خبر
نفت   هوایی و فرودگاه ها  

رئیس فرودگاه‌های وزارت نفت منصوب شد

می متالز - با ابلاغی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، رییس و اعضای کمیته تحویل و تحول فرودگاه های وزارت نفت منصوب شدند.

به گزارش می متالز، با ابلاغ سیاوش امیرمکری، سعید اکبری، به عنوان رییس، محمد حسین آجیلیان به عنوان دبیر و محمدرضا ابوالفتحی، فیروز آقایی، فرشید گلیج، سید ضیاء یزدان کشمیری، صفر محمد جعفری پور و علی سعیدی به عنوان اعضای کمیته تحویل و تحول فرودگاه های وزارت نفت منصوب شدند.

امیرمکری در ابلاغ مسوولیت سعید اکبری، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات هوانوردی، به عنوان رییس کمیته تحویل و تحول فرودگاه های وزارت نفت آورده است: «در اجرای مصوبه جلسه 481 مورخ 8/19/ 98 هیات مدیره و نظر به تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان رییس کمیته تحویل و تحول فرودگاه های وزارت نفت منصوب می گردید.

با عنایت به اهمیت موضوع، رعایت صرفه و صلاح و منافع شرکت و سایر ضوابط و مقررات ذیربط مورد انتظار می باشد. امید است با اتکال به خداوند منان و همکاری اعضای کمیته در انجام امور محوله موفق باشید».

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سقوط آزاد؛ درآمد پروازهای عبوری آسمان ایران

می متالز - چندی پیش دادگاه لاهه حکم به ابطال تحریم هوایی قطر از سوی برخی کشورهای عربی داد که بر اساس آن دیوان بین‌المللی لاهه به نفع قطر در پرونده شکایت دوحه از ۴ کشور عربستان سعودی، امارات، بحرین و مصر به خاطر تحریم هوایی این کشور از سال ۲۰۱۷ صادر و خاتمه این پرونده به نفع قطر و باز شدن دوباره حریم هوایی همسایگان عربی به روی پروازهای این کشور اعلام کرد.
 

اتمام پروژه‌های عمرانی فرودگاهی، اولویت نخست شرکت فرودگاه ها

می متالز - مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی یکم تیرماه سالروز تأسیس این شرکت را تبریک گفت.
 

افزایش توامان ظرفیت و ایمنی با اجرای طرح بهسازی باند فرودگاه‌ها

می متالز - اسلامی گفت: با بهره برداری از طرح بهسازی باند اصلی فرودگاه‌ها شاهد افزایش ظرفیت و نیز رشد ایمنی فرودگاه‌ها خواهیم بود.
 

پروازهای عبوری از آسمان ایران به روزی ۴۰۰ سورتی می رسد

می متالز - عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از افزایش تعداد پروازهای عبوری از آسمان ایران به روزانه ۴۰۰ پرواز طی دو تا سه ماه آینده با کنترل نسبی پاندمی کرونا در کشورها خبر داد.
 

کاهش ۸۵ درصدی پروازهای عبوری از آسمان کشور

می متالز - شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از کاهش ۸۵ درصدی پروازهای عبوری طی فروردین ماه امسال خبر داد.
 

کاهش ۷۷ درصدی اعزام و پذیرش مسافر در فرودگاه مهرآباد

می متالز - مطابق آمار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران پروازهای داخلی فرودگاه‌های تحت مالکیت این شرکت طی فروردین ۹۹ در نشست و برخاست ۶۴ و در اعزام و پذیرش مسافر ۷۵ درصد کاهش داشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما