خبر
قراضه و بازیافت  

بازار قراضه ترکیه رو به بالا

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه آخرین بار 2.50 دلار بالا رفته 268.50 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده است. فعالان بازار چه فروشنده و چه خریدار انتظارات قیمتی را بالاتر برده اند چرا که عرضه قراضه محدود تر شده است.

به گزارش می متالز، بازار انتظار دارد در معاملات بعدی قیمت 270 دلار هر تن سی اف آر باشد. تمایل به خرید هم بالاست و تعداد پیشنهاد های موجود در بازار کم می باشد.

کد خبر: 69201
تاریخ: 1398/09/09 - 13:08
منبع: ایفنا

بازار قراضه ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آرامش در بازار مواد اولیه صنعت فولاد

می متالز - دو بازار اصلی مواد اولیه صنعت فولاد یعنی بازار سنگ آهن چین و بازار قراضه ترکیه هر دو در ثبات قرار دارند.
 

بازار قراضه ترکیه در سکوت و ثبات

می متالز - در بازار ترکیه هنوز خریداران از معامله قراضه وارداتی اجتناب می کنند چون بازار میلگرد داخلی و صادراتی آن ها وضعیت مطلوبی ندارد. متوسط قیمت پیشنهادی قراضه سنگین کلاس 1 و 2 معادل 255 تا 258 دلار هر تن سی اف آر ترکیه است.
 

بازار قراضه ترکیه فعلا در ثبات

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه در ثبات است و آخرین بار قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 حدود 257 دلار هر تن سی اف آر ثبت شد. چند معامله نهایی شد.
 

بازار قراضه ترکیه در سکوت

می متالز - در بازار واردات قراضه ترکیه سکوت حکمفرماست و روز گذشته قیمت ها در ثبات ماند. آخرین متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 بدون تغییر و 210 دلار هر تن سی اف آر باقی ماند ولی نسبت به هفته قبل تا 3 دلار رشد داشت.
 

بازار قراضه ترکیه در ثبات

می متالز - با این که انتظار می رفت فعالیت بازار قراضه در ترکیه این هفته بهتر شود ولی ثبات فعالیت بازار قیمت ها را نیز بدون تغییر نگه داشته است.
 

جو بازار قراضه ترکیه منفی شد

می متالز - روزهای گذشته در ترکیه معامله ای در بازار واردات قراضه ثبت نشد و خریداران با توجه به جو منفی بازار فولاد به شدت محتاط شده اند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما