خبر
حمل و نقل عمومی  

انتصاب معاون جدید حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان

می متالز - با حکم شهردار اصفهان، داریوش امانی به عنوان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان منصوب شد.

به گزارش می متالز، شهردار اصفهان طی حکمی داریوش امانی را به عنوان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان منصوب کردف پیش از این برای مدت 6 سال علیرضا صلواتی این مسوولیت را بر عهده داشت.

در حکم قدرت اله نوروزی آمده است: بهبود فرآیندهای حمل و نقل، تقویت، گسترش و نوسازی ناوگان حمل و نقل همگانی، توجه ویژه به هوشمندسازی و استفاده از فناوری‌های نوین، افزایش تعاملات درون و برون‌سازمانی آن معاونت و همچنین استفاده بهینه از نتایج پژوهش‌های صورت گرفته و ظرفیت‌های کارشناسی و اجرایی موجود در اصفهان به منظور اصلاح و بهبود وضعیت ترافیکی شهر از جمله مأموریت‌های جنابعالی است که می‌بایست نسبت به اجرایی نمودن آن اقدام فرمایید.

داریوش امانی، پیش از این معاون حمل و نقل سازمان راهداری کشور بوده است، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان و مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا و مرکز مدیریت راه‌های کشور، از دیگر تجارب اوست.

در پایان حکم، شهردار اصفهان از تلاش‌های علیرضا صلواتی معاون پیشین حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان در دوران تصدی تقدیر و قدردانی نموده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فعالیت متروی اصفهان در آینده نزدیک از سر گرفته می شود

می متالز - معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: فعالیت متروی اصفهان با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله فیزیکی در آینده نزدیک از سرگرفته می شود.
 مدیرعامل نیان باتری خاوران عنوان کرد:

خودکفایی و افزایش میزان تولید با راه‌اندازی خط تولید پلیت باتری

می متالز - مدیرعامل نیان باتری خاوران گفت: یکی از راهکارهای مهم مجموعه برای افزایش میزان تولید، راه‌اندازی خط تولید پلیت برای باتری‌های مورد استفاده در صنعت مخابرات است. بنابراین از آنجایی که حدود 99 درصد مواد اولیه تولید پلیت، شامل شمش سرب می‌شود، پیش‌بینی ما این است که پس از راه‌اندازی خط تولید پلیت، نیاز سالانه شمش سرب مجموعه به بیش از چهار هزار تن برسد.
 

یک سوال درباره طرح «کاهش»

می متالز - رئیس کمیته محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، گفت: شورای شهر پیگیر نتایج نهایی و میزان اثربخشی اجرای فاز دوم طرح کاهش است.
 

صدور تعرفه الکترونیکی برای نخستین بار در اتوبوسرانی اصفهان

می متالز - برای نخستین بار از روز سه شنبه یکم مردادماه ۹۸ در سیستم BIS اتوبوسرانی صدور تعرفه به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.
 

سرپرست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت معرفی شد

می متالز - داریوش امانی عضو هیئت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی به عنوان سرپرست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت جایگزین مهدی نیکدار معرفی شد.
 

زمان اعلام نرخ جديد حمل‌ونقل جاده‌ای

می متالز - مصوبه جدید محاسبه نرخ حمل و نقل جاده‌ای بر اساس تن بر کیلومتر تا یک ماه دیگر اجرایی می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما