خبر
سرب و روی  

معدن آلبلاغ اسفراین دوباره حادثه آفرید

می متالز - رئیس اورژانس و فوریت های پزشکی اسفراین گفت: معدن آلبلاغ برای چندمین بار در این شهرستان حادثه آفرید.

به گزارش می متالز، امین کشوری با اشاره به ریزش کوه در این معدن اظهار کرد: بر اثر ریزش کوه دو نفر مصدوم شده اند که گویا حال یکی از مصدومان وخیم است.

وی با بیان اینکه بالگرد برای انتقال مصدومان به منطقه اعزام شده است، افزود: هنوز بالگرد در منطقه است و به مصدومان را به بیمارستان در اسفراین منتقل نکرده است.

کشوری ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا روز گذشته ریزش کوه در معدن آلبلاغ سبب مصدوم شدن چهار نفر از حفاران غیر مجاز و فوت سه نفر شده است.

معدن آلبلاغ در منطقه حاظفت شده ساریگل شهرستان اسفراین قرار دارد که هنوز برای بهره برداری از آن پروانه و مجوزی صادر نشده است و تعدادی از سودجویان اقدام به برداشت غیرمجاز ماده معدنی این معدن (سرب و روی) می کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

دادستان اسفراین به پرونده معدن آلبلاغ ورود کرد

می متالز - دادستان عمومی و انقلاب اسفراین با ورود به پرونده معدن آلبلاغ این شهرستان علیه روسای ادارات حفاظت محیط زیست و صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی و اسفراین اعلام جرم کرد.
 

پی جویی در معدن آلبلاغ بعد از مساعد شدن شرایط جوی

می متالز - معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت خراسان شمالی گفت: پی جویی در معدن آلبلاغ به بعد از مساعد شدن شرایط جوی موکول شد.
 

ریزش معدن آلبلاغ اسفراین جان یک نفر دیگر را گرفت/ ۳ قربانی در یک سال

می متالز - ابراهیم صارمی اظهار کرد: در ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه صبح امروز بر اساس گزارش واصله به جمعیت هلال‌ احمر اسفراین مبنی بر اینکه معدن آلبلاغ اسفراین ریزش کرده بلافاصله یک تیم واکنش سریع به منطقه اعزام شد. رئیس جمعیت هلال‌احمر اسفراین گفت: براثر ریزش معدن آلبلاغ یک نفر دیگر از هم‌ وطنان اسفراین در معدن جان باخت.
 مدیرکل محیط زیست خراسان شمالی خبر داد:

افزایش برداشت غیرمجاز سرب و روی از معدن "آلبلاغ" اسفراین‌

می متالز - مدیر کل محیط زیست خراسان شمالی گفت: عدم توانایی در مهار پروسه خرید و فروش عامل اصلی افزایش برداشت از معدن" آلبلاغ" است.
 

ورود دادستانی اسفراین به موضوع معدن آلبُلاغ/ جلسه شورای تأمین خراسان شمالی برگزار می‌شود

می متالز - با کشته شدن یک نفر دیگر در معدن آلبلاغ اسفراین٬ دادستان این شهرستان نسبت به عدم انجام وظایف رئیس سازمان صمت خراسان شمالی اعلام جرم کرد.
 

کشته و زخمی شدن دو کارگر بر اثر ریزش معدن آلبلاغ اسفراین

می متالز - منابع کارگری در استان خراسان شمالی از کشته و زخمی شدن دو کارگر براثر ریزش معدن سنگ سرب وروی آلبلاغ اسفراین خبر می‌دهند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما