خبر
بیمه  

افزایش سرمایه بیمه اتکایی امین به ۳۵۰۰ میلیارد ریال

می متالز - هیات‌مدیره بیمه اتکایی امین پیشنهاد خود را برای افزایش سرمایه به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت بیمه‌ای ارائه کرد.

به گزارش می متالز، شرکت بیمه اتکایی امین با نماد «اتکام» و با توجه به ماده ۳ دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۷ مردادماه ۹۵ هیات‌مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) گزارش توجیهی خود را برای افزایش سرمایه از مبلغ ۳۰۰۰میلیاردریال به مبلغ ۳۵۰۰ ریال از محل سود انباشته، سایر اندوخته‌ها به منظور شرایط خاص اقتصادی کشور و نیاز بیمه‌گران اتکایی به سرمایه بیشتر برای نگهداری ریسک‌های بیمه‌ای بزرگ در داخل کشور ارائه کرد. بر این اساس، انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده بیمه اتکایی امین است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 از محل سود انباشته:

"فولاد" مجوز افزایش سرمایه را گرفت تا دومین شرکت بزرگ بورس شود

می متالز - شرکت فولاد مبارکه مجوز افزایش سرمایه ۶۱ درصدی را گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده برای تبدیل شدن به دومین شرکت بزرگ بورس ایران از لحاظ سرمایه اسمی شد.
 

بورس‌ کالا آماده میزبانی از فروش اموال مازاد بانک‌ها

می متالز - رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه بورس‌ کالای ایران آمادگی خود را برای واگذاری اموال مازاد بانک‌ها اعلام کرده است، گفت: مزیت همزمان فروش املاک مازاد بانک‌ها در بورس‌ کالا آن است که علاوه بر آزاد شدن منابع بانکی به شکلی شفاف و رقابتی، یک گزینه جدید برای سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه نیز به میزبانی بورس‌ کالا اضافه می‌شود.
 

دورهمی سهامداران "چدن"

می متالز - تولیدی چدن سازان مجمع عمومی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ برگزار خواهد کرد.
 از سوی سازمان بورس صادر شد؛

افزایش سرمایه "فولاد" به منظور تامین سرمایه در گردش

می متالز - سرمایه شرکت فولاد مبارکه اصفهان با ۷۹ هزار میلیارد ریال افزایش از محل سود انباشته شرکت به ۲۰۹ هزار میلیارد ریال خواهد رسید.
 در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۶۷ درصدی "وآوا"

می متالز - هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین پیشنهاد افزایش سرمایه ۴۰۰ میلیارد ریالی، معادل ۶۷ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
 رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار:

از نظر افشای اطلاعات شرکت‌ها جزو اولین های دنیا هستیم

می متالز - شاپور محمدی گفت: ما در بالاترین سطح افشای اطلاعات شرکت های بورسی در دنیا قرار داریم. برنامه امسال سازمان بورس این است که کیفیت افشا را بالا ببرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما