خبر
مس   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مراسم رونمایی از طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس:

شرکت مس به دنبال ایجاد رضایت مندی، شفافیت و دولت پاک است

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران با ایجاد طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس، به دنبال ایجاد رضایت مندی، شفافیت و دولت پاک است.

به گزارش می متالز، خداداد غریب پور در مراسم رونمایی از طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس ضمن بیان این مطلب گفت: این طرح، سبب شفافیت در روند تولید از معدن تا محصول شده و زمانی که قیمت تمام‌شده محصول مشخص باشد، تصمیم‌گیری مناسب برای مسوولان تسهیل خواهد شد.

وی ادامه داد: اصل این طرح در اختیار شرکت مس است و می تواند الگویی برای سایر شرکت ها شود.

رئیس هیأت عامل ایمیدرو با اشاره به مزایای طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس تصریح کرد: از جمله مزایای این سیستم، به روز آوری خود و برخورداری از قدرت اصلاح است.

وی افزود: شركت مس با افتتاح اين سامانه، خود را براى تصميمات چابك آماده می كند و این سرآغاز تحول جدیدی در این شرکت خواهد بود.

4500 میلیارد تومان طرح مسی آماده افتتاح

غریب پور با بیان اینکه شرکت مس 4500 میلیارد تومان پروژه آماده افتتاح دارد، گفت: این شرکت در کنار طرح های قابل افتتاح، حدود 1.8 میلیارد یورو و 13 هزار میلیارد تومان طرح جدید تعریف کرده است. اخیرا نیز طرح زیست محیطی اسید سولفوریک مس سرچشمه به ارزش 110 میلیون یورو توسط رئیس جمهور افتتاح شد.

وی افزود: شرکت مس در شرایط تحریم صادرات داشته و توانسته طی 6 ماهه امسال به اندازه 12 ماهه سال 97 محصول صادر کند.

 رئیس هیأت عامل ایمیدرو خاطرنشان کرد: شرکت مس افزایش سرمایه های پی درپی خواهد داشت و این زایش ثروت در مس منجر به خلق ارزش خواهد شد.

وی ادامه داد: جذابیت سهم این شرکت در بورس برای سهامداران، حاکی از عملکرد درست این مجموعه در بخش معدن و صنایع معدنی و همچنین اقتصاد دارد.

اکتشافات ارزشمند در مس

غریب پور با اشاره به اکتشافات صورت گرفته در حوزه مس اعلام کرد: اکتشافات ارزشمندی در مناطق مختلف از جمله سونگون و سرچشمه انجام شده است.

وی افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در زمینه اکتشاف محدوده‌های با ظرفیت استان سیستان و بلوچستان، شرکت مس به معنای واقعی ملی شود.

رئیس هیأت عامل ایمیدرو در این مراسم از کارشناسان و همه کسانی که در تکمیل طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی پشتیبانی کردند، تشکر کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 خداداد غریب پور سیاست های ایمیدرو برای زنجیره فولاد را برشمرد:

توسعه اکتشاف و استخراج توسط شرکت های معدنی/ افزایش سرمایه و‌ ارزش افزوده در شرکت های فولادی/ منطقه خلیج فارس 18 پروژه و 11 تقاضای سرمایه گذاری دارد

می متالز - رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: سیاست این سازمان در زنجیره فولاد این است که شرکت های معدنی به دنبال رشد اکتشاف، افزایش ذخایر ماده معدنی و استخراج باشند و‌ شرکت های فولادی، افزایش سرمایه و رشد ارزش افزوده را پیگیری کنند.
 

ارتقای ظرفیت ذوب مس به ۴۰۰ هزار تن تا پایان امسال

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: تا پایان امسال ظرفیت ذوب مس به ۴۰۰ هزار تن ارتقا پیدا می کند.
 

تحلیل چرایی رشد هیجانی بورس / ورود پول‌های تازه به بازار سهام

می متالز - شاخص کل بورس تهران با صعود ۶/ ۱ درصدی توانست در ارتفاع ۳۲۷ هزار و ۶۲۵ واحدی بایستد. این بالاترین سطح بسته شدن نماگر سهام در تاریخ است که با اوج‌ گیری سهام بزرگ کالایی رقم خورد.
 

سه سناریو برای ذخایر سنگ‌ آهن

می متالز - ارزیابی‌ها نشان می‌دهد در مسیر تولید ۵۵ میلیون تن فولاد در کشور سه چالش جدی «اکتشافات سنگ‌ آهن»، «زیرساخت آب» و «زیر ساخت حمل‌ و نقل ریلی» وجود دارد.
 

حمایت شرکت ملی مس از ایده‌های دانشجویی برای افزایش ایمنی

می متالز - مدیرعامل شرکت مس در مراسم افتتاحیه همایش ملی ایمنی در صنایع معدنی گفت: از تمام دانشگاه‌ها و دانشجویان در هر سطحی که دارای ایده و خلاقیت جدید برای افزایش سطح ایمنی در معادن هستند حمایت مادی و معنوی خواهیم کرد.
 خداداد غریب پور در بازدید از منطقه ویژه خلیج فارس تاکید کرد:

شفافیت شرکت های معدنی و صنایع معدنی در نظام ارزی کشور/ 2 میلیارد دلار طرح جدید تا پایان سال افتتاح می شود

می متالز - رییس هیات عامل ایمیدرو تاکید کرد: شرکت های معدن و صنایع معدنی در تامین نیاز ارزی خود و عرضه ارز به بانک مرکزی کاملا شفاف عمل کرده اند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما