت‌آپی در پارکینگ "بورس"

می متالز - در حال حاضر ۷ شرکت حوزه IT و ۴ شرکت حوزه ارتباطات مهیای ورود به بازار سرمایه بوده و در مرحله شورای پذیرش هستند. از بین این شرکت ها می توان به "دیجی کالا" ، "تپسی" ، "کافه بازار" ، و "شیپور" و "آسیاتک" اشاره کرد.
 

چهار شرکت استارت آپی در مسیر ورود به تابلوی بورس

می متالز - معاون وزیر ارتباطات از حضور و عرضه سهام چهار شرکت استارت آپی در بازار سرمایه تا ۶ ماه آینده خبر داد و گفت: حضور شرکت‌های استارت آپی در بورس تغییراتی بزرگی در اکوسیستم اقتصاد دیجیتال ایجاد می‌کند.
 

ایجاد پلتفرم سرمایه‌گذاری نو آفرین

می متالز - پلتفرم سرمایه‌ گذاری استارت‌‌‌آپ‌ها به عنوان یکی از ۶ طرحی که به زودی در سامانه نوآفرین به بهره‌برداری می‌رسد و امکان دسترسی بهتر شرکت‌های نوپا را به سرمایه‌گذاران این حوزه فراهم می‌کند.
 

طرح دو ‌فوریتی عدم قطع اینترنت در راه مجلس

می متالز - نایب‌رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ارائه طرح دو فوریتی برای اعمال هرگونه قطعی اینترنت با مجوز مجلس خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما