خبر
کاشی و سرامیک  
روز گذشته صورت گرفت؛

بازدید زرآبادی از کارخانه کاشی و سرامیک در شهرک صنعتی البرز

می متالز - زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی روز گذشته از کارخانه کاشی و سرامیک الوند در شهرک صنعتی البرز بازدید کرد.

به گزارش می متالز، حمیده زرآبادی، نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی روز (شنبه نهم آذرماه) از کارخانه کاشی و سرامیک الوند در شهرک صنعتی البرز بازدید کرد.

در ادامه زرآبادی از بخش‌های مختلف کارخانه‌جات کاشی و سرامیک الوند از جمله خط تولید، انبار خاک و محصولات تولیدی بازدید کرد که این بازدید با توضیحات مدیران ارشد این‌ مجموعه از جزییات فعالیت‌های بخش‌های مختلف آن، همراه بود.مدیر عامل این شرکت در ابتدای این بازدید ضمن خیرمقدم و تشکر از میهمانان به معرفی و ارائه راهکارهای موثر در جهت پیشبرد اهداف کارخانه پرداخت و پروژه‌های تحقق‌یافته و اجرا شده توسط این شرکت را تبیین کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

طرح دو ‌فوریتی عدم قطع اینترنت در راه مجلس

می متالز - نایب‌رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ارائه طرح دو فوریتی برای اعمال هرگونه قطعی اینترنت با مجوز مجلس خبر داد.
 

خصوصی‌ سازی ایران‌ خودرو و سایپا لغو شد

می متالز - در آخرین تغییرات طرح ساماندهی خودرو، بند مربوط به واگذاری کامل باقی‌ مانده سهام دولت در ایران خودرو و سایپا (مطابق نظر شورای نگهبان) اصلاح شد و دولت دیگر الزامی به واگذاری باقی‌ مانده سهام خود در ایران‌ خودرو و سایپا ندارد و تنها باید مقدمات رقابت‌پذیری در صنعت خودرو را فراهم کند.
 «زرآبادی» نمایندۀ قزوین در حاشیۀ بازدید از تحریریۀ «نماینده» مطرح کرد:

اجحاف مالیاتی دولت در حق مردم قزوین

می متالز - زرآبادی عضو کمسیون صنایع و معادن گفت:طبق قوانین مالیاتی کشوری، استانی که در حد فاصل ۱۲۰ کیلومتری از پایتخت باشد تمامی شهرک‌ها و کارخانجات صنعتی این استان از پرداخت مالیات معاف هستند؛ اما این موضوع برای استان قزوین رعایت نمی‌شود.
 مدیرعامل شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند:

زنگ خطر بازار داخلی با مشکلات پرسلان

می متالز - محصول کاشی "پرسلان فول پولیش" در ۶ ماهه دوم سال ۹۷ و چهارماهه ابتدایی سال ۹۸، به دلیل مشکلات موجود در بحث کیفیت، در خطر از دست دادن بازار داخل و صادراتی قرار گرفت.
 در نشست خبری عضو کمیسیون صنایع مطرح شد:

زرآبادی: کلیپ تولیدشده درباره سایت انتخاب را دیدم/ "انتخاب" از محل ارزش افزوده در مهرماه ۵۳۴ میلیون تومان درآمد داشته/ رانت وزیر ارتباطات برای فاطمه صحرائیان و هادی آذری جهرمی

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کلیپ تولید شده درمورد سایت انتخاب را ما هم دیدیم اما از سوی وزیر ارتباطات پاسخی به این موضوع نداشتند و طبق گزارشات واصله سایت انتخاب از محل ارزش افزوده تنها در مهرماه رقم ۵۳۴ میلیون تومان درآمد داشته است.
 مدیرعامل این شرکت کاشی و سرامیکی خبر داد:

ارز صادراتی در حساب‌های "کلوند" می‌نشیند

می متالز - تمامی شرکت‌های بورسی برای تجدید ارزیابی دارایی خود زمانی را در نظر می‌گیرند. کاشی و سرامیک الوند نیز در جهت به روزرسانی ارزش دارایی‌های خود، پس از گذشت مدت‌ها این تجدید ارزیابی را در دستور کار خود قرار خواهد داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما