خبر
آهن و فولاد   محیط زیست   صنعت  
زهرا سعیدی؛ نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی:

تبانی در کار نیست

می متالز - در شهرستان مبارکه، صنایع عظیمی جای گرفته که موضوع آلایندگی این صنایع را نیز بررسی کرده ایم و در حال حاضر شفاف سازی های لازم صورت گرفته و با همکاری واحدهای صنعتی و سازمان حفاظت محیط زیست، بخش قابل توجهی از صنایع در حال رصد می باشند.

به گزارش می متالز، زهرا سعیدی نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: در بازه ای از زمان، بخشی از صنایع در فهرست آلاینده ها قرارگرفتند، اما با پیگیری هایی که انجام شده این صنایع یا در رفع آلایندگی کوشا بودند و یا اینکه عوارض قانونی را پرداخت نموده اند.


وی اظهار داشت:  زمانی شرکت فولاد مبارکه در فهرست صنایع آلاینده نبوده ولی وجوه قانونی را واریز کرده که این ارقام توزیعی به حساب شهرداری های شهرستان واریز شده که مربوط به دوره قبلی نمایندگی همکاران بوده است؛ در صورتی که این مبالغ نمی بایست به حساب شهرداری ها واریز می شد. همین مبلغ که حجم بالایی هم داشت باعث شد تا شهرداری ها به سمت پروژه های شهری بروند.


در سال های گذشته که این شرکت در فهرست آلاینده ها قرار گرفت، مبالغ قانونی که می بایست واریز می شد با مبلغ واریزی اضافی تهاتر شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فرمانده آموزشگاه علمی و تخصصی شهید بهشتی ناجا:

مدیران و کارکنان پاک فولاد مبارکه مایه سربلندی نظام و انقلاب هستند

می متالز - سردار فدایی فرمانده آموزشگاه علمی و تخصصی شهید بهشتی ناجا پس از بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه در جلسه ای با حضور جمعی از معاونین و مدیران این شرکت گفت: خداوند را شاکریم که بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران چنین کارخانه ای در کشور بنا نهاده شده است. همچنین خرسندیم که مدیران و کارکنان پاک این شرکت مایه سربلندی نظام و انقلاب هستند.
 

رشد ۱۴۲ درصدی سود خالص شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در سال ۹۸

می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ورق خودرو چهارمحال وبختیاری با حضور سهامداران،اعضا هیات مدیره،حسابرس و بازرس قانونی این شرکت برگزار شد.
 

پاسخ «فولاد» درباره افزایش سرمایه

می متالز - فولاد مبارکه شایعه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را تکذیب کرد.
 مدیرعامل فولاد مبارکه پیش بینی کرد:

حرکت بازار سهام و محصولات فولادی به سمت آرامش

می متالز - فولاد مبارکه به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین بنگاه‌های اقتصادی کشور، نقش تاثیرگذاری در تولید، اشتغال‌زایی و ایجاد ارزش افزوده برای ذی‌نفعان و اقتصاد کشور داشته است. این گروه سال گذشته به‌رغم همه تحریم‌ها و محدودیت‌ها، به تولید ۶ میلیون و ۴۵۳ هزار تن کلاف گرم و فروش ۷ میلیون و ۵۸۰ هزار تن محصول به ارزش ۳۹۱ هزار میلیارد ریال دست یافت.
 

سومین شرکت بزرگ بورس شایعه تجدید ارزیابی دارایی را تکذیب کرد

می متالز - فولاد مبارکه به عنوان سومین شرکت بزرگ بورس شایعه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را تکذیب کرد.
 

شرکت فولاد مبارکه سرآمد بازار سرمایه و تولید در کشور

می متالز - محمد زارع پور اشکذری عضو هیات مدیره شرکت فولاد مبارکه در پایان بازدید از خطوط تولید با اعلان این خبر اظهار داشت: امروز که از برخی خطوط شرکت بازدید داشته و شاهد فعالیت های کارکنان تلاشگر شرکت بودم باید اعتراف کنم، خوشبختانه شرکت فولاد مبارکه بعنوان سرآمد بازار سرمایه و تولید در کشور، سال ۹۹ را که به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شده با رکوردهای پیاپی آغاز کرد و نوید روزهای خوبی را برای ذینفعان به همراه داشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما