خبر
آهن و فولاد   سرمایه گذاری  

بازدید مسوولین هلدینگ شستا از باشگاه فرهنگی، ورزشی ذوب آهن اصفهان

می متالز - محمود ملکوتی خواه عضو هیات مدیره و جمعی از مسوولین هلدینگ شستا و منصور یزدی زاده مدیرعامل و جمعی از مسئولین ذوب آهن اصفهان با حضور در ورزشگاه بزرگ فولادشهر، ضمن بازدید از شرایط و امکانات این ورزشگاه، با مسوولین، کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش می متالز، دکتر ملکوتی خواه عضو هیات مدیره شستا با آرزوی موفقیت برای این تیم،  آرزو کرد که در دیدار پیش رو با پرسپولیس تهران، موفقیت های اخیر سبزپوشان نصف جهان تکرار شود. همچنین در ادامه کلیه بازیکنان ، سرپرستی و کادرفنی تیم فوتبال توسط علی منصوریان به حاضران در جلسه معرفی شدند.
یزدی زاده مدیرعامل این مجتمع عظیم صنعتی نیز ضمن گفتگو با بازیکنان و کادر فنی برای تیم فوتبال باشگاه در ادامه بازی های لیگ برتر آروزی موفقیت نمود.
در ادامه دکتر حسن محمدی مدیر روابط عمومی شرکت شستا به معرفی مسئولین این هدلینگ پرداخت و ابراز امیدواری نمود که این تیم در لیگ فوتبال کشور به جایگاه واقعی خود بازگردد.
در این دیدار جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن، به ارائه گزارشی در خصوص شرایط تیم های مختلف در رده های سنی گوناگون پرداخت و سپس علی رضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال باشگاه، توضیحاتی در خصوص شرایط تیم ارائه داد و از حضور این مسوولین در جمع بازیکنان و کادرفنی تقدیر کرد.

کد خبر: 69972
تاریخ: 1398/09/11 - 23:36
منبع: عصر معدن

محمود ملکوتی خواه  هلدینگ شستا  منصور یزدی زاده 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مهندس یزدی زاده د در نمایشگاه متافو:

افزایش 8 درصدی تولید ذوب آهن در هشت ماهه اول سال جاری

می متالز - منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در شانزدهمین نمایشگاه متافو گفت: عملکرد تولیدی ذوب آهن اصفهان در هشت ماهه اول سال جاری، رشد هشت درصدی در بخش های مختلف را نشان می دهد که البته انتظار ما بیش از این است.
 

قطار خود کفایی روی ریل ملی سرعت گرفت

می متالز - پس از دستیابی ذوب آهن اصفهان به خودکفایی تولید ریل با استانداردهای جهانی، نخستین بار ریل ملی زیر چرخ قطار تبریز- میانه رفت.
 در نشست شورای ارتباطات شرکت های شستا عنوان شد:

سیاست هم افزایی در شرکت های شستا با قدرت جاری می شود

می متالز - دومین نشست شورای ارتباطات شرکت های شستا با حضور دکتر محمود ملکوتی خواه عضو هیئت مدیره این شرکت در ذوب آهن اصفهان برگزار شد.
 مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان:

اولویت اول باید تامین نیاز سنگ آهن داخل باشد/ ضریب رشد تولید ذوب آهن تا پایان سال به ۱۰درصد می‌رسد

می متالز - مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: مخالف صادرات سنگ آهن، کنسانتره و گندله نیستیم؛ اما رفع نیاز داخل باید در اولویت باشد.
 مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان:

شکایت "ذوب" از صندوق فولاد در حال پیگیری

می متالز - در بحث شکایت شرکت ذوب آهن اصفهان از صندوق فولاد برای اخذ مطالبات، در دادگاه تجدید نظر حکم به نفع ذوب آهن صادر شده و این امر در حال پیگیری است.
 

بازدید مسوولین شستا از خط تولید و پروژه های توسعه ذوب آهن اصفهان

می متالز - محمود ملکوتی خواه عضو هیات مدیره و جمعی از مسوولین هلدینگ شستا و منصور یزدی زاده مدیرعامل و جمعی از مسوولین ذوب آهن اصفهان از خط تولید و پروژه های توسعه این شرکت از جمله خط تولید ریل، بخش فولادسازی و ... بازدید کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما