خبر
سنگ آهن   بورس و سهام  
مقایسه مهر و آبان نشان می‌دهد

رشد ۱۲ هزار میلیارد ریالی فروش «کگل»

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر کنسانتره سنگ‌آهن را به قیمت ۸ میلیون و ۵۱۳ هزار ریال صادر کرد.

به گزارش می متالز، این شرکت امسال از انجام صادرات کنسانتره سنگ‌آهن به میزان ۵ هزار و ۱۸۵ میلیارد ریال درآمد کسب کرده است. تولید این محصول از ابتدای سال‌جاری معادل ۶۰۵ هزار و ۸۷۲ تن گزارش شده است. گل‌گهر در آبان‌ماه تولید کنسانتره و گندله صادراتی نداشته است. براساس گزارش‌ها هر تن سنگ‌آ‌هن وارداتی به چین با عیار ۶۲ درصد حول و حوش ۸۷ دلار است که این رقم با افزایش همراه است. گل‌گهر گندله داخلی ریزدانه خود را نیز معادل یک‌میلیون و ۲۵۰هزار ریال به میزان ۲ هزار و ۷۲۰ تن تولید و به مبلغ کل ۳میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال فروخته است. همچنین تا پایان آبان‌ماه امسال معادل ۸ میلیون و ۲۹ هزار تن گندله تولید کرده که از فروش آن به ازای هر تن به قیمت ۹میلیون و ۳۳۸ هزار و ۶۵۴ ریال، معادل ۷۳ هزار و ۵۵۴ میلیارد و ۷۷۱میلیون ریال درآمد کسب کرده است. به‌طور کلی درآمد گل‌گهر از فروش محصولات شرکت تا پایان دوره گزارش شده برابر ۸۶ هزار و ۷۲۸میلیارد و ۵۵۴ میلیون ریال بوده که نسبت به دوره ۷ ماهه با ۱۲هزار و ۳۳۱ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال رشد همراه است.

کد خبر: 69915
تاریخ: 1398/09/11 - 21:45
منبع: دنیای اقتصاد

کگل  کنسانتره سنگ‌آهن  معدنی و صنعتی گل‌گهر 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با رشد ۴۱۹۷ واحدی؛

شاخص‌ کل وارد کانال ۳۳۰ هزار واحدی شد

می متالز - بورس تهران با رشد ۴۱۹۷ واحدی وارد قله ۳۳۰ هزار واحدی شد.
 مدیرعامل گل‌گهر گفت:

استفاده از توان ساخت داخل فرصتی در ایجاد ارزش افزوده بالاتر در صنعت فولاد است

می متالز - مدیرعامل گل‌گهر با اشاره به اهمیت کاهش وابستگی به واردات تجهیزات و مواد اولیه در صنایع فولادی اظهار کرد: صنعت فولاد ایران در بخش‌هایی امروز بومی‌سازی شده و توان ساخت داخل در آن بالاست؛ بنابراین با کاهش وابستگی به خارج و استفاده از پتانسیل‌های داخلی در بخش‌های مختلف بدون تردید ارزش افزوده بالاتری خواهیم داشت.
 

تامین مالی سامارکو توسط بی‌اچ‌پی

می متالز - شرکت معدنی استرالیایی بی‌اچ‌پی اول نوامبر اعلام کرد که برای از سرگیری فعالیت واحد تولید گندله برزیلی سامارکو، تامین مالی 44 میلیون دلاری انجام خواهد داد.
 

افزایش احتمالی نرخ ها در معدنی ها/ اثر مالیات و حامل های انرژی بر «کچاد» و «کگل»

می متالز - برخی تحلیلگران با بررسی تاثیر افزایش نرخ مالیات و حامل های انرژی بر معدنی ها و فلزی های بورس، برآورد احتمالی کرده اند تغییرات مالیاتی هم بر دو شرکت دو بورسی چادرملو و گل گهر تاثیری ندارد.
 مدیران شرکت معدنی گل گهر خبر دادند:

برنامه های گل گهر برای افزایش سرمایه 108 درصدی، عرضه اولیه سهم بزرگ و ....

می متالز - مدیران شرکت معدنی گل گهر با اعلام آخرین وضعیت تولید و فروش و برنامه های توسعه ایی و افزایش سرمایه 108 درصدی از عرضه اولیه شرکت فولادی 1.8 هزار میلیارد تومانی خبر دادند.
 هفته سبز برای شاخص؛

شاخص از ۳۱۴ هزار واحد عبور کرد

می متالز - ارزش نقدی بازار امروز تا این لحظه ۹۳۶ میلیارد تومان عبور کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما