خبر
سنگ آهن   بورس و سهام  

«کچاد» تا آبان چقدر فروخت؟

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در حالی فروش آبان خود را منتشر کرد که در 8 ماه منتهی به آبان ماه امسال فروش این شرکت بورسی از 6.3 هزار میلیارد تومان فراتر رفت.

به گزارش می متالز، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در ۸ ماه منتهی به پایان آبان‌ماه امسال معادل ۶۳ هزار و ۵۹۷ میلیارد ریال فروش داشت. این رقم در مهرماه معادل ۵۵ هزار و ۹۷۱ میلیارد ریال گزارش شد. بیشترین رقم فروش این شرکت در این مدت مربوط به شمش فولاد معادل ۲۴ هزار و ۷/ ۳۲۷ میلیارد ریال بوده که حاصل فروش ۶۴۲ هزار و ۱۴۲ تن از این محصول بوده است.

این شرکت تا پایان آبان‌ماه امسال یک‌میلیون تن آهن اسفنجی تولید کرد که از فروش آن معادل چهار هزار و ۱۷۳ میلیارد ریال درآمد شناسایی کرد. همچنین معادل ۱۶۷ هزار تن گندله تولید کرد که از فروش آن معادل ۷۵۱ میلیارد ریال درآمد کسب کرد و تا پایان آبان‌ماه تولید سنگ‌آهن دانه‌بندی‌شده چادرملو به ۲۳۳ هزار و ۹۴۵ تن رسید. نرخ فروش هر تن سنگ‌آهن دانه‌بندی شده در دوره یادشده برابر ۵ میلیون و ۵۱ هزار ریال اعلام شده است.

کد خبر: 69606
تاریخ: 1398/09/10 - 20:41
منبع: دنیای بورس

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو  کچاد  آهن اسفنجی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

گام‌های محکم خودکفایی با تولید آهن اسفنجی در میانه

می متالز - واحد تولید آهن اسفنجی مجتمع فولاد میانه با فناوری ایرانی پِرد (PERED) با دستان توانمند جوانان ایرانی ساخته شده است. واحد ذوب مجتمع فولاد میانه تاکنون ۵۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
 

چادرملو افزایش سرمایه می‌دهد؟

می متالز - در چادرملو روی موضوع اکتشاف به صورت جدی سرمایه‌گذاری می‌شود تا معادن جدید پیدا کنیم. در هر جای ایران پهنه‌ای را دولت و وزارت صمت در اختیار کچاد قرار دهد مجموعه برای اکتشاف اقدام می‌کند.
 

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو «کچاد» سازندگان نوار نقاله را دعوت به همکاری کرد

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نظر دارد برای تامین نوار نقاله مورد نیاز خود در مجتمع معدنی و صنعتی نسبت به شناسایی سازندگان داخل کشور اقدام نموده و دعوت به همکاری نماید.
 

پاسخ فولاد خوزستان به ۸۶ پرسش فعالان بازار

می متالز - اطلاعات حاصل از کنفرانس «شرکت فولاد خوزستان » منتشر شد.
 در اردیبهشت ماه:

"کچاد" ۷۸۲.۵ میلیارد تومان درآمد محقق کرد/ رشد ۱۳ درصدی

می متالز - شرکت چادرملو که با انتشار گزارش عملکرد دومین ماه، ۷۸۲.۵ میلیارد تومان درآمد کسب کرد که نسبت به مدت مشابه گذشته با رشد ۱۳ درصدی همراه شده است.
 

نگاهی به گزارش عملکرد "کچاد"

می متالز - شرکت چادرملو در اردیبهشت ماه به فروش 782.5 میلیارد تومانی رسید. فروش فروردین 495 میلیارد تومان و میانگین فروش ماهانه شرکت در سال 98، 773 میلیارد تومان بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما