خبر
مس   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مراسم رونمایی از طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس:

شرکت مس به دنبال ایجاد رضایت مندی، شفافیت و دولت پاک است

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران با ایجاد طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس، به دنبال ایجاد رضایت مندی، شفافیت و دولت پاک است.

به گزارش می متالز، خداداد غریب پور در مراسم رونمایی از طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس ضمن بیان این مطلب گفت: این طرح، سبب شفافیت در روند تولید از معدن تا محصول شده و زمانی که قیمت تمام‌شده محصول مشخص باشد، تصمیم‌گیری مناسب برای مسوولان تسهیل خواهد شد.

وی ادامه داد: اصل این طرح در اختیار شرکت مس است و می تواند الگویی برای سایر شرکت ها شود.

رئیس هیأت عامل ایمیدرو با اشاره به مزایای طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس تصریح کرد: از جمله مزایای این سیستم، به روز آوری خود و برخورداری از قدرت اصلاح است.

وی افزود: شركت مس با افتتاح اين سامانه، خود را براى تصميمات چابك آماده می كند و این سرآغاز تحول جدیدی در این شرکت خواهد بود.

4500 میلیارد تومان طرح مسی آماده افتتاح

غریب پور با بیان اینکه شرکت مس 4500 میلیارد تومان پروژه آماده افتتاح دارد، گفت: این شرکت در کنار طرح های قابل افتتاح، حدود 1.8 میلیارد یورو و 13 هزار میلیارد تومان طرح جدید تعریف کرده است. اخیرا نیز طرح زیست محیطی اسید سولفوریک مس سرچشمه به ارزش 110 میلیون یورو توسط رئیس جمهور افتتاح شد.

وی افزود: شرکت مس در شرایط تحریم صادرات داشته و توانسته طی 6 ماهه امسال به اندازه 12 ماهه سال 97 محصول صادر کند.

 رئیس هیأت عامل ایمیدرو خاطرنشان کرد: شرکت مس افزایش سرمایه های پی درپی خواهد داشت و این زایش ثروت در مس منجر به خلق ارزش خواهد شد.

وی ادامه داد: جذابیت سهم این شرکت در بورس برای سهامداران، حاکی از عملکرد درست این مجموعه در بخش معدن و صنایع معدنی و همچنین اقتصاد دارد.

اکتشافات ارزشمند در مس

غریب پور با اشاره به اکتشافات صورت گرفته در حوزه مس اعلام کرد: اکتشافات ارزشمندی در مناطق مختلف از جمله سونگون و سرچشمه انجام شده است.

وی افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در زمینه اکتشاف محدوده‌های با ظرفیت استان سیستان و بلوچستان، شرکت مس به معنای واقعی ملی شود.

رئیس هیأت عامل ایمیدرو در این مراسم از کارشناسان و همه کسانی که در تکمیل طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی پشتیبانی کردند، تشکر کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نامه‌نگاری ایمیدرو با خانه معدن/ ماشین‌آلات معادن از هپکو تأمین شود

می متالز - رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی در نامه‌ای به رئیس خانه معدن، استفاده حداکثری از امکانات شرکت هپکو برای تأمین قطعات و تعمیر ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز بخش معدن را خواستار شد.
 

نامه‌نگاری ایمیدرو با خانه معدن/ ماشین‌آلات معادن از هپکو تأمین شود

می متالز - رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی در نامه‌ای به رئیس خانه معدن، استفاده حداکثری از امکانات شرکت هپکو برای تأمین قطعات و تعمیر ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز بخش معدن را خواستار شد.
 یادداشتی از «حیدر ضیغمی»، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران

روابط عمومی؛ تعهد مسوولانه

می متالز - در سال 1398 روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران به اذعان فعالان حوزه رسانه و روابط عمومی در حوزه اطلاع‌رسانی، تبلیغات و مسوولیت‌های اجتماعی حرکت‌های درخشان و روبه جلویی را تحت راهنمایی‌ها و برنامه‌ریزی‌های دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس آغاز کرد.
 مدیرعامل شرکت مس در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه مدیریت بحران:

شرکت مس در کنار مردم است/ساخت بیمارستان 50 تختخوابی با تمام امکانات پزشکی در رفسنجان

می متالز - دکتر اردشیر سعدمحمدی در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه تخصصی مدیریت بحران اظهار کرد: مس به‌عنوان مجموعه‌ای همدل و یکسو در نمایشگاه مدیریت بحران شرکت کرد تا اعلام کند شرکت مس در کنار مردم است و در شرایط سخت قطعاً مردم را تنها نخواهد گذاشت.
 

دو محصول دانش بنیان در رفسنجان رونمایی شد

می متالز - دو محصول دانش بنیان در دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان با حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و جمعی از مسوولین‌ استانی و شهرستانی رونمایی شد.
 نگاهی به روند معاملات کاتد در بورس کالا نشان داد

عرضه کافی؛ مانع رقابت قیمتی مس

می متالز - برخلاف التهابات بازار شمش فولاد در رینگ معاملاتی بورس کالا ظرف روزهای گذشته، کاتد مس در این بازار بدون رقابت و با قیمت پایه معامله شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما