خبر
انرژی  

طرح دو فوریتی مجلسی ها/ تک نرخی شدن بنزین تکذیب شد

می متالز - همزمان با طرح دو فوریتی ممنوعیت افزایش قیمت کالا و خدمات ناشی از طرح مدیریت مصرف سوخت نمایندگان، شرکت ملی پخش و پالایش فرارده های نفتی شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین را رد کرد.

به گزارش می متالز، شایعات منتشر شده درباره احتمال تک‌نرخی شدن را رد کرد. در همین حال جمعی از نمایندگان مجلس با تدوین طرحی جدید، ضمن اینکه خواستار واریز تمامی هزینه‌های مابه‌التفاوت مدیریت مصرف سوخت به حساب خانوارهای مشمول طرح هدفمندی یارانه‌‌ها شده‌اند، مشوق‌هایی را نیز برای رانندگانی که در مصرف بنزین صرفه‌جویی کنند، تعیین کرده‌اند.

در این طرح دوفوریتی که با عنوان «ممنوعیت افزایش قیمت کالا و خدمات ناشی از طرح مدیریت مصرف سوخت» تدوین شده و به امضای بیش از ۱۳۰ تن از نمایندگان مجلس رسیده، تاکید شده که صددرصد منابع و درآمدهای حاصل از مدیریت منابع سوخت به حساب خانوارهای مشمول قانون هدفمندی یارانه‌ها واریز شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

شرکت پخش و فرآورده نفتی: بنزین تک نرخی نمی شود

می متالز - سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تاکید کرد: بنزین تک نرخی نمی شود.
 خجسته:

دولت برای مقابله با افزایش تورم برنامه عملیاتی ارائه کند

می متالز - نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس می‌گوید دولت امسال بایستی موظف شود در برابر افزایش تورم و افزایش قیمت ها برنامه عملیاتی درکنار تصویب لایحه پیشنهادی بودجه ۹۹ ارائه دهد.
 وزارت نفت:

شایعه بنزین ۱۸۰۰ تومانی و تک نرخی صحت ندارد

می متالز - وزارت نفت شایعه تک نرخی شدن بنزین از دوشنبه هفته جاری با قیمت ۱۸۰۰ تومان را رد کرد.
 ساعت پنج و نیم عصر؛

آب پاکی بر بنزین!

می متالز - ساعت پنج و نیم عصر امروز نیم نگاهی دارد به تحت فشار قرار دادن مدیران بانک‌ها برای خلق پول به امضای دولت تا آبی که روی بنزین ریخته شد.
 

تک نرخی شدن قیمت بنزین چقدر صحت دارد؟

می متالز - روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه‌ای تاکید کرد که شایعات منتشر شده درخصوص احتمال تک نرخی شدن بنزین صحت ندارد.
 شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:

بنزین تک نرخی نمی شود/ روش جلوگیری از احتمال کاهش ۱.۵- ۲ لیتری سهمیه

می متالز - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی شایعه احتمال تک نرخی شدن بنزین را رد کرد و درباره احتمال کاهش ۱.۵ الی ۲ لیتری سهمیه در صورت خارج کردن بلافاصله کارت سوخت توضیح داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما