خبر
سرب و روی  

معدن آلبلاغ اسفراین دوباره حادثه آفرید

می متالز - رئیس اورژانس و فوریت های پزشکی اسفراین گفت: معدن آلبلاغ برای چندمین بار در این شهرستان حادثه آفرید.

به گزارش می متالز، امین کشوری با اشاره به ریزش کوه در این معدن اظهار کرد: بر اثر ریزش کوه دو نفر مصدوم شده اند که گویا حال یکی از مصدومان وخیم است.

وی با بیان اینکه بالگرد برای انتقال مصدومان به منطقه اعزام شده است، افزود: هنوز بالگرد در منطقه است و به مصدومان را به بیمارستان در اسفراین منتقل نکرده است.

کشوری ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا روز گذشته ریزش کوه در معدن آلبلاغ سبب مصدوم شدن چهار نفر از حفاران غیر مجاز و فوت سه نفر شده است.

معدن آلبلاغ در منطقه حاظفت شده ساریگل شهرستان اسفراین قرار دارد که هنوز برای بهره برداری از آن پروانه و مجوزی صادر نشده است و تعدادی از سودجویان اقدام به برداشت غیرمجاز ماده معدنی این معدن (سرب و روی) می کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مجوز بهره‌برداری از معدن "آلبلاغ" به شرکت‌های بومی استان خراسان شمالی داده می‌شود

می متالز - مدیرکل صنعت٬ معدن و تجارت خراسان شمالی از اختیار گرفتن نظارت و حفاطت معدن آلبلاغ اسفراین توسط شرکت ایمیدرو خبر داد و گفت: مجوز بهره‌برداری از معدن آلبلاغ اسفراین به شرکت‌های بومی استان خراسان شمالی داده می‌شود.
 

ریزش تونل معدن آلبلاغ اسفراین بازهم حادثه آفرید

می متالز - رییس جمعیت هلال احمر اسفراین گفت: ریزش تونل معدن آلبلاغ این شهرستان خراسان شمالی ظهر امروز (یکشنبه) سبب مصدوم شدن یک نفر از برداشت کنندگان شد.
 فرماندار اسفراین خبر داد:

آغاز مسدودسازی تونل ها در معدن آلبلاغ

می متالز - فرماندار اسفراین از آغاز مسدودسازی تونل های ایجاد شده در معدن آلبلاغ در این معدن خبر داد.
 خراسان شمالی

انتقاد استاندار از بد قولي در رسيدگي به معدن آلبُلاغ

می متالز - استاندار خراسان شمالی از بد قولي ها در رسيدگي به وضع معدن آلبُلاغ انتقاد کرد.
 

کشف بیش از پنج تن سنگ قاچاق سرب در اسفراین

می متالز - سرپرست فرماندهی انتظامی اسفراین از توقیف ۲ دستگاه خودرو حامل پنج تن و ۶۶۵ کیلوگرم سنگ معدنی قاچاق سرب به ارزش بیش از ۴۵۳ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
 

معدن آلبلاغ اسفراین؛ ثروت یا نقمت/ سفره ای که این بار برای مردم پهن شد!

می متالز - حسین اکبری؛ کشور های زیادی هستند که آرزو دارند که یک معدن با کم ارزش ترین منابع را در اختیار داشته باشند تا با استفاده از آن کشورشان را رشد دهند؛ اما این آرزو نه تنها در کشور ما وجود ندارد بلکه ایران یکی از کشور های سرشار از منابع معدنی نیز هست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما