خبر
علوم  

لایحه جدید برای جلوگیری از قطع اینترنت

می متالز - رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاون وزیر ارتباطات خبر داد: در حال تهیه لایحه‌ای هستیم تا از این پس قطع اینترنت و هر اپ با بیش از ۱۰ میلیون کاربر ایرانی تنها با تصویب مجلس امکان‌پذیر باشد.

به گزارش می متالز، امیر ناظمی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاون وزیر ارتباطات پس از برقراری اینترنت موبایل در توییتر خود نوشت:

بازگشتیم
اما برای جلوگیری از عادی‌سازی قطع اینترنت

در حال تهیه لایحه‌ای هستیم تا از این پس قطع اینترنت و هر اپ با بیش از ۱۰ میلیون کاربر ایرانی تنها با تصویب مجلس امکان‌پذیر باشد!

از نمایندگان می‌خواهم از آن پشتیبانی کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

خسارت قطعی اینترنت چقدر بود؟

می متالز - رئیس هیات‌مدیره انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه‌های اینترنتی شهر تهران درباره خسارت قطع شدن اینترنت بیان کرد که میزان خسارت وارد شده به کسب‌و‌کارهای مجازی در هفته گذشته به اندازه حقوق صد هزار نفر تخمین زده شده است. عصر روز ۲۵ آبان که دسترسی به اینترنت قطع شد، کسی فکرش را هم نمی‌کرد که این قطعی نزدیک به دو هفته طول بکشد.
 

انتخاب سه گزینه‌ای

می متالز - در حال حاضر در ایران زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات دولت الکترونیک وجود دارد و توان این وجود دارد که مجموعه‌ای از خدمات ارائه شود.
 

17 بانک بورسی و یک دولتی به "شاهکار" متصل شدند/ 8 بانک و شرکت در نوبت

می متالز - 17 بانک بورسی و یک بانک دولتی به سامانه شبکه احراز هویت کاربران ایران موسوم به شاهکار متصل شدند و 8 بانک و شرکت پرداخت الکترونیک هم در نوبت هستند.
 

ناظمی: سامانه‌های الکترونیکی به کاهش مراجعات مردمی کمک بزرگی کرد

می متالز - معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: سامانه‌های الکترونیکی کمک می‌کنند تا مراجعات مردمی کاهش پیدا کند و برای آنکه متوجه این کاهش شویم ،باید آمار را به نسبت یک سال پیش مقایسه کنیم.
 

دولت، نهاد تصمیم‌گیر درباره مالکیت دستگاه‌های ماینر توقیفی است

می متالز - معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: نهاد تصمیم‌گیرنده در خصوص دستگاه‌های ماینینگ توقیفی دولت است و در این خصوص نیز به زودی تصمیم نهایی اتخاد می‌شود.
 رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران مطرح کرد؛

صدور پروانه استخراج رمز ارز تا ۱۰ روز آینده

می متالز - رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران از امکانپذیر شدن آغاز صدور مجوز استخراج رمزارز توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت از ۱۰ روز آینده خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما