خبر
مس   بورس کالا  
امروز در بورس کالای ایران؛

مس مفتول و کاتد روی تابلوی معاملات می رود

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۱۱ آذرماه میزبان عرضه ۲ هزار و ۶۲۰ تن مس مفتول، ۱۰۰ تن مس کاتد و یک هزار تن مس کاتد ۲ است.

به گزارش می متالز، امروز همچنین  ۸۵ هزار و ۳۰ تن ورق گرم، ۲۰۰ تن شمش روی، ۸ هزار تن شمش بلوم،۴ هزار و ۴۰۰ تن تیرآهن، یک هزار و ۱۰۰ تن سبد میلگرد، ۱۰۰ تن شمش آلیاژ و ۲ هزار تن شمش هزار پوندی آلومینیوم در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران در این روز شاهد عرضه ۱۰۲ هزار و ۱۷ تن مواد پلیمری، قیر، وکیوم باتوم، روغن پایه و پارافین واکس است.

تالار صادراتی بورس کالای ایران در این روز شاهد عرضه ۴ هزار و ۷۰۰ تن قیر و ۲ هزار تن گوگرد است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

۴ آیفون ۵G اواخر سال آینده به بازار می‌آیند

می متالز - گزارشی جدید تخمین می‌زند اپل در اواخر ۲۰۲۰ میلادی ۴ آیفون ۵G را به بازار عرضه کند. این آیفون‌ها مجهز به فناوری خواهند بود که تصاویر و ویدئوهای باکیفیت‌تری ثبت می‌کند.
 

عیارسنج جدید فایل‌های مسکن/ آدرس حلقه میانی در زنجیره جست‌ و جوهای ملکی

می متالز - یک سامانه اینترنتی جدید برای عیارسنجی «فایل‌های ملکی» به کمک خریداران مسکن آمد. سامانه عرضه املاک مازاد بانک‌ها که کار خود را با هدف «اعلام عمومی انواع ساختمان‌های فروشی تحت مالکیت بانک‌ها» شروع کرده است، یک کاربرد ثانویه هم دارد.
 

معطلی 2 ساله طرح کارخانه فرآوری مس در ارزوئیه/ از واکنش استاندار تا پاسخ محیط زیست

می متالز - استاندار کرمان در واکنش معطلی دو ساله استعلامات طرح فرآورده‌های مس در ارزوئیه گفت: خجالت‌آور است که یک سال و نیم، دو سال یک سرمایه‌گذار در یک شهر محروم درگیر استعلام‌ها باشد.
 

نشست صمیمانه سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد با بسیجیان صندوق

می متالز - به مناسبت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، فرمانده حوزه، فرماندهان پایگاه ها و اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد با سرپرست و اعضای هیات مدیره صندوق بازنشستگی فولاد دیدار نمودند.
 معاون امور مهندسی و مدیریت انرژی مجتمع مس سونگون:

حمایت از دانشجویانی که در راستای نیازهای صنعت مس نوآوری داشته باشند/ آموزش دانشجویان واحد تبریز را در دستور کار داریم

می متالز - دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی تفاهم‌نامه‌ای با مجتمع مس سونگون منعقد کرده است تا دانشجویان، دوره کارآموزی خود را در این کارخانه بگذارنند.
 

گویا برخی قوانین تولید، شبانه تصویب می‌شود/ مدیریت اقتصادی نیازمند نگاه بسیجی است

می متالز - رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: برخی قوانین در حوزه سرمایه‌گذاری و تولید به‌گونه‌ای است که گویا شبانه تصویب می‌شود صبح که از خواب بیدار می‌شوی یک قانون جدید وضع شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما