خبر
مسکن و اقتصاد  

روند ۸ ماهه قیمت مسکن در مناطق ۲۲ گانه تهران

می متالز - بر اساس داده‌های وزارت راه و شهرسازی قیمت یک متر آپارتمان در منطقه یک شهرداری تهران در تیرماه سال جاری از مرز ۳۱ میلیون تومان گذشت.

به گزارش می متالز،  تحلیل داده‌های وزارت راه و شهرسازی از قیمت آپارتمان در مناطق ۲۲گانه تهران نشان می‌دهد قیمت‌ها از تیرماه امسال سیر صعودی خود را از دست داده و بعضی مناطق شامل کاهش قیمت شده‌اند. نوسان قیمت در مناطق مختلف تهران را می‌توانید مشاهده کنید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

قیمت پیشنهادی فروش آپارتمان در تهرانپارس

می متالز - یکی از محله‌های مصرفی پرتقاضا در بازار مسکن، محله تهرانپارس است که با توجه به نزدیکی قیمت مسکن در این منطقه به قدرت خرید متقاضیان مصرفی، حتی در شرایط اوج رکود نیز مراجعه و جست‌وجوی متقاضیان خرید به شکل مستمر، هر چند در حجمی کمتر از بازار عادی ادامه دارد.
 کیانپور:

سود بالای تسهیلات طرح ملی مسکن؛ متقاضیان باید ماهانه ۱/۵ میلیون تومان قسط پرداخت کنند

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: طبق برنامه ریزی وزارت راه، تسهیلات خرید مسکن در طرح ملی مسکن با سود ۱۸ درصد ارائه خواهد شد، این به معنای آن است که متقاضی باید ماهانه حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قسط پرداخت کند.
 

۲۵ هزار مسکن ملی در اطراف تهران ساخته می‌شود

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: در قالب طرح اقدام ملی مسکن، ساخت ۷۰ هزار واحد در شهرهای جدید تعریف شده که از این تعداد ۲۵ هزار واحد در شهرهای پرند، پردیس و هشتگرد در استان‌های تهران و البرز قرار دارند.
 معاون اول رئیس‌جمهور:

ظرف ۲ هفته مسائل شرکت هپکو حل شود

می متالز - معاون اول رئیس‌جمهور در جلسه بررسی مسائل و مشکلات واحدهای بزرگ تولیدی استان مرکزی گفت: ظرف ۲ هفته مسائل شرکت هپکو حل شود.
 

تامین مسکن در شهرهای بزرگ امکان‌پذیر است؟

می متالز - طرح اقدام ملی مسکن در حالی هم‌اکنون در مرحله ثبت‌نام از متقاضیان استان‌ها و شهرهای مختلف قرار دارد که مسوولان بخش مسکن سهمیه ۲۰۰ هزار واحدی از مجموع ۴۰۰ هزار واحد برنامه‌ریزی شده برای ساخت در قالب این طرح را برای شهرهای بزرگ و کلان‌شهرها در نظر گرفته‌اند.
 

افزایش سرعت قطار سریع‌السیر تهران - اصفهان به 300 کیلومتر/ تصمیمات جدید مالی برای پروژه

می متالز وزیر راه و شهرسازی ضمن تشریح جزئیات جدید مالی احداث خط‌آهن سریع‌السیر تهران-قم-اصفهان و نحوه هزینه‌کرد منابع مالی در این پروژه، گفت: سرعت سیر قطار در این خط‌آهن از 250 کیلومتر بر ساعت به 300 کیلومتر بر ساعت افزایش یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما