خبر
مسکن و اقتصاد  

روند ۸ ماهه قیمت مسکن در مناطق ۲۲ گانه تهران

می متالز - بر اساس داده‌های وزارت راه و شهرسازی قیمت یک متر آپارتمان در منطقه یک شهرداری تهران در تیرماه سال جاری از مرز ۳۱ میلیون تومان گذشت.

به گزارش می متالز،  تحلیل داده‌های وزارت راه و شهرسازی از قیمت آپارتمان در مناطق ۲۲گانه تهران نشان می‌دهد قیمت‌ها از تیرماه امسال سیر صعودی خود را از دست داده و بعضی مناطق شامل کاهش قیمت شده‌اند. نوسان قیمت در مناطق مختلف تهران را می‌توانید مشاهده کنید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

وام کرونا به بخش حمل و نقل هوایی و ریلی رسید

می متالز - بر اساس اعلام معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار، مبلغ ۳۵ هزار میلیارد ریال با نرخ سود ۱۲ درصد برای حمایت از بخش‌های حمل و نقل هوایی، ریلی، دریایی به منظور جبران بخشی از زیان ناشی از شیوع کرونا تصویب و تخصیص داده شده است.
 در آیین آغاز ریل گذاری راه آهن زاهدان – چابهار تاکید شد:

ذوب آهن اصفهان پشتیبان توسعه زیر ساخت‌های کشور است

می متالز - آغاز ریل گذاری محور راهبردی راه آهن زاهدان - چابهار به عنوان طولانی‌ترین مسیر ریلی کشور با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) به عنوان مجری طرح آغاز شد. هدف از اجرای این مسیر ریلی اتصال چابهار به عنوان تنها بندر اقیانوسی کشور به شبکه ریلی است که در نتیجه آن کشور‌های آسیای میانه و افغانستان به آب‌های آزاد اقیانوسی متصل می‌شود.
 

ظرفیت ‌بندر ‌چابهار ۴ برابر شده است

می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: روند توسعه و بهره‌برداری از بندر «شهید بهشتی» چابهار از سال ۱۳۹۶ تاکنون افزایش ۴ برابری داشته که این امر یک رکورد محسوب می‌شود.
 

ریل‌گذاری راه‌آهن چابهار - زاهدان آغاز شد

می متالز - ریل‌گذاری راه‌آهن چابهار - زاهدان با فرمان وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
 مدیرکل بنیاد مسکن لرستان خبر داد:

پرداخت ۳۷۳ میلیارد و ۵۷۸ میلیون تومان کمک بلاعوض به سیل زدگان لرستانی/توزیع رایگان ۸۶۵۳۸ تن سیمان رایگان

می متالز - مدیرکل بنیاد مسکن لرستان روند بازسازی واحدهای مسکونی سیل‌زده استان را اعلام کرد و گفت: ۵۳ هزار و ۳۹۳ نفر به بانک های عامل برای دریافت تسهیلات معرفی شده‌اند.
 رضایی کوچی خبر داد:

نشست ویژه کمیسیون با وزرای راه و اقتصاد/پرونده راه‌اندازی سامانه املاک روی میز کمیسیون

می متالز - رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، در نشست هفته آینده این کمیسیون، موضوع راه اندازی سامانه املاک و اسکان با حضور اسلامی و دژپسند وزرای راه و شهرسازی و اقتصاد مورد بررسی قرار می گیرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما