خبر
آهن و فولاد   محیط زیست   صنعت  
زهرا سعیدی؛ نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی:

تبانی در کار نیست

می متالز - در شهرستان مبارکه، صنایع عظیمی جای گرفته که موضوع آلایندگی این صنایع را نیز بررسی کرده ایم و در حال حاضر شفاف سازی های لازم صورت گرفته و با همکاری واحدهای صنعتی و سازمان حفاظت محیط زیست، بخش قابل توجهی از صنایع در حال رصد می باشند.

به گزارش می متالز، زهرا سعیدی نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: در بازه ای از زمان، بخشی از صنایع در فهرست آلاینده ها قرارگرفتند، اما با پیگیری هایی که انجام شده این صنایع یا در رفع آلایندگی کوشا بودند و یا اینکه عوارض قانونی را پرداخت نموده اند.


وی اظهار داشت:  زمانی شرکت فولاد مبارکه در فهرست صنایع آلاینده نبوده ولی وجوه قانونی را واریز کرده که این ارقام توزیعی به حساب شهرداری های شهرستان واریز شده که مربوط به دوره قبلی نمایندگی همکاران بوده است؛ در صورتی که این مبالغ نمی بایست به حساب شهرداری ها واریز می شد. همین مبلغ که حجم بالایی هم داشت باعث شد تا شهرداری ها به سمت پروژه های شهری بروند.


در سال های گذشته که این شرکت در فهرست آلاینده ها قرار گرفت، مبالغ قانونی که می بایست واریز می شد با مبلغ واریزی اضافی تهاتر شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کسب عنوان نخست شرکت پالایش نفت تهران در حوزه محیط زیست

می متالز - شركت پالايش نفت تهران به عنوان برترين شركت زيست محيطی در ميان ۱۰ پالايشگاه كشور معرفی شد.
 جهش تولید در قطب فولاد کشور

کسب حدنصاب تولید تختال، افتخارآفرینی دیگر در فولادمبارکه

می متالز - حدنصاب تولید ماهانه تختال و فولاد با سیکل گاززدایی زیر پوشش خلأ در فولاد مبارکه شکسته شد.
 "فولاد" در آبان ماه ۷۵.۲۱۶ میلیارد ریال درآمد کسب کرد:

افزایش درآمد انفجاری "فولاد"

می متالز - شرکت فولاد مبارکه اصفهان در آبان ماه بیشترین میزان فروش را از بخش «محصولات گرم» با ۳۶۵ هزار تن به همراه داشته و رتبه بعدی در اختیار «سایر» با ۱۷۲ هزار تن بوده است.
 رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران مطرح کرد:

اراده فولاد مبارکه در زمینه اجرای طرح تحول دیجیتال یک موفقیت بزرگ است /صنایعی که ضرورت تحول دیجیتال را درک نکنند از بازار حذف می شوند

می متالز - رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران گفت: اراده فولاد مبارکه در زمینه اجرای طرح تحول دیجیتال یک موفقیت بزرگ است و اگر فولاد مبارکه در زمینه تحول دیجیتال، طبق استاندارهای بین المللی حرکت کند و الگوبرداری درستی از کشورها و صنایع پیشرو در این عرصه انجام دهد؛ مسلماً پیشتاز موفقیت در عرصه های مختلف است.
 مدیرعامل فولاد مبارکه:

تمام محصولات فولاد مبارکه به دست مصرف کننده واقعی می‌رسد

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تاکید کرد: به هیچ عنوان محصولات شرکت فولاد مبارکه به تجار فروخته نمی‌شود و این شرکت محصولات خود را تنها به بنگاه‌های اقتصادی که فعالیت صنعتی دارند، به فروش می‌رساند.
 

جایگاه برتر شرکت زیست محیطی به پالایشگاه تهران رسید

می متالز - شرکت پالایش نفت تهران با مهر تأیید ارزیابان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی به‌عنوان برترین شرکت زیست محیطی در میان ۱۰ پالایشگاه کشور معرفی شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما