خبر
بورس و سهام   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  
گام به گام به سوی پیش‌بینی‌ها؛

اعتبار "آپ" بالا رفت

می متالز - با وجود آن که "آپ" از نظر تعداد و مبلغ تراکنش جزو برترین شرکت‌های PSP به شمار می‌رود و سهم بالایی از درگاه شاپرک دارد اما؛ پایه‌های درآمدزایی بر فروش پین و اعتبار نهاده شده است.

به گزارش می متالز، شرکت "آسان پرداخت پرشین" در آبان ماه ۳ هزار و ۹۱۶ میلیارد ریال درآمد کسب کرد که در مقایسه با مهر ماه شاهد افت ۱۱ درصدی هستیم.

لازم به توضیح است کاهش درآمد آبان ماه نسبت به ماه گذشته، ناشی از اختلالات اینترنتی اخیر بوده است و این شرکت نیز زخم خورده تحولات سیاسی داخلی است. تا پیش از این، در تمام ماه‌ها عملکرد فروش سال جاری بالاتر از سال گذشته بوده است.

در مجموع، "آپ" در طی ۸ ماه اخیر به درآمد ۳۲ هزار و ۷۷۶ میلیارد ریالی دست یافت از عملکرد ۸ ماهه سال ۹۷ حدود ۶ درصد بیشتر است. این میزان درآمد معادل ۷۰ درصد درآمد‌های دوره ۱۲ ماهه سال قبل است و ادامه این روند، قطعا درآمد‌هایی بیش از سال گذشته را برای شرکت به دنبال خواهد داشت.

شایان ذکر است که "آپ" برآورد کرده تا پایان سال ۹۸ درآمد‌های خود را به رقم ۶۱ هزار میلیارد ریال نزدیک کند که ۳۰ درصد بیش از درآمد تحقق یافته سال ۹۷ است.

نکته قابل ذکر این است که با وجود آن که در گزارش‌های اقتصادی شاپرک، "آپ" از نظر تعداد و مبلغ تراکنش جزو برترین شرکت‌های PSP به شمار می‌رود و سهم بالایی از درگاه شاپرک دارد اما؛ پایه‌های درآمدزایی بر فروش پین و اعتبار نهاده شده است.

این شرکت تا پایان در ۸ ماهه منتهی به آبان سال ۹۸ از محل کارمزد تراکنش شاپرکی ۲ هزار و ۲۳۳ میلیارد ریال و از فروش پین و اعتبار ۲۹ هزار و ۲۱۱ میلیارد ریال درآمد بدست آورده است.

رتبه بندی شرکت‌های حاضر در گروه رایانه حاکی از آن است که "سیستم" با حاشیه سود خالص ۶۶ درصدی، رتبه اول گروه است و "رانفور" با ۶۳ درصد و "افرا" با ۲۹ درصد در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کسب جایزه توسط دو شرکت تابعه موسسه صندوق پس‌انداز کارکنان راه‌ آهن

می متالز - دو شرکت تابعه موسسه صندوق پس‌انداز کارکنان راه‌آهن در نخستین دوره ملی لجستیک و زنجیره تامین موفق به کسب جایزه شدند.
 

وضعیت اجاره آپارتمان‌های نقلی

می متالز - کمبود فایل رهن کامل در بازار اجاره آپارتمان‌های نقلی و ریزمتراژ-واحدهای مسکونی با مساحت کمتر از ۶۰ مترمربع- این روزها در مسیر اجاره مسکن برای متقاضیان این گروه از واحدها با شرایط رهن کامل ایجاد مانع کرده است.
 قطعی اینترنت گریبان "PSP"ها را گرفت

"پرداخت" سنگین "تاپکیش" از یک اتفاق

می متالز - قطعی اینترنت در مدت اخیر خسارت‌های سنگینی را به شرکت‌های PSP وارد کرد که در این میان، بیش از همه "تاپکیش" و "پرداخت" متحمل زیان شدند.
 رئیس اتحادیه املاک تهران می‌گوید:

قیمت مسکن بعد از انتخابات مطلقا گران نمی‌شود

می متالز - رئیس اتحادیه املاک تهران می‌گوید: قیمت مسکن تا پایان سال مطلقا گران نمی‌شود و احتمالا به دلیل رکودی که در بازار وجود دارد قیمت‌ها نیز ارزان‌تر خواهد شد.
 

برگزاری نشست هم‌ اندیشی مدیران هلدینگ «ومعادن» و ایمیدرو

می متالز - نشست هم‌ اندیشی مدیران شرکتهای هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو، خداداد غریب پور و معاونین این سازمان صبح امروز در سالن جلسات «ومعادن» برگزار شد.
 جزئیات سایت فروش اموال بانک‌ها (فام) بررسی شد

عرضه مجازی املاک مازاد بانکی

می متالز - بررسی‌ها نشان می‌دهد سایت فروش اموال مازاد بانک‌ها با عنوان نام اختصاری فام شروع به کار کرده است. این سایت اطلاعات جالبی درباره فروش املاک بانک‌ها در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد و قیمت‌های کارشناسی ارائه‌شده با توجه به آمارهای متوسط منطقه براساس آمار بانک مرکزی، کمتر بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما