خبر
قراضه و بازیافت  

بازار قراضه ترکیه رو به بالا

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه آخرین بار 2.50 دلار بالا رفته 268.50 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده است. فعالان بازار چه فروشنده و چه خریدار انتظارات قیمتی را بالاتر برده اند چرا که عرضه قراضه محدود تر شده است.

به گزارش می متالز، بازار انتظار دارد در معاملات بعدی قیمت 270 دلار هر تن سی اف آر باشد. تمایل به خرید هم بالاست و تعداد پیشنهاد های موجود در بازار کم می باشد.

کد خبر: 69201
تاریخ: 1398/09/09 - 13:08
منبع: ایفنا

بازار قراضه ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار قراضه ترکیه در اوج 15 هفته اخیر

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه به بالاترین سطح سه ماه و نیم اخیر رسیده است. متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 80 - 20 با حدود 7 دلار رشد نسبت به دوشنبه اخیر به 280 دلار هر تن سی اف آر رسیده است.
 

تداوم رشد قیمت در بازار قراضه ترکیه

می متالز - قیمت قراضه وارداتی سنگین کلاس 1 و2 خلوص 20-80 در ترکیه حدود 5 دلار هر تن نسبت به دوشنبه بالا رفته 266 دلار هر تن سی اف آر شنیده شده است. با توجه به محدودیت عرضه انتظار می رفت قیمت تا این سطح برسد.
 

بازار قراضه ترکیه در ثبات

می متالز - فولادسازان ترک در بازار واردات قراضه فعالیت خوبی دارند و هفته گذشته برخی به خرید ادامه دادند. قیمت نیز در ثبات نسبی است و قدرت در دست فروشنده هاست.
 

بازار قراضه ترکیه فعلا رو به بهبود

می متالز - هفته گذشته خرید قراضه در ترکیه ادامه داشت و پس از خرید هایی از اروپا قیمت ها صعودی بوده است.
 

بازار قراضه ترکیه فعلا رو به بالا

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه در آخرین معاملات کمی رشد داشته ولی هنوز روند بازار تثبیت نشده و شکننده است.
 

بازار قراضه ترکیه در سکوت

می متالز - روزهای اخیر بازار واردات قراضه در ترکیه تغییر چندانی نداشته و آخرین متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 حدود 229.75 دلار هر تن سی اف آر ثبت شد که 75 سنت رشد داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما