خبر
سنگ آهن   بورس و سهام  

«کچاد» تا آبان چقدر فروخت؟

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در حالی فروش آبان خود را منتشر کرد که در 8 ماه منتهی به آبان ماه امسال فروش این شرکت بورسی از 6.3 هزار میلیارد تومان فراتر رفت.

به گزارش می متالز، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در ۸ ماه منتهی به پایان آبان‌ماه امسال معادل ۶۳ هزار و ۵۹۷ میلیارد ریال فروش داشت. این رقم در مهرماه معادل ۵۵ هزار و ۹۷۱ میلیارد ریال گزارش شد. بیشترین رقم فروش این شرکت در این مدت مربوط به شمش فولاد معادل ۲۴ هزار و ۷/ ۳۲۷ میلیارد ریال بوده که حاصل فروش ۶۴۲ هزار و ۱۴۲ تن از این محصول بوده است.

این شرکت تا پایان آبان‌ماه امسال یک‌میلیون تن آهن اسفنجی تولید کرد که از فروش آن معادل چهار هزار و ۱۷۳ میلیارد ریال درآمد شناسایی کرد. همچنین معادل ۱۶۷ هزار تن گندله تولید کرد که از فروش آن معادل ۷۵۱ میلیارد ریال درآمد کسب کرد و تا پایان آبان‌ماه تولید سنگ‌آهن دانه‌بندی‌شده چادرملو به ۲۳۳ هزار و ۹۴۵ تن رسید. نرخ فروش هر تن سنگ‌آهن دانه‌بندی شده در دوره یادشده برابر ۵ میلیون و ۵۱ هزار ریال اعلام شده است.

کد خبر: 69606
تاریخ: 1398/09/10 - 20:41
منبع: دنیای بورس

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو  کچاد  آهن اسفنجی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

جلسه فوق العاده رسته آهن اسفنجی

می متالز - بر اساس اعلام انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، روز دوشنبه 18 آذر جلسه فوق العاده "رسته آهن اسفنجی" برگزار می شود.
 انجمن جهانی فولاد گزارش داد؛

تولید 1.5 میلیارد تن فولاد در جهان/ تولید فولاد خام ایران در 10 ماهه امسال به 21.5 میلیون تن رسید

می متالز - جهان در 10 ماهه امسال به تولید یک میلیارد و 541 میلیون و 771 هزار تن رسید که رشد تنها 3.2 درصدی را به ثبت رساند. 64 کشور عضو انجمن جهانی فولاد در اکتبر درمجموع 151 میلیون و 621 هزار تن فولاد خام تولید کردند که نسبت به اکتبر سال 2.7 درصد کاهش داشت اما نسبت به سپتامبر با تولید 151 میلیون و 108 هزار تن کمی بالاتر است.
 

آهن اسفنجی سهمیه‌بندی شود

می متالز - نشست هم‌اندیشی تولیدکنندگان شمش القایی با حضور مدیران ۵۵ واحد تولیدی وهمچنین همراهی آقایان سیدرضا شهرستانی و بهادر احرامیان اعضای هیت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و خلیفه سلطانی دبیر این انجمن در شهر یزد به میزبانی شرکت ذوب و نورد زرفام برگزار شد.
 

خطر تعطیلی واحدهای تولیدی شمش فولاد/ مواد اولیه نداریم

می متالز - یک عضو انجمن فولاد با اعلام اینکه در حال حاضر مشکلات تأمین آهن اسفنجی و قراضه شرایط را برای واحدهای تولیدی سخت کرده است، گفت: اگر این شرایط ادامه پیدا کند واحدهای شمش فولادی به مرحله بحرانی رسیده و تعطیل خواهند شد.
 با رشد ۴۱۹۷ واحدی؛

شاخص‌ کل وارد کانال ۳۳۰ هزار واحدی شد

می متالز - بورس تهران با رشد ۴۱۹۷ واحدی وارد قله ۳۳۰ هزار واحدی شد.
 

کسب رکورد تولید آهن اسفنجی در مجتمع فولاد سبا

می متالز - با تلاش کارکنان مجتمع فولاد سبا تولید روزانه آهن اسفنجی در این مجتمع در ششم آذر ماه سال جاری به ۴۴۸۰ تن افزایش یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما