خبر
خودرو  

اعلام قیمت روز ایران خودرو

می متالز - ایران خودرو قیمت روز خودروها را اعلام کرد.

به گزارش می متالز، گروه صنعتی ایران خودرو قیمت خودروهای تولیدی را امروز ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ اعلام کرد.

کد خبر: 69311
تاریخ: 1398/09/09 - 21:36
منبع: بورس نیوز

گروه صنعتی ایران خودرو  ایران خودرو  قیمت خودرو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 به مدت چهار روز:

پیش فروش محصول جدید ایران خودرو و ۸ محصول دیگر از امروز شروع شد

می متالز - طرح مشارکت ایران‌خودرو در تولید محصول جدید K۱۳۲ به همراه هشت محصول دیگر از امروز تیر به مدت چهار روز، شروع شد.
 با ارزش پایه ۷.۹ هزار میلیارد تومان:

ایران خودرو زمان و شرایط فروش بلوک ۸.۵ درصدی بانک پارسیان را اعلام کرد

می متالز - ایران خودرو زمان عرضه بلوک ۸.۵ درصدی بانک پارسیان را به وکالت از چند زیرمجموعه اعلام کرد که ارزش پایه آن بالغ بر ۷.۹ هزار میلیارد تومان است.
 

مشخصات محصول جدید ایران خودرو که بزودی راهی بازار می شود

می متالز - مشخصات و ویژگی های محصول جدید ایران خودرو با نام K۱۳۲ که با گیربکس دستی و اتوماتیک بزودی راهی بازار می شود، مشخص شد.
 

قیمت ‌ها در بازار خودرو کِی منطقی می‌شود؟

می متالز - حجت اله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از گرانی مجدد خودرو، گفت: التهابات کنونی بازار خودرو، ارز، مسکن و... ناشی از مشکلات موجود در نظام اقتصادی کشور است، به عبارتی درحال‌حاضر قیمت‌ها تابع معادلات اقتصادی نبوده و متاثر از مسائل سیاسی و روانی است، مادامی‌که مسائل روانی حاکم برجامعه به درستی مدیریت نشود، نمی‌توان قیمت‌ها را به سمت منطقی شدن هدایت کرد.
 

مقایسه قدرت خرید خودرو در ایران و کشورهای مختلف

می متالز - آنچه مشخص است یکی از دلایل استقبال از محصولات پرتیراژ شرکت‌های خودروساز را باید در وضعیت درآمدی مشتریان جست و جو کرد. کارشناسان با توجه به همین نکته یعنی میانگین درآمدی سالانه مشتریان در بازار خودرو بارها نسبت به خروج محصولات پرتیراژ دو شرکت بزرگ خودروساز کشور و بالا آمدن کف قیمتی خودرو در بازار هشدار داده‌اند. آنها معتقدند با توجه به پایین بودن میانگین درآمدی سالانه متقاضیان، خروج برخی محصولات پرتیراژ به معنای خروج بخشی از تقاضا از بازار خودرو است.
 

تحویل محصول جدید ایران خودرو در بهمن

می متالز - مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو گفت: برنامه پیش‌فروش محصول مربوط به پروژه k۱۳۲ با موعد تحویل بهمن امسال، به زودی اعلام خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما