خبر
بورس و سهام   عمران و معماری  
رگبار شفاف سازی از این انبوه ساز؛

"وساخت" ۱۶۰ ریال دیگر سود ساخت

می متالز - شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران در خصوص فروش سهام شفاف سازی کرد.

به گزارش می متالز، تعداد ۲.۴۸۰.۷۰۰ از سهام مسدود شده بانک اقتصاد نوین متعلق به این شرکت بابت تسهیلات اخذ شده از بانک کارآفرین توسط این شرکت وثیقه شده بود، از سوی بانک کارآفرین جهت تسویه کامل تسهیلات دریافتی به فروش رسیده است.

همچنین این شرکت به منظور ایجاد تأمین نقدینگی جهت بازپرداخت بدهی‌های بانکی اقدام به فروش تعداد ۵۴۰.۵۹۲ سهم شرکت تأمین مسکن جوانان، تعداد ۱,۷۰۷,۵۶۸ سهم شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران کرمان، تعداد ۳۵.۰۰۰.۰۰۰ سهم شرکت نوسازی و ساختمان تهران و ۸.۱۸۲.۷۴ سهم شرکت تأمین سرمایه نوین کرده است.

با توجه به اطلاعات موجود به شرح جدول زیر آثار ناشی از فروش سهام‌های یاد شده سبب ایجاد سود به مبلغ ۱۷۴.۰۳۳ میلیون ریال با تاثیر مبلغ ۱۶۰ ریال بر روی هر سهم شرکت شده است.

لازم به توضیح است تاکنون مبلغ ۲.۱۱۸ ریال سود برای هر سهم برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ ایجاد شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بانک سرمایه برای دومین بار آماده فروش بلوک ۷ درصدی "وساخت" شد/ کاهش قیمت

می متالز - بانک سرمایه با کاهش قیمت پایه فروش هر سهم سرمایه گذاری ساختمان ایران، برای دومین بار در ماه جاری درصدد عرضه ۷.۰۳ درصدی این شرکت بورسی برآمد.
 در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

توقف ۸ نماد بورسی برای مجمع سالانه، فوق العاده و عادی بطور فوق العاده

می متالز - در پایان معاملات امروز، نماد ۶ شرکت بورس برای برگزاری مجمع سالانه و دو شرکت بورسی برای برگزاری مجمع فوق العاده و عادی بطور فوق العاده متوقف می شود.
 

بیشترین رشد شاخص سهام بانکی به اقتصاد نوین رسید

می متالز - در دومین روز کاری هفته شاهد رشد قیمت سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بورس و فرابورس بودیم.
 

خرید بلوک ۲۷ درصدی شرکت دارای برنامه ورود به بورس توسط "ونیکی"

می متالز - قدیمی ترین شرکت سرمایه گذاری حاضر در بورس از حضور در مزایده و خرید بلوک ۲۷ درصدی سهام شرکت متعلق به بانک اقتصاد نوین و دارای برنامه ورد به بورس خبر داد.
 

ورود و خروج ۵ شرکت بورسی و فرابورسی در روز بی سابقه بازار

می متالز - در روزی که شاخص بورس با جهش بی سابقه ۱۴ هزار تایی در ۲۵ دقیقه اول روبرو شده، نماد سه شرکت بورسی آماده بازگشایی و دو شرکت هم بسته شدند.
 

برنده مزایده بانک اقتصاد نوین اعلام شد

می متالز - بانک اقتصادنوین در ۱۴ دی ماه امسال اقدام به واگذاری ۲۷ درصد سهام خود در شرکت شیمی بافت از طریق مزایده کرد که پس از بازگشایی پاکات مزایده، پیشنهاد شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران به عنوان برنده مزایده اعلام شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما