خبر
آب  

حذف قبوض کاغذی آب ۳۰ درصد مشترکان تهرانی تا پایان سال

می متالز - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران اعلام کرد: از میان یک میلیون و ۸۰۰ هزار مشترک آب استان تهران، قبوض کاغذی ۳۰ درصد مشترکان تک واحدی استان تا پایان امسال حذف خواهد شد.

به گزارش می متالز، محمدرضا بختیاری در گفت‌وگو با برنامه روی خط خبر افزود: در بخش برق هر مشترک دارای کنتور جداگانه است، از این رو امکان حذف ۱۰۰ درصدی قبوض کاغذی برق وجود دارد، ولی در بخش آب به دلیل اینکه بسیاری از کنتورها مشترک است امکان حذف کامل قبوض کاغذی در مرحله نخست طرح وجود ندارد. وی افزود: بر همین اساس برای مرحله نخست برنامه حذف قبوض کاغذی آب ۲۰۰ هزار مشترک تک واحدی استان تهران در دستور کار قرار گرفته است؛ دستورالعمل اجرای این برنامه نیز در شرکت آب و فاضلاب کشور در حال تدوین است و به احتمال زیاد ظرف یک ماه آینده ابلاغ خواهد شد. مدیرعامل آبفای استان تهران با تاکید بر اینکه این طرح در راستای دولت الکترونیک انجام می‌شود، ادامه داد: پس از ابلاغ دستورالعمل یاد شده اطلاع‌رسانی لازم از طریق سامانه ۱۲۲ شرکت به مشترکان مشمول اجرای حذف قبوض کاغذی صورت خواهد گرفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مراقب کلاهبرداران از آب باشید

می متالز - شرکت آب و فاضلاب استان تهران به تمامی مشترکان این شرکت نسبت به دریافت وجه نقد از سوی برخی سوء‌ استفاده‌کنندگان با نام این شرکت هشدار داد.
 در نشست مشترک کمیسیون بازار پول و کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران عنوان شد:

حذف صفر ظرفیت‌های اصلاحات واقعی را تخریب می‌کند

می متالز - نمایندگان بخش خصوصی در دو کمیسیون «بازار پول و سرمایه» و «صنعت و معدن» اتاق بازرگانی تهران، میزبان، احمد عزیزی، یکی از کارشناسان باسابقه حوزه پولی و بانکی بودند تا تبعات و آثار حذف صفر از پول ملی را بررسی و اولویت این اقدام اصلاحی را در شرایط کنونی اقتصاد کشور تحلیل کنند.
 

موافقت اولیه با تخفیف ۵۰ درصدی به حفاری‌های فاضلاب تهران

می متالز - مدیرعامل سازمان آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به درخواست از شورای شهر برای ارائه تخفیف ۵۰ درصدی در راستای تکمیل شبکه آب و فاضلاب گفت: موافقت‌های اولیه انجام شده و این موضوع باید در صحن شورا هم تصویب شود.
 

حذف قبوض کاغذی آب در چند مرحله

می متالز - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به حذف قبوض کاغذی آب تا پایان دولت دوازدهم، آخرین وضعیت این طرح را تشریح و اعلام کرد فعلا نیازی نیست مشترکان اقدامی انجام دهند.
 قائم مقام شرکت آب و فاضلاب:

رشد بی رویه مصرف آب در پی افزایش دمای هوا / سفره‌های زیر زمینی در معرض خطر هستند

می متالز - احمد نسب گفت: تاکنون ۳ میلیون و ۶۵۱ هزار متر مکعب آب مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴.۱ درصد رشد کرده است.
 

تعرفه‌های جدید قبوض آب از اول خردادماه

می متالز - قبوض آب براساس تعرفه‌های جدید اول خردادماه صادر می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما