خبر
آهن و فولاد   قراضه و بازیافت  

رشد قیمت قراضه، میلگرد ترکیه را بالا برد

می متالز - در بازار صادرات مقاطع ترکیه، عرضه کننده ها قیمت پیشنهادی را بالا بردند تا افزایش قیمت قراضه را در محصولاتشان اعمال کنند. ولی تقاضا همچنان کم است.

به گزارش می متالز، میلگرد صادراتی 420 تا 430 دلار هر تن فوب است در حال که هفته قبل 415 تا 420 دلار بود. اخیرا قیمت قراضه وارداتی در ترکیه 268.32 دلار هر تن سی اف آر شنیده شده در حالی که هفته قبل 264 دلار و اوایل نوامبر 254.8 دلار هر تن سی اف آر بود.

گرچه قیمت قراضه رو به بالاست ولی فولادسازان در ترکیه نمی توانند میلگرد را بالاتر از 420 دلار هر تن فوب بفروشند.

کد خبر: 69477
تاریخ: 1398/09/10 - 13:07
منبع: ایفنا

قراضه  میلگرد ترکیه  صادرات مقاطع ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش عرضه قراضه فولاد زنگ‌نزن آلمان

می متالز - با توجه به کاربردهای گوناگون فولاد زنگ‌نزن در صنایع مختلف و حجم استفاده بالای این محصول، قراضه فولاد زنگ‌نزن اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است.
 

بازار قراضه ترکیه در اوج 15 هفته اخیر

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه به بالاترین سطح سه ماه و نیم اخیر رسیده است. متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 80 - 20 با حدود 7 دلار رشد نسبت به دوشنبه اخیر به 280 دلار هر تن سی اف آر رسیده است.
 مدیرعامل شرکت ذوب فولاد بارثاوا:

قراضه، هم کمیاب است هم گران!

می متالز - مدیرعامل شرکت ذوب فولاد بارثاوا گفت: استفاده از درصد بالای آهن اسفنجی در کوره‌های القایی، علاوه بر اینکه استهلاک کوره را بالا می‌برد، با افزایش دمای ذوب مصرف انرژی را نیز افزایش می‌دهد ولی با وجود تمام این موارد، فولادسازان به دلیل قیمت بالا و کمیاب بودن قراضه آهن و فولاد، ترجیح می‌دهند که از آهن اسفنجی با درصد بالا استفاده کنند.
 

آنچه در بازارهای سنگ آهن و فولاد گذشت

می متالز - گزارش هفتگی بازارهای فولاد منتشر شد.
 

قراضه صادراتی ژاپن در ثبات نسبی

می متالز - چهار هفته متوالیست قیمت قراضه صادراتی سنگین کلاس 2 ژاپن در ثبات نسبی است و 229 دلار هر تن فوب ثبت شده است.
 

بازار قراضه ترکیه رو به بالا

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه آخرین بار 2.50 دلار بالا رفته 268.50 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده است. فعالان بازار چه فروشنده و چه خریدار انتظارات قیمتی را بالاتر برده اند چرا که عرضه قراضه محدود تر شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما