خبر
بیمه  

افزایش سرمایه بیمه اتکایی امین به ۳۵۰۰ میلیارد ریال

می متالز - هیات‌مدیره بیمه اتکایی امین پیشنهاد خود را برای افزایش سرمایه به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت بیمه‌ای ارائه کرد.

به گزارش می متالز، شرکت بیمه اتکایی امین با نماد «اتکام» و با توجه به ماده ۳ دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۷ مردادماه ۹۵ هیات‌مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) گزارش توجیهی خود را برای افزایش سرمایه از مبلغ ۳۰۰۰میلیاردریال به مبلغ ۳۵۰۰ ریال از محل سود انباشته، سایر اندوخته‌ها به منظور شرایط خاص اقتصادی کشور و نیاز بیمه‌گران اتکایی به سرمایه بیشتر برای نگهداری ریسک‌های بیمه‌ای بزرگ در داخل کشور ارائه کرد. بر این اساس، انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده بیمه اتکایی امین است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 ساعت پنج و نیم عصر:

مقصران مادرزادی بورس تهران را بشناسید!

می متالز - گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به مقصر تراشی در هنگی سیستم معاملات و شفاف سازی امروز پالایشی ها و...
 تحولات هفتگی پرریسک‌های فرابورس بررسی شد

اولین میهمان بازار توافقی جدید

می متالز - فرابورس در اولین روز خردادماه، نامه‌ای را منتشر کرد که برخی فعالان بازار به شوخی از آن به‌عنوان ادامه سلسله مصوبات «شامگاه چهارشنبه» یاد کردند، مصوباتی که چندبار در سال گذشته سبب بروز واکنش‌هایی در بازار شده بود؛ اما حالا به نظر می‌رسد مقررات معاملاتی جدید فرابورس بر بازارپایه تاثیر قابل توجهی خواهد داشت و به‌ویژه شرایط ایجاد «گره معاملاتی» و بازه نوسان «بازگشایی نمادها» را تحت‌تاثیر سختگیرانه‌تری قرار می‌دهد.
 

انتقاد سهامدار حقیقی کشتیرانی از نحوه اطلاع رسانی و طرح ۴ سئوال

می متالز - یکی از سهامداران حقیقی کشتیرانی با انتقاد از نحوه اطلاع رسانی این شرکت بورسی در مورد اثر کرونا، چهار سوال مطرح کرد.
 

پاسخ «فولاد» درباره افزایش سرمایه

می متالز - فولاد مبارکه شایعه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را تکذیب کرد.
 

شایعه برنامه افزایش سرمایه شرکت ۶۵ میلیاردی تکذیب شد

می متالز - شرکت صنعتی سپاهان درباره شایعه فضای مجازی مبنی بر افزایش سرمایه اعلام کرد: هیچ گونه برنامه ای در این خصوص وجود ندارد و کذب است.
 

قطار سرمایه به "فوکا" می رسد

می متالز - شرکت فولاد کاویان به فکر افزایش سرمایه است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما