خبر
آهن و فولاد   سرمایه گذاری  

بازدید مسوولین هلدینگ شستا از باشگاه فرهنگی، ورزشی ذوب آهن اصفهان

می متالز - محمود ملکوتی خواه عضو هیات مدیره و جمعی از مسوولین هلدینگ شستا و منصور یزدی زاده مدیرعامل و جمعی از مسئولین ذوب آهن اصفهان با حضور در ورزشگاه بزرگ فولادشهر، ضمن بازدید از شرایط و امکانات این ورزشگاه، با مسوولین، کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش می متالز، دکتر ملکوتی خواه عضو هیات مدیره شستا با آرزوی موفقیت برای این تیم،  آرزو کرد که در دیدار پیش رو با پرسپولیس تهران، موفقیت های اخیر سبزپوشان نصف جهان تکرار شود. همچنین در ادامه کلیه بازیکنان ، سرپرستی و کادرفنی تیم فوتبال توسط علی منصوریان به حاضران در جلسه معرفی شدند.
یزدی زاده مدیرعامل این مجتمع عظیم صنعتی نیز ضمن گفتگو با بازیکنان و کادر فنی برای تیم فوتبال باشگاه در ادامه بازی های لیگ برتر آروزی موفقیت نمود.
در ادامه دکتر حسن محمدی مدیر روابط عمومی شرکت شستا به معرفی مسئولین این هدلینگ پرداخت و ابراز امیدواری نمود که این تیم در لیگ فوتبال کشور به جایگاه واقعی خود بازگردد.
در این دیدار جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن، به ارائه گزارشی در خصوص شرایط تیم های مختلف در رده های سنی گوناگون پرداخت و سپس علی رضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال باشگاه، توضیحاتی در خصوص شرایط تیم ارائه داد و از حضور این مسوولین در جمع بازیکنان و کادرفنی تقدیر کرد.

کد خبر: 69972
تاریخ: 1398/09/11 - 23:36
منبع: عصر معدن

محمود ملکوتی خواه  هلدینگ شستا  منصور یزدی زاده 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان خبر داد:

کوره بلند شماره یک ذوب آهن آماده راه‌اندازی

می متالز - شورای معاونین شرکت چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه از روند بازسازی کوره بلند شماره یک بازدید کردند.
 به یاد 286 شهید گلگون کفن شرکت ذوب آهن اصفهان صورت گرفت؛

اهداء کمک های ذوب آهن اصفهان به مبتلایان فقر ناشی از بیماری کرونا

می متالز - کمک های مومنانه ذوب آهن اصفهان جهت افرادی که به دلیل شیوع بیماری کرونا دچار مشکلات اقتصادی شده اند، در قالب 286 بسته معیشتی به یاد 286 شهید گلگون کفن این مجتمع عظیم صنعتی تقدیم خانواده این افراد شد.
 

اهداء کمک های مومنانه ذوب آهن اصفهان به یاد 286 شهید گلگون کفن این شرکت

می متالز - مراسم ارسال کمک های مومنانه ذوب آهن اصفهان جهت افرادی که به دلیل شیوع بیماری کرونا دچار مشکلات اقتصادی شده اند، در قالب 286 بسته معیشتی به یاد 286 شهید گلگون کفن این مجتمع عظیم صنعتی با حضور منصور یزدی زاده مدیرعامل این شرکت چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه برگزار شد.
 

نقش ذوب آهن در بازار بورس

می متالز - شرکت ذوب آهن اصفهان در سال جهش تولید و با تاکید بر اقتصاد بدون نفت در مسیر رکورد شکنی در تولید و صادرات انواع محصولات فولادی قرار گرفته است.
 

کوره بلند شماره یک ذوب آهن اصفهان در مرحله نهایی راه اندازی

می متالز - شورای معاونین شرکت چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه از روند بازسازی کوره بلند شماره یک بازدید کردند. منصور یزدی زاده مدیر عامل شرکت در این خصوص به خبرنگار ما گفت: مراحل نهایی راه اندازی این کوره در حال انجام است و امیدواریم به زودی شاهد راه اندازی آن باشیم.
 مدیرعامل ذوب آهن مطرح کرد:

انتقاد مدیرعامل "ذوب" از دستورالعمل ها و قیمت گذاری دستوری در بورس کالا

می متالز - مدیرعامل ذوب آهن با انتقاد از دستور العمل های صادرات و قیمت گذاری دستوری در بورس کالا گفت: اعمال قیمت گذاری دستوری نتیجه ای جز فشار بر تولید کننده و ایجاد رانت در بازار نخواهد داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما