خبر
نفت   هوایی و فرودگاه ها  

رئیس فرودگاه‌های وزارت نفت منصوب شد

می متالز - با ابلاغی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، رییس و اعضای کمیته تحویل و تحول فرودگاه های وزارت نفت منصوب شدند.

به گزارش می متالز، با ابلاغ سیاوش امیرمکری، سعید اکبری، به عنوان رییس، محمد حسین آجیلیان به عنوان دبیر و محمدرضا ابوالفتحی، فیروز آقایی، فرشید گلیج، سید ضیاء یزدان کشمیری، صفر محمد جعفری پور و علی سعیدی به عنوان اعضای کمیته تحویل و تحول فرودگاه های وزارت نفت منصوب شدند.

امیرمکری در ابلاغ مسوولیت سعید اکبری، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات هوانوردی، به عنوان رییس کمیته تحویل و تحول فرودگاه های وزارت نفت آورده است: «در اجرای مصوبه جلسه 481 مورخ 8/19/ 98 هیات مدیره و نظر به تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان رییس کمیته تحویل و تحول فرودگاه های وزارت نفت منصوب می گردید.

با عنایت به اهمیت موضوع، رعایت صرفه و صلاح و منافع شرکت و سایر ضوابط و مقررات ذیربط مورد انتظار می باشد. امید است با اتکال به خداوند منان و همکاری اعضای کمیته در انجام امور محوله موفق باشید».

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش ظرفیت پذیرش مسافر در فرودگاه اردبیل به 2 میلیون مسافر در سال

می متالز - مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: فرودگاه اردبیل از لحاظ زیرساخت های هوانوردی و فرودگاهی دارای ظرفیت مناسب برای تبدیل شدن به هاب هوایی است و با توجه به وجود زیرساخت ها و نیز جاذبه های گردشگری بالا این فرودگاه می تواند در آینده نزدیک هاب هوایی شود.
 

بی نیازی از اجرای پروژه‌های زیرساختی در فرودگاه اردبیل تا 30 سال دیگر

می متالز - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با ابراز خرسندی از افتتاح پروژه‌های مهم فرودگاه اردبیل توسط رئیس‌جمهور تأکید کرد که با بهره‌برداری از این طرح‌ها تا 30 سال دیگر نیازی به انجام اقدام عمده‌ای در حوزه زیرساخت‌های ترمینالی و فرودگاهی نداریم.
 

فرودگاه‌های نفت به وزارت راه منتقل می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: قرار است طی پروسه‌ای فرودگاه‌های نفت به وزارت راه و شهرسازی منتقل شود و ما هم (شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران) مسؤول راهبری و بهره‌برداری از آن ‌شویم.
 

لزوم بهره‌برداری از دانش فنی برای صنعت فرودگاهی

می متالز - عضو هیات‌مدیره شرکت‌های فرودگاهی و ناوبری هوایی برگزاری رویدادهای فناورانه را ایجاد حلقه مفقود میان صنعت و ارائه خدمت توصیف کرد و گفت: در حال حاضر مشکلی که ما به ویژه در صنعت هوایی داریم، آن است که تولیدکنندگان و شرکت‌های دانش‌بنیان این حوزه از نیازهای شرکت‌های فرودگاهی اطلاعی ندارند و ما نیز طی یک سال گذشته از امکانات و توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان اطلاعات زیادی در اختیار نداشتیم.
 

مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان منصوب شد

می متالز - طی ابلاغی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، علی جزینی زاده به سمت مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان منصوب شد.
 

نگاهی به گزارش کارشناسان دادگستری درباره سقوط هواپیمای یاسوج

می متالز - گزارش ارائه شده به دادگاه نشان می‌دهد که سازمان هواپیمایی کشوری سهم 40 درصدی، شرکت هواپیمایی آسمان سهم 50 درصدی و شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نیز 10 درصدی در سانحه سقوط هواپیمای ای تی آر متعلق به هواپیمایی آسمان داشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما