خبر
خودرو  

اعلام قیمت روز ایران خودرو

می متالز - ایران خودرو قیمت روز خودروها را اعلام کرد.

به گزارش می متالز، گروه صنعتی ایران خودرو قیمت خودروهای تولیدی را امروز ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ اعلام کرد.

کد خبر: 69311
تاریخ: 1398/09/09 - 21:36
منبع: بورس نیوز

گروه صنعتی ایران خودرو  ایران خودرو  قیمت خودرو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار خدمات و قطعات خودرو در آستارا بازرسی می‌شود

می متالز - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا گفت: صنوف لوازم یدکی و تعمیرکاران وسایل نقلیه از نظر قیمت کالاها و خدمات، توسط ماموران و بازرسان کنترل و بازدید می شوند و نمایندگی شرکت ایران خودرو در این شهرستان، در تثبیت و تنظیم بازار نقش مهمی ایفا می‌کند.
 قیمت خودرو در امروز ۹۸/۹/22

وضعیت بازار خودرو در روز جمعه / گرانی ۶ میلیونی سمند و انواع پژو در یک هفته / گرانی ۳۵ میلیونی پژو ۲۰۰۸ + جدول قیمت

می متالز - اولین لیست از قیمت انواع خودرو در روز جمعه نشان می‌دهد قیمت‌ها نسبت به جمعه هفته قبل نوسان قابل توجهی دارند. پژو ۴۰۵ و پارس دوگانه‌ سوز هرکدام بیش از شش میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۵٫۸ میلیون تومان و سمند دوگانه‌سوز ۵٫۵ میلیون تومان و پژو ۲۰۰۸ بیش از ۳۵ میلیون تومان گران شده است.
 مدیریت بهره‌گیری از توان و ظرفیت داخلی؛

"خودرو" بازی برد - برد راه انداخت

می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو در فصل جدید فعالیت‌های خود با هدف اعتلای صنعت خودرو کشور در سایه همدلی مجاهدانه و بهره مندی از ظرفیت و استعداد ارزشمند داخلی، رویکردی را برگزیده که قطعا منافع پایداری را برای صنعت کشور رقم خواهد زد. مجموعه اقداماتی که اهتمام به آن می‌تواند پیشران موثری برای این صنعت در شرایط دشوار امروز کشور باشد.
 

ساخت داخل قطعات چه تاثیری بر قیمت خودرو دارد؟

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای کاهش قیمت خودرو محیط و محاط این صنعت بایستی، مستعد تولید راندمان بالا، حذف هزینه های ناموجه و غیر اصولیِ نامرتبط با عملیاتِ صحیح مالی و تولیدی، بهره وری منابع و سرمایه ها باشد.
 

جایگزینی ۱۰ هزار خودرو ون گاز سوز به جای بنزینی

می متالز - قائم مقام شرکت ایران خودرو دیزل گفت: اکنون ۱۰ هزار خودرو ون پایه گاز سوز شده که می تواند برای کشور سود داشته باشد.
 رحمانی:

مشکل اصلی صنعت خودروسازی کمبود نقدینگی است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت کمبود نقدینگی را مشکل اصلی صنعت خودروسازی دانست و گفت: مشکل این صنعت در حال حاضر تنها با منابع بانکی قابل حل است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما