خبر
سنگ آهن   بورس و سهام  
مقایسه مهر و آبان نشان می‌دهد

رشد ۱۲ هزار میلیارد ریالی فروش «کگل»

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر کنسانتره سنگ‌آهن را به قیمت ۸ میلیون و ۵۱۳ هزار ریال صادر کرد.

به گزارش می متالز، این شرکت امسال از انجام صادرات کنسانتره سنگ‌آهن به میزان ۵ هزار و ۱۸۵ میلیارد ریال درآمد کسب کرده است. تولید این محصول از ابتدای سال‌جاری معادل ۶۰۵ هزار و ۸۷۲ تن گزارش شده است. گل‌گهر در آبان‌ماه تولید کنسانتره و گندله صادراتی نداشته است. براساس گزارش‌ها هر تن سنگ‌آ‌هن وارداتی به چین با عیار ۶۲ درصد حول و حوش ۸۷ دلار است که این رقم با افزایش همراه است. گل‌گهر گندله داخلی ریزدانه خود را نیز معادل یک‌میلیون و ۲۵۰هزار ریال به میزان ۲ هزار و ۷۲۰ تن تولید و به مبلغ کل ۳میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال فروخته است. همچنین تا پایان آبان‌ماه امسال معادل ۸ میلیون و ۲۹ هزار تن گندله تولید کرده که از فروش آن به ازای هر تن به قیمت ۹میلیون و ۳۳۸ هزار و ۶۵۴ ریال، معادل ۷۳ هزار و ۵۵۴ میلیارد و ۷۷۱میلیون ریال درآمد کسب کرده است. به‌طور کلی درآمد گل‌گهر از فروش محصولات شرکت تا پایان دوره گزارش شده برابر ۸۶ هزار و ۷۲۸میلیارد و ۵۵۴ میلیون ریال بوده که نسبت به دوره ۷ ماهه با ۱۲هزار و ۳۳۱ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال رشد همراه است.

کد خبر: 69915
تاریخ: 1398/09/11 - 21:45
منبع: دنیای اقتصاد

کگل  کنسانتره سنگ‌آهن  معدنی و صنعتی گل‌گهر 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فروش ۲ماهه نخست به ۲۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال رسید:

صدای ثبات نرخ‌های فروش "کگل" از دل معادن آمد

می متالز - نرخ هر تن گندله ۱۰ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال و نرخ فروش کنسانتره سنگ آهن نیز ۷ میلیون و ۱۳۰ هزار ریال محقق شده است.
 

رشد فروش "کگل" در اردیبهشت 99

می متالز - شرکت معدنی وصنعتی گل گهر با نماد "کگل" گزارش فعالیت ماهانه منتهی به 31 ازدیبهشت 99 را منتشر کرد و در آن از رشد میزان فروش این شرکت نسبت به ماه گذشته خبر داد.
 ملارحمان در نشست هم‌اندیشی مسوولان ایمیدرو و مدیران شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی با سرپرست وزارت صمت مطرح کرد؛

سرمایه‌گذاری‌های گل‌گهر معادل ۶۰ درصد ارزش سرمایه‌گذاری سال‌های گذشته بود/ جهش تولید همواره مورد توجه گل‌گهر بوده است

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در نشست هم‌اندیشی مسوولان ایمیدرو و مدیران شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی با سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد؛ مجموع سرمایه گذاری این شرکت در سال گذشته معادل ۶۰ درصد ارزش تجمعی سرمایه‌گذاری سال‌های گذشته بوده است.
 

برگزاری آیین اختتامیه دومین جشنواره‌ داستان کوتاه آهن همزمان با جشنواره سوم

می متالز - دبیرخانه‌ی دومین جشنواره‌ی داستان کوتاه آهن ضمن اعلام رتبه‌های برگزیده تصمیم خود را درباره‌ی برگزاری آیین اختتامیه جشنواره اعلام کرد.
 به همت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شورای فرهنگ عمومی سیرجان؛

هشتمین دوره مسابقه طرح نسیم نهج‌البلاغه برگزار می‌شود

می متالز - مسابقه طرح نسیم نهج‌البلاغه، امسال برای هشتمین سال متوالی با همکاری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیرجان برگزار می‌شود.
 راهبرد« سنگ‌آهن گهر زمین» اعلام شد:

استخراج ۲۰ میلیون تن سنگ آهن درسال

می متالز - منطقه معدنی گل‌گهر با داشتن معادن غنی از سنگ‌آهن یکی از مطرح‌ترین قطب‌های فعال معدنی، صنعتی در خاورمیانه به‌شمار می‌رود.براساس مطالعات شرکت‌های کانادایی و انگلیسی «معدن سنگ‌آهن گهر زمین» به عنوان یکی از معادن استراتژیک گل‌گهر ، دارای ذخایر ارزشمند بالغ بر ۶۴۰ میلیون تن است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما