خبر
آب  

حذف قبوض کاغذی آب ۳۰ درصد مشترکان تهرانی تا پایان سال

می متالز - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران اعلام کرد: از میان یک میلیون و ۸۰۰ هزار مشترک آب استان تهران، قبوض کاغذی ۳۰ درصد مشترکان تک واحدی استان تا پایان امسال حذف خواهد شد.

به گزارش می متالز، محمدرضا بختیاری در گفت‌وگو با برنامه روی خط خبر افزود: در بخش برق هر مشترک دارای کنتور جداگانه است، از این رو امکان حذف ۱۰۰ درصدی قبوض کاغذی برق وجود دارد، ولی در بخش آب به دلیل اینکه بسیاری از کنتورها مشترک است امکان حذف کامل قبوض کاغذی در مرحله نخست طرح وجود ندارد. وی افزود: بر همین اساس برای مرحله نخست برنامه حذف قبوض کاغذی آب ۲۰۰ هزار مشترک تک واحدی استان تهران در دستور کار قرار گرفته است؛ دستورالعمل اجرای این برنامه نیز در شرکت آب و فاضلاب کشور در حال تدوین است و به احتمال زیاد ظرف یک ماه آینده ابلاغ خواهد شد. مدیرعامل آبفای استان تهران با تاکید بر اینکه این طرح در راستای دولت الکترونیک انجام می‌شود، ادامه داد: پس از ابلاغ دستورالعمل یاد شده اطلاع‌رسانی لازم از طریق سامانه ۱۲۲ شرکت به مشترکان مشمول اجرای حذف قبوض کاغذی صورت خواهد گرفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

قبض آب تهرانی‌ها چقدر است؟

می متالز - مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب استان تهران با اشاره به قبوض آب تهرانی‌ها گفت: به طور میانگین خانواده‌هایی که مدیریت مصرف آب دارند حدود ۱۵ تا ۱۶ هزار تومان هزینه قبض آب پرداخت می‌کنند که این مساله شامل حال ۶۰ درصد تهرانی‌ها می‌شود.
 

تهرانی‌ها مراقب مصرف آب باشند

می متالز - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: مصرف آب تهران روند صعودی داشته و اکنون تمام تاسیسات آبی تهران با تمام ظرفیت مشغول به کار هستند. لازم است که مشترکان به این موضوع توجه داشته باشند.
 

آخرین وضعیت زیان انباشته شرکت‌های آب و فاضلاب

می متالز - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اینکه تمام شرکت‌های آب و فاضلاب زیان انباشته‌شده دارند گفت: شرکت‌های آب و فاضلاب به محض اینکه سودده شوند مالیات پرداخت می‌کنند.
 

مراقب کلاهبرداران از آب باشید

می متالز - شرکت آب و فاضلاب استان تهران به تمامی مشترکان این شرکت نسبت به دریافت وجه نقد از سوی برخی سوء‌ استفاده‌کنندگان با نام این شرکت هشدار داد.
 در نشست مشترک کمیسیون بازار پول و کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران عنوان شد:

حذف صفر ظرفیت‌های اصلاحات واقعی را تخریب می‌کند

می متالز - نمایندگان بخش خصوصی در دو کمیسیون «بازار پول و سرمایه» و «صنعت و معدن» اتاق بازرگانی تهران، میزبان، احمد عزیزی، یکی از کارشناسان باسابقه حوزه پولی و بانکی بودند تا تبعات و آثار حذف صفر از پول ملی را بررسی و اولویت این اقدام اصلاحی را در شرایط کنونی اقتصاد کشور تحلیل کنند.
 

موافقت اولیه با تخفیف ۵۰ درصدی به حفاری‌های فاضلاب تهران

می متالز - مدیرعامل سازمان آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به درخواست از شورای شهر برای ارائه تخفیف ۵۰ درصدی در راستای تکمیل شبکه آب و فاضلاب گفت: موافقت‌های اولیه انجام شده و این موضوع باید در صحن شورا هم تصویب شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما