خبر
درب و پنجره  

گزارش تصویری جلسه گردهمایی و هم‌اندیشی انجمن در، پنجره و نمای ساختمانی تهران

می متالز - جلسه گردهمایی و هم‌اندیشی مدیران صنایع، با حضور مدیران و فعالین صنعت در و پنجره و اعضای محترم انجمن در، پنجره و نمای ساختمانی استان تهران برگزار شد.

به‌ گزارش می متالز، جلسه گردهمایی و هم‌اندیشی مدیران صنایع، روز دوشنبه، مورخ 98/9/4 در سالن تشریفات با حضور مدیران و فعالین صنعت در و پنجره و اعضای محترم انجمن در، پنجره و نمای ساختمانی استان تهران برگزار شد.

گزارش تصویری این گردهمایی در زیر آمده است:

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حضور شرکت آسیا وین در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت آسیا وین (تولیدکننده پروفیل در و پنجره یو پی وی سی) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن 35 غرفه 8 دعوت به‌عمل آورد.
 

حضور شرکت بنیان صنعت نوین در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت بنیان صنعت نوین (طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن 40A غرفه 15 دعوت به‌عمل آورد.
 

حضور شرکت دکتر وین در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت دکتر وین (تولیدکننده پروفیل‌های دکتر وین) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن 38 غرفه 16 دعوت به‌عمل آورد.
 

حضور شرکت پارس یراق پروفیل در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت پارس یراق پروفیل (تولیدکننده یراق‌آلات و ملزومات دکوراتیو در و پنجره) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن میلاد A غرفه 2 دعوت به‌عمل آورد.
 

حضور شرکت ویناک در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت ویناک (تولیدکننده یراق‌آلات در و پنجره یو پی‌ وی ‌سی) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن میلاد دعوت به‌عمل آورد.
 

حضور شرکت نورلو پلاست در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت نورلو پلاست (تولیدکننده قطعات پلی آمید) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن 31B غرفه 4 دعوت به‌عمل آورد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما