خبر
کاشی و سرامیک  

بازدید حمیده زر آبادی از کاشی الوند

می متالز - حمیده زر آبادی، نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی روز شنبه نهم آذر از کارخانه کاشی و سرامیک الوند در شهرک صنعتی البرز بازدید کرد.

به گزارش می متالز، مهدی فکری مدیر عامل این شرکت در ابتدای این بازدید ضمن خیرمقدم و تشکر از میهمانان به معرفی و ارائه راهکارهای موثر در جهت پیشبرد اهداف کارخانه پرداخت و پروژه‌های تحقق‌یافته و اجرا شده توسط این شرکت را تببین کرد.

 زرآبادی در ادامه از بخش‌های مختلف کارخانه‌جات کاشی و سرامیک الوند از جمله خط تولید، انبار خاک و محصوات تولیدی بازدید کرد که این بازدید با توضیحات مدیران ارشد این‌ مجموعه از جزییات فعالیت‌های بخش‌های مختلف آن، همراه بود.

کد خبر: 69744
تاریخ: 1398/09/10 - 20:28
منبع: می متالز

حمیده زر آبادی  کاشی الوند  مهدی فکری 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند:

زنگ خطر بازار داخلی با مشکلات پرسلان

می متالز - محصول کاشی "پرسلان فول پولیش" در ۶ ماهه دوم سال ۹۷ و چهارماهه ابتدایی سال ۹۸، به دلیل مشکلات موجود در بحث کیفیت، در خطر از دست دادن بازار داخل و صادراتی قرار گرفت.
 مدیرعامل این شرکت کاشی و سرامیکی خبر داد:

ارز صادراتی در حساب‌های "کلوند" می‌نشیند

می متالز - تمامی شرکت‌های بورسی برای تجدید ارزیابی دارایی خود زمانی را در نظر می‌گیرند. کاشی و سرامیک الوند نیز در جهت به روزرسانی ارزش دارایی‌های خود، پس از گذشت مدت‌ها این تجدید ارزیابی را در دستور کار خود قرار خواهد داد.
 

خرید ریالی «کاشی» و صادرات غیر رسمی

می متالز - رئیس انجمن تولیدکنندگان کاشی و سرامیک تهران گفت: صادرات در حال حاضر بانام شرکت تولیدکننده انجام می‌شود و ارز حاصل از صادرات به کشور بازمی‌گردد و از سوی دیگر، حجم صادرات غیررسمی کشور روند نزولی را طی کرده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما