خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی  
رییس خانه معدن ایران:

تامین مواد اولیه ذوب آهن اصفهان از الزامات است

می متالز - محمدرضا بهرامن در حاشیه شانزدهمین نمایشگاه ایران متافو گفت : ذوب آهن اصفهان را همواره در کنار خودمان می بینیم و این صنعت مادر یکی از نعمت ها و سرمایه هایی است که ایران اسلامی بحمدا... از وجود آن به عنوان یک نقش آفرین در عرصه اقتصاد ملی بهره منده شده است.

به گزارش می متالز، وی افزود: ذوب آهن اصفهان در دوره جدید رشد بسیار خوبی را در تولید محصولات متنوع داشته است و این افتخار بسیار بزرگی است که در دوران تحریم به ثمر رسید.

رییس خانه معدن ایران تصریح کرد: نیروی انسانی ارزشمند ذوب آهن اصفهان ثروت بسیار بزرگی برای کشور به شمار می رود که در ساخت صنایع فولادی مختلف نقش بسزایی داشتند. 
محمدرضا بهرامن خاطر نشان کرد: اعتقاد کامل داریم تامین مواد اولیه ذوب آهن اصفهان به عنوان نخستین تولید کننده فولاد کشور از الزامات است زیرا این شرکت در راستای مسوولیت اجتماعی بار سنگینی را به دوش می کشد.

کد خبر: 69971
تاریخ: 1398/09/11 - 23:33
منبع: عصر معدن

ذوب آهن اصفهان  محمدرضا بهرامن  خانه معدن ایران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

در جلسه ذوب آهن با سنگ‌آهنی‌ها چه گذشت؟/ تشکیل کارگروه معادن راهکار پیشنهادی تامین پایدار مواد اولیه ذوب‌آهن

می متالز - رییس انجمن سنگ آهن ایران گفت: در این نشست راهکارهای تامین پایدار سنگ آهن مورد نیاز ذوب آهن از جمله تشکیل کارگروهی از معادن، تهاتر سنگ آهن با محصولات این شرکت و روش‌های مشارکتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 

عملکرد ۶ ماهه "ذوب" حسابرسی شد/ آمار تولید و فروش صادراتی و درآمدها

می متالز - ذوب آهن ضمن انتشار صورت های مالی تلفیقی حسابرسی شده ۶ ماهه سال جاری در گزارش تفسیری مدیریت در خصوص عملکرد تولید و فروش صادراتی و درآمدهای فروش توضیح داد.
 گزارش حسابرسی شده این فولادساز اصفهانی منتشر شد؛

"ذوب" و افزایش صادرات

می متالز - درآمد‌های عملیاتی محقق شده شرکت در این مدت با بیش از ۸۵ درصد افزایش نسبت به سال گذشته به بیش از ۵۱ هزار میلیارد ریال رسیده که افزایش محسوس نرخ‌های فروش عامل اصلی رشد درآمد‌های شرکت است.
 از سودسازی "ذوب" تا حذف "فولاد زرند ایرانیان"؛

"حریل" و رشد نه چندان جذاب برای سهامداران

می متالز - به نظر نمی‌رسد رشد سود خالص، رشدی جذاب از سوی سهامداران ارزیابی شود و شاید قیمت‌های کنونی سهام این شرکت با سود محقق شده همخوانی نداشته باشد.
 در مادر صنعت فولاد ایران؛

رشد هشت درصدی تولید ذوب آهن در هشت ماهه امسال

می متالز - تولید محصولات شرکت ذوب آهن اصفهان هشت درصد افزایش یافت.
 رئیس خانه معدن ایران عنوان کرد:

هماهنگی شرکت مس با دانش و تکنولوژی روز دنیا / اقدامات خوب شرکت مس در حوزه ساخت داخل

می متالز - محمد رضا بهرامن گفت: صنایع معدنی برای افزایش بهره‌ وری باید با دانش روز و تجهیزات جدید هماهنگ باشند و در این میان صنعت مس ایران به‌ عنوان یک صنعت مادر همواره در حال تطبیق خود متناسب با دانش و تکنولوژی روز دنیا است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما