خبر
بورس و سهام   عمران و معماری  
رگبار شفاف سازی از این انبوه ساز؛

"وساخت" ۱۶۰ ریال دیگر سود ساخت

می متالز - شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران در خصوص فروش سهام شفاف سازی کرد.

به گزارش می متالز، تعداد ۲.۴۸۰.۷۰۰ از سهام مسدود شده بانک اقتصاد نوین متعلق به این شرکت بابت تسهیلات اخذ شده از بانک کارآفرین توسط این شرکت وثیقه شده بود، از سوی بانک کارآفرین جهت تسویه کامل تسهیلات دریافتی به فروش رسیده است.

همچنین این شرکت به منظور ایجاد تأمین نقدینگی جهت بازپرداخت بدهی‌های بانکی اقدام به فروش تعداد ۵۴۰.۵۹۲ سهم شرکت تأمین مسکن جوانان، تعداد ۱,۷۰۷,۵۶۸ سهم شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران کرمان، تعداد ۳۵.۰۰۰.۰۰۰ سهم شرکت نوسازی و ساختمان تهران و ۸.۱۸۲.۷۴ سهم شرکت تأمین سرمایه نوین کرده است.

با توجه به اطلاعات موجود به شرح جدول زیر آثار ناشی از فروش سهام‌های یاد شده سبب ایجاد سود به مبلغ ۱۷۴.۰۳۳ میلیون ریال با تاثیر مبلغ ۱۶۰ ریال بر روی هر سهم شرکت شده است.

لازم به توضیح است تاکنون مبلغ ۲.۱۱۸ ریال سود برای هر سهم برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ ایجاد شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در پی برگزاری مجمع عمومی این بانک؛

اعضای هیات مدیره "وکار" مشخص شد

می متالز - مجمع عمومی عادی بانک کارآفرین برگزار شد.
 

تملیک "وساخت" توسط بانک سرمایه

می متالز - بانک سرمایه سهام توثیق شده سرمایه گذاری ساختمان ایران را تملیک کرد.
 

افزایش سرمایه «ونوین» ازمحل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و آورده نقدی

می متالز - مدیرعامل بانک اقتصاد نوین با اعلام اینکه این بانک اولین ارائه دهنده بانکداری شرکتی است بار دیگر از برنامه افزایش سرمایه بانک از دو محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و آورده نقدی خبر داد.
 نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

"ونوین" زیان خود را کاهش نداد

می متالز - بانک اقتصاد نوین در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۸۵۱ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، افزایش ۳۲۸ درصدی زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۶ ماهه به اسفند ۹۷، زیان هر سهم را ۱۹۹ ریال اعلام کرده بود.
 

یک میلیون تومان گردش مالی در هر ثانیه

می متالز - در نشستی که با حضور تعدادی از مدیران اقتصادی و سخنگوی دولت برگزار شد، شرایط گروه توسعه ملی در بورس مورد بررسی قرار گرفت و گردش مالی این نماد در هر ثانیه یک میلیون تومان عنوان شد.
 

2 مسیر افزایش سرمایه «ونوین»/ مدیرعامل: در مراحل پایانی کار هستیم

می متالز - بانک اقتصاد نوین افزایش سرمایه از ناحیه تجدید ارزیابی دارایی ها را در دستور کار دارد. البته این بانک قصد دارد افزایش سرمایه از محل آورده نقدی را نیز به پیش ببرد. این در حالی است که با محدودیت بانک مرکزی بر سر افزایش سرمایه بانک ها از ناحیه تجدید ارزیابی دارایی ها، معلوم نیست که در نهایت بانک اقتصاد نوین چه تصمیمی در این باره خواهد گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما