خبر
مس   بورس و سهام  

شستا با افزایش سرمایه ۹۸۷ درصدی سهم بورسی مخالفت کرد

می متالز - با مخالفت شستا، برنامه افزایش سرمایه ۹۸۷ درصدی شرکت بورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی منتفی شد.

به گزارش می متالز، شرکت صنایع مس شهید باهنر که زیرمجموعه سرمایه گذاری صدر تامین محسوب می شود، هفته گذشته درباره شایعه منتشره در فضای مجازی از موافقت سهامدار عمده مبنی بر برنامه افزایش سرمایه 987 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داده بود.

اما غلامرضا سلیمانی مدیرعامل سرمایه گذاری صدر تامین طی نامه‌ای به مدیرعامل "فباهنر" اعلام کرد: با توجه به عدم موافقت شستا با افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی این شرکت، افزایش سرمایه فوق نیز مورد موافقت "تاصیکو" نیست و لازم است هر چه سریعتر نسبت به افشای عدم افزایش سرمایه مذکور در سامانه کدال اقدام لازم معمول شود.

بنابراین گزارش، این شرکت بورسی درنظر داشت به منظور اصلاح ساختار مالی و بهبود نسبت مالکانه، سرمایه فعلی را از 112.5 میلیارد تومان به 1.2 هزار میلیارد تومان برساند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آخر هفته ۲۲ هزار میلیارد تومانی بورس تهران

می متالز - شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۶ هزار و ۶۰۰ واحدی عدد یک میلیون و ۷۵۳ هزار و ۶۷۸ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۴۷۸ هزار واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال یک میلیون و ۳۴۴ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۳ میلیون و ۲۹۳ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۱۸ هزار و ۱۵۷ واحدی را نمایش داد.
 

موافقت بانک مرکزی با مجمع سالانه بانکی که افزایش سرمایه ۲۱۸ درصدی دارد

می متالز - بانک مرکزی با برگزاری مجمع سالانه پست بانک که برنامه افزایش سرمایه ۲۱۸ درصدی از تجدید ارزیابی دارایی ها را دارد، موافقت کرد.
 بعد از رشد ۱۰۰ درصدی قیمت:

بورس تهران معاملات دیروز "خمحرکه‌" را بدون توضیح تایید نکرد/ توقف نماد

می متالز - معاملات دیروز شرکت نیرو محرکه‌ که با رشد ۱۰۰ درصدی قیمت سهام آن هم بعد از مجمع سالانه و افزایش سرمایه ۴۶۲ درصدی از تجدید ارزیابی دارایی ها همراه بود از سوی بورس تهران تایید نشد.
 

دو زیرمجموعه "پترول" برنامه افزایش سرمایه ۹۰ و ۱۱۴ درصدی دادند

می متالز - دو پتروشیمی ممسنی و کازرون از برنامه افزایش سرمایه ۹۰ و ۱۱۴ درصدی از محل آورده نقدی سهامداران خبر دادند.
 از سود و مطالبات و آورده:

مجوز افزایش سرمایه شرکت دارای بازدهی ۵۰ درصدی صادر شد

می متالز - شرکت دارای بازدهی مثبت بیش از ۵۰ درصدی قیمت، مجوز افزایش سرمایه ۵۵ درصدی را از دو محل گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.
 

بازگشت "شستا، شپنا و "کچاد" و ۱۲ شرکت دیگر و خروج "پارسان" و ۶ شرکت

می متالز - شستا، پالایشگاه اصفهان، چادرملو و ۱۲ شرکت بورسی و فرابورسی آماده بازگشایی شدند و ۷ شرکت دیگر هم به دلیل رشد بیش از ۵۰ درصدی قیمت و اعلام رویداد مهم از تابلو رفتند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما