خبر
کاشی و سرامیک  

بازدید حمیده زر آبادی از کاشی الوند

می متالز - حمیده زر آبادی، نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی روز شنبه نهم آذر از کارخانه کاشی و سرامیک الوند در شهرک صنعتی البرز بازدید کرد.

به گزارش می متالز، مهدی فکری مدیر عامل این شرکت در ابتدای این بازدید ضمن خیرمقدم و تشکر از میهمانان به معرفی و ارائه راهکارهای موثر در جهت پیشبرد اهداف کارخانه پرداخت و پروژه‌های تحقق‌یافته و اجرا شده توسط این شرکت را تببین کرد.

 زرآبادی در ادامه از بخش‌های مختلف کارخانه‌جات کاشی و سرامیک الوند از جمله خط تولید، انبار خاک و محصوات تولیدی بازدید کرد که این بازدید با توضیحات مدیران ارشد این‌ مجموعه از جزییات فعالیت‌های بخش‌های مختلف آن، همراه بود.

کد خبر: 69744
تاریخ: 1398/09/10 - 20:28
منبع: می متالز

حمیده زر آبادی  کاشی الوند  مهدی فکری 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت تشریح کرد:

کیفیت با ارزش افزوده در تولیدات کاشی الوند

می متالز - کاشی الوند در کنار افزایش میزان سود و فروش در سال ۹۸ از سود پیش‌بینی شده نیز فراتر رفت و ۲۵ میلیارد تومان سود کسب کرد. مجمع عمومی عادی سالانه شرکت کاشی الوند با حضور نمایندگان سرمایه‌گذاری صدر تامین به‌عنوان سهامدار عمده و به‌صورت آنلاین برگزار شد. ریاست این مجمع بر عهده محمدرضا درخشنده‌فر بود و مدیرعامل کاشی الوند به‌عنوان دبیر جلسه در این مجمع به ارائه گزارش عملکرد سال ۹۸ پرداخت.
 در مقایسه با فروردین ماه سال گذشته رخ داد

ثبت رشد فروش ۴۷درصدی در کاشی الوند

می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در بازدید از کاشی الوند (از شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ) تاکید کرد: در نیمه اول سال ۹۸ صادرات، بنابر دلایل کیفیت و دیگر مسائل متوقف شده بود و این نگرانی وجود داشت که کلیه بازارهای صادراتی به‌دست آمده از دست برود، اما تلاش تیم مدیریتی جدید، موجب بهبود در کیفیت محصولات کاشی الوند شد.
 

تولید محصولات لاکچری کاشی الوند

می متالز - مدیر عامل کاشی الوند گفت: در راستای بحث های مطرح شده در جلسه شرکت کاشی الوند گام های بسیار بلندی برای افزایش ارزش افزوده برداشته است، که از جمله آنها می توان به به تولید محصولات لاکچری اشاره کرد.
 

«کلوند» افزایش نرخ را تایید کرد

می متالز - کاشی الوند افزایش نرخ را تایید کرد.
 

شفاف سازی «کلوند» بدون سوال + متن

می متالز - کاشی کلوند گزارش شفاف سازی را منتشر کرد.
 گزارش روزانه بازار سرمایه؛

دو نیمه متفاوت بازار

می متالز - پی بردن به اینکه سمت و سوی بعدی بازار چیست و اینکه شرایط بازار چگونه پیش خواهد رفت، و بعد از این باید چه متغیرهایی را برای تحلیل سهام شرکت ها و بازار در نظر گرفت، بزرگ ترین معمای این روزهای تحلیل گران و سرمایه گذاران است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما