خبر
مس   بورس کالا  
امروز در بورس کالای ایران؛

مس مفتول و کاتد روی تابلوی معاملات می رود

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۱۱ آذرماه میزبان عرضه ۲ هزار و ۶۲۰ تن مس مفتول، ۱۰۰ تن مس کاتد و یک هزار تن مس کاتد ۲ است.

به گزارش می متالز، امروز همچنین  ۸۵ هزار و ۳۰ تن ورق گرم، ۲۰۰ تن شمش روی، ۸ هزار تن شمش بلوم،۴ هزار و ۴۰۰ تن تیرآهن، یک هزار و ۱۰۰ تن سبد میلگرد، ۱۰۰ تن شمش آلیاژ و ۲ هزار تن شمش هزار پوندی آلومینیوم در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران در این روز شاهد عرضه ۱۰۲ هزار و ۱۷ تن مواد پلیمری، قیر، وکیوم باتوم، روغن پایه و پارافین واکس است.

تالار صادراتی بورس کالای ایران در این روز شاهد عرضه ۴ هزار و ۷۰۰ تن قیر و ۲ هزار تن گوگرد است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

دادوستد ۴۰۷ هزار تن محصول در بورس کالا

می‌متالز - بورس کالا امروز میزبان دادوستد بیش از ۴۰۷ هزار تن محصولات فولادی بود، به طوری‌که ۲۶۲ هزار و ۲۸۵ تن انواع ورق فولادی، ۱۴۳ هزار تن شمش بلوم و ۲ هزار و ۸۵ تن سبد شمش بلوم در این تالار دادوستد شد.
 ​طی سال ٩٨ رقم خورد؛

پرداخت بیش از ١٠ هزار میلیارد ریال تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران در بخش مسکن شهری و روستایی

می‌متالز - حمایت بانک صادرات ایران از تامین و بهسازی مسکن شهری و روستایی اقشار آسیب‌پذیر طی سال ٩٨ با پرداخت بالغ بر ١٠ هزار میلیارد ریال ادامه یافت.
 طی یکسال ۹۸ ثبت شد:

رشد ۶۵.۶ درصدی تسهیلات ساخت از سوی بانک مسکن

می‌متالز - تسهیلات دهی به بخش ساخت و ساز کشور از سوی بانک مسکن طی یکسال ۹۸ به لحاظ ارزش ریالی با ۶۵.۶ درصد رشد نسبت به یکسال ۹۷ مواجه شد.
 رییس اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن

تامین مالی 140 هزار واحد مسکن ملی در سال 99

می‌متالز - رییس اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن از برنامه ریزی برای تامین مالی 140 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن به عنوان یکی از برنامه های در نظر گرفته شده برای سال 99 خبر داد.
 عضو هیأت مدیره بانک مسکن:

۲۳ مدیریت بانک مسکن در محدوده سبز مدیریتی قرار داشتند

می‌متالز - عضو هیأت مدیره بانک مسکن گفت: به رغم تمام سختیها در مجموع عملکرد مدیریت ها و شعب بسیار خوب بوده است به طوریکه 23 مدیریت در محدوده سبز قرار دارند
 

گزارش آخرین اقدامات آزادسازی سهام عدالت به رییس‌جمهور

می‌متالز - در یکصد و سی و هشتمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت تاکید شد فرآیند واگذاری و شکل عرضه مستقیم سهام به گونه‌ای باشد که منجر به کاهش تصدی‌گری و در نهایت واگذاری مدیریت دولتی شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما