خبر
سرمایه گذاری  
در نشست شورای ارتباطات شرکت های شستا عنوان شد:

سیاست هم افزایی در شرکت های شستا با قدرت جاری می شود

می متالز - دومین نشست شورای ارتباطات شرکت های شستا با حضور دکتر محمود ملکوتی خواه عضو هیئت مدیره این شرکت در ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

به گزارش می متالز، دراین جلسه که در روز یک شنبه ۱۰ آذر ماه سال جاری در سال جلسات مدیر عامل ذوب آهن اصفهان برگزار شد ونمایندگان چند شرکت تابعه شستا حضور داشتند، دکتر محمود ملکوتی خواه عضو هیات مدیره شستا برگزاری دومین نشست شورای ارتباطات شرکت های تابعه شستا در ذوب آهن اصفهان را در راستای شناخت نقاط قوت وضعف روابط عمومی های شستا و تلاش برای گسترش همکاری و هم افزایی دانست.

ملکوتی‌خواه روابط‌عمومی‌ها را بهترین ابزار برای دستیابی به شفافیت در سازمان‌ها دانست و افزود: جایگاه روابط‌عمومی‌ها در سازمان‌ها مهم و تصمیم‌ساز است و سازمان‌ها با استفاده از ظرفیت و توان روابط‌عمومی‌ها می‌توانند خدمات، اقدامات و فعالیت‌های خود را به اطلاع مردم و مخاطبان برسانند.
وی با اشاره به مشکلات موجود در خصوص تامین مواد اولیه در ذوب‌آهن بیان کرد: با توجه به سیاست هم‌افزایی در میان شرکت‌های تابعه شستا و رفع مشکل تامین مواد اولیه، افزایش سرمایه شرکت زغال‌سنگ پروده طبس انجام می‌شود تا بتوانند مواد اولیه مورد نیاز ذوب آهن را تامین کنند.
وی با اشاره به  قدمت فعالیت های روابط عمومی این شرکت  گفت : روابط عمومی ذوب آهن اصفهان دارای تجربیات ارزنده وظرفیت های زیادی است که لازم است این تجربه وتوان به شرکت های دیگر منتقل شود.
در این نشست دکتر حسن محمدی هدف از تشکیل نشست‌های استانی را ایجاد فضای هم‌افزایی، همراهی و هماهنگی‌های شرکت‌های تابعه جهت استفاده از حداکثر ظرفیت‌های مجموعه شستا عنوان کرد و افزود: این اقدام که از استان خوزستان آغاز شد، علاوه بر تنوع بخشیدن به ارتباطات رسانه‌ای، باعث می شود اهداف شستا در استان‌های مختلف پیش برود.
در آغاز این نشست دکتر علی راعی مشاور رسانه ای و مجلس مدیر عامل، علیرضا امیری مدیر و سرپرستان روابط عمومی شرکت به معرفی برنامه ها و عملکرد بخش های مختلف روابط عمومی ذوب آهن پرداخته و آمادگی خود جهت همکاری با روابط عمومی سایر شرکت ها وانتقال تجربیات مربوطه را اعلام نمودند.
پیش از نشست شورای ارتباطات، دکتر محمود‌ملکوتی‌خواه و هیات‌همراه با حضور در گلزار شهدای ذوب آهن به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و گفت: برای من افتخار است از مجموعه‌ای بازدید می‌کنم که اکثر اعضای آن افرادی سخت‌کوش، فعال و از خانواده ایثارگر و شهدا هستند .

کد خبر: 69978
تاریخ: 1398/09/11 - 23:45
منبع: عصر معدن

ذوب آهن اصفهان  محمود ملکوتی خواه  شستا  حسن محمدی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رضوانی‌فر:

رکورد تولید لاستیک کشور در "بارز" شکسته شد/ حدود 75 میلیون دلار مواد اولیه تامین شده است

می متالز - مدیرعامل شستا در بازدید از کارخانه بارز کرمان با اشاره به اینکه در گروه صنعتی بارز دریافت دانش فنی روز به بلوغ رسیده است، گفت: بلوغ دریافت دانش فنی وقتی است که بتوانیم دانش فنی را دریافت و شبیه خودش را تولید کنیم.
 

تعمیر ریخته‌گری ایستگاه ۶ فولادسازی ذوب آهن اصفهان

می متالز - تلاشگران بخش فولادسازی ایستگاه 6 ریخته گری با تکیه بر توان داخلی و دانش فنی و بومی تلاشگران و بسیجیان سرافراز، تعمیرات این بخش را با موفقیت به پایان رساندند.
 

افزايش 8 درصدی توليد ذوب آهن در 8 ماه

می متالز - مدير عامل ذوب آهن اصفهان گفت: عملکرد توليدی ذوب آهن اصفهان در هشت ماهه اول سال جاری، رشد 8 درصدی در بخش های مختلف را نشان می دهد که البته انتظار ما بيش از اين است.
 با حضور رئیس‌جمهور انجام شد؛

افتتاح خط آهن میانه - بستان آباد با بهره‌گیری از ریل ذوب‌آهن اصفهان

می متالز - رئیس جمهوری امروز چهارشنبه با حضور در ایستگاه راه‌آهن بستان‌آباد دستور افتتاح و بهره‌برداری رسمی از خط آهن میانه - بستان‌آباد که در آن برای اولین بار از ریل ملی ذوب‌آهن اصفهان استفاده شده را صادر کرد.
 رییس انجمن سنگ آهن ایران عنوان کرد:

فعالیت معدنی ها و فولادی ها در کنار یکدیگر مقدس است

می متالز - صنعت و معدن از دیرباز دو بخش جایی ناپذیر اقتصاد ایران به شما می روند که ارزش آفرینی بسیاری را برای جامعه به ارمغان می آورند. این بخش ها،در حال حاضر بیش از گذشته به تعامل و دور اندیشی نیاز دارند تا بتوانند بر اساس برنامه راهبردی خودشان مسیر توسعه و ترقی را طی نمایند. اما عدول از این برنامه ها و مسائل حاشیه ای چندی است که گریبانگر این بخش ها شده است.
 

رشد ۶۳ درصدی سودخالص سیمان ارومیه در شش ماهه گذشته

می متالز - محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا در بازدید از کارخانه سیمان ارومیه، رشد سودآوری و ارتقای تولید و فروش سیمان ارومیه را نتیجه بهبود مدیریتی هلدینگ سیمان تامین و تلاش‌های مستمر مدیران و کارگران این کارخانه دانست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما