خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  

تغییرات مثبت تولید در «ذوب»/ برآورد مدیرعامل تا پایان امسال

می متالز - مدیرعامل ذوب آهن با تغییرات مثبت تولید در هشت ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ابراز امیدواری کرد این افزایش تولید تا پایان سال به 10 درصد افزایش یابد.

به گزارش می متالز، منصور یزدی زاده، مدیر عامل «ذوب» دیروز در نمایشگاه متافو از افزایش 8 درصدی تولید این شرکت در هشت ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

وی در گفتگو با خبرنگاران حاضر در غرفه ذوب آهن، ابراز امیدواری کرد که این افزایش تولید تا پایان سال به 10 درصد افزایش یابد. به گفته یزدی زاده افزایش تنوع محصول‌های ذوب آهن در سال جاری را یکی از دست آوردهای مهم این شرکت دانست.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 تولیدکنندگان نسوز در حاشیه نمایشگاه متافو مطرح کردند:

نسوزهای داخلی قابل اعتمادتر هستند

می متالز - دیرگدازها این روزها بازار به‌نسبت خوبی دارند و با توجه به تمایل مصرف‌کنندگان به استفاده از نسوزهای داخلی، این صنعت از رونق خوبی برخوردار شده است.
 

صندوق ضمانت صادرات نبود ال سی را برای صادرکنندگان فولاد حل می کند

می متالز - بهرامی گفت: صندوق ضمانت صادرات ایران برای صادر کنندگان فولاد کشور با ارایه بیمه نامه ها جایگزین ال سی ها خواهد شد و کمک می کند تا مشکلات موجود در فقدان ال سی ها برطرف شود.
 مدیر عامل فولاد متیل:

ایجاد تابلوی قیمت خرده‌فروشی محصولات فولادی

می متالز - محسن رضیعی، مدیرعامل شرکت فولاد متیل، در حاشیۀ برگزاری نمایشگاه متافو گفت: به‌عنوان شبکۀ توزیع محصولات فولادی کشور و در راستای رضایت‌مندی هرچه بیشتر مشتریان، فولادمتیل استفاده از توان استارت‌آپ‌ها و سیستم به‌روز فناوری اطلاعات را در دستور کار خود قرار داده است.
 

حضور شرکت فولاد هرمزگان در شانزدهمین نمایشگاه متافو

می متالز - گزارش تصویری از حضور شرکت فولاد هرمزگان در شانزدهمین نمایشگاه متافو انجام شد.
 

مدیر عامل فولاد متیل : ایجاد تابلوی قیمت خرده‌ فروشی محصولات فولادی

می متالز - محسن رضیعی، مدیرعامل شرکت فولاد متیل، در حاشیۀ برگزاری نمایشگاه متافو گفت: به‌عنوان شبکۀ توزیع محصولات فولادی کشور و در راستای رضایت‌ مندی هرچه بیشتر مشتریان، فولاد متیل استفاده از توان استارت‌آپ‌ها و سیستم به‌ روز فناوری اطلاعات را در دستور کار خود قرار داده است.
 مهندس یزدی زاده د در نمایشگاه متافو:

افزایش 8 درصدی تولید ذوب آهن در هشت ماهه اول سال جاری

می متالز - منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در شانزدهمین نمایشگاه متافو گفت: عملکرد تولیدی ذوب آهن اصفهان در هشت ماهه اول سال جاری، رشد هشت درصدی در بخش های مختلف را نشان می دهد که البته انتظار ما بیش از این است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما