خبر
کاشی و سرامیک  
روز گذشته صورت گرفت؛

بازدید زرآبادی از کارخانه کاشی و سرامیک در شهرک صنعتی البرز

می متالز - زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی روز گذشته از کارخانه کاشی و سرامیک الوند در شهرک صنعتی البرز بازدید کرد.

به گزارش می متالز، حمیده زرآبادی، نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی روز (شنبه نهم آذرماه) از کارخانه کاشی و سرامیک الوند در شهرک صنعتی البرز بازدید کرد.

در ادامه زرآبادی از بخش‌های مختلف کارخانه‌جات کاشی و سرامیک الوند از جمله خط تولید، انبار خاک و محصولات تولیدی بازدید کرد که این بازدید با توضیحات مدیران ارشد این‌ مجموعه از جزییات فعالیت‌های بخش‌های مختلف آن، همراه بود.مدیر عامل این شرکت در ابتدای این بازدید ضمن خیرمقدم و تشکر از میهمانان به معرفی و ارائه راهکارهای موثر در جهت پیشبرد اهداف کارخانه پرداخت و پروژه‌های تحقق‌یافته و اجرا شده توسط این شرکت را تبیین کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رحمانی:

برخی مدل های پراید و ۴۰۵ از رده خارج می شوند/ تولید خودروهای جدید نیاز به سرمایه گذاری سه هزار میلیارد تومانی دارد

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برخی مدل های پراید و پژو ۴۰۵ از رده خارج خواهند شد و خط تولید آنها صفر می شود.
 نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سه شرکت کاشی‎سازی درآمد خود را افرایش دادند

می متالز - شرکت‌های صنایع کاشی و سرامیک الوند، کاشی پارس و پارس سرام با انتشار گزارش عملکرد فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آنها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.
 

۵ میلیون تومان حق ثبت‌ نام پیش‌ فروش خودرو! / ۶۰۰ هزار خودرو پیش‌ فروش تحویل نشده است

می متالز - نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مدعی شد: اخیرا مشاهده شده در زمان ثبت‌ نام پیش فروش یا فروش فوری امکان ثبت‌ نام برای شهروندان عادی وجود ندارد اما عده‌ای در بازار با اخذ پنج میلیون تومان می‌توانند ثبت‌ نام انجام دهند.
 

طرح دو ‌فوریتی عدم قطع اینترنت در راه مجلس

می متالز - نایب‌رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ارائه طرح دو فوریتی برای اعمال هرگونه قطعی اینترنت با مجوز مجلس خبر داد.
 

خصوصی‌ سازی ایران‌ خودرو و سایپا لغو شد

می متالز - در آخرین تغییرات طرح ساماندهی خودرو، بند مربوط به واگذاری کامل باقی‌ مانده سهام دولت در ایران خودرو و سایپا (مطابق نظر شورای نگهبان) اصلاح شد و دولت دیگر الزامی به واگذاری باقی‌ مانده سهام خود در ایران‌ خودرو و سایپا ندارد و تنها باید مقدمات رقابت‌پذیری در صنعت خودرو را فراهم کند.
 «زرآبادی» نمایندۀ قزوین در حاشیۀ بازدید از تحریریۀ «نماینده» مطرح کرد:

اجحاف مالیاتی دولت در حق مردم قزوین

می متالز - زرآبادی عضو کمسیون صنایع و معادن گفت:طبق قوانین مالیاتی کشوری، استانی که در حد فاصل ۱۲۰ کیلومتری از پایتخت باشد تمامی شهرک‌ها و کارخانجات صنعتی این استان از پرداخت مالیات معاف هستند؛ اما این موضوع برای استان قزوین رعایت نمی‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما