خبر
مس   بورس و سهام  

شستا با افزایش سرمایه ۹۸۷ درصدی سهم بورسی مخالفت کرد

می متالز - با مخالفت شستا، برنامه افزایش سرمایه ۹۸۷ درصدی شرکت بورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی منتفی شد.

به گزارش می متالز، شرکت صنایع مس شهید باهنر که زیرمجموعه سرمایه گذاری صدر تامین محسوب می شود، هفته گذشته درباره شایعه منتشره در فضای مجازی از موافقت سهامدار عمده مبنی بر برنامه افزایش سرمایه 987 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داده بود.

اما غلامرضا سلیمانی مدیرعامل سرمایه گذاری صدر تامین طی نامه‌ای به مدیرعامل "فباهنر" اعلام کرد: با توجه به عدم موافقت شستا با افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی این شرکت، افزایش سرمایه فوق نیز مورد موافقت "تاصیکو" نیست و لازم است هر چه سریعتر نسبت به افشای عدم افزایش سرمایه مذکور در سامانه کدال اقدام لازم معمول شود.

بنابراین گزارش، این شرکت بورسی درنظر داشت به منظور اصلاح ساختار مالی و بهبود نسبت مالکانه، سرمایه فعلی را از 112.5 میلیارد تومان به 1.2 هزار میلیارد تومان برساند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرکل تعاون فارس مطرح کرد:

بیکاری در کمین پرسنل زیر مجموعه شستای فارس

می متالز - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس هشدار داد که امنیت شغلی شاغلان در برخی بنگاه‌های اقتصادی زیر مجموعه شستا در فارس با مخاطره مواجه است.
 

شنبه، جلسه نهایی پذیرش شستا در بورس

می متالز - جلسه نهایی پذیرش شستا در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران فردا (شنبه) برگزار می‌شود.
 سرمایه شرکت به ۲.۵۰۰ میلیارد ریال می‌رسد؛

نشستن افزایش سرمایه در جیب "شنفت"

می متالز - هدف از این افزایش سرمایه حضور در افزایش سرمایه شرکت سرمایه‌پذیر پالایش پارسیان سپهر عنوان شده است.
 

نقش کلیدی روابط عمومی‌ها در اعتمادسازی اجتماعی

می متالز - جلسه شورای ارتباطات شستا، با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و مدیران روابط عمومی هلدینگ‌های زیرمجموعه شستا در محل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین برگزار شد.
 

جهش 104 درصدی سهام ملی مس طی 12 ماه اخیر/ هر سهم فملی 607 تومان داد و ستد می شود/ ارزش بازار سومین شرکت بزرگ بورسی 47322 میلیارد تومان شد

می متالز - سهام شرکت ملی صنایع مس ایران امروز با رشد 5 درصدی 6075 ریال مورد معامله قرار گرفت که این عدد بالاترین سطح تاریخی این شرکت از زمان حضور در بورس بوده است.
 پیش‌بینی جهش سودآوری در این شرکت؛

آیا "وبیمه" به سود ۲۳۰ میلیاردی می‌رسد

می متالز - گویا "وبیمه" این روز‌ها نگاه بلندی به گروه «محصولات شیمیایی» و «فلزات اساسی» دارد و بیش از آن که فروشنده باشد، در اندیشه خرید سهام است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما