خبر
سرمایه گذاری  
در نشست شورای ارتباطات شرکت های شستا عنوان شد:

سیاست هم افزایی در شرکت های شستا با قدرت جاری می شود

می متالز - دومین نشست شورای ارتباطات شرکت های شستا با حضور دکتر محمود ملکوتی خواه عضو هیئت مدیره این شرکت در ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

به گزارش می متالز، دراین جلسه که در روز یک شنبه ۱۰ آذر ماه سال جاری در سال جلسات مدیر عامل ذوب آهن اصفهان برگزار شد ونمایندگان چند شرکت تابعه شستا حضور داشتند، دکتر محمود ملکوتی خواه عضو هیات مدیره شستا برگزاری دومین نشست شورای ارتباطات شرکت های تابعه شستا در ذوب آهن اصفهان را در راستای شناخت نقاط قوت وضعف روابط عمومی های شستا و تلاش برای گسترش همکاری و هم افزایی دانست.

ملکوتی‌خواه روابط‌عمومی‌ها را بهترین ابزار برای دستیابی به شفافیت در سازمان‌ها دانست و افزود: جایگاه روابط‌عمومی‌ها در سازمان‌ها مهم و تصمیم‌ساز است و سازمان‌ها با استفاده از ظرفیت و توان روابط‌عمومی‌ها می‌توانند خدمات، اقدامات و فعالیت‌های خود را به اطلاع مردم و مخاطبان برسانند.
وی با اشاره به مشکلات موجود در خصوص تامین مواد اولیه در ذوب‌آهن بیان کرد: با توجه به سیاست هم‌افزایی در میان شرکت‌های تابعه شستا و رفع مشکل تامین مواد اولیه، افزایش سرمایه شرکت زغال‌سنگ پروده طبس انجام می‌شود تا بتوانند مواد اولیه مورد نیاز ذوب آهن را تامین کنند.
وی با اشاره به  قدمت فعالیت های روابط عمومی این شرکت  گفت : روابط عمومی ذوب آهن اصفهان دارای تجربیات ارزنده وظرفیت های زیادی است که لازم است این تجربه وتوان به شرکت های دیگر منتقل شود.
در این نشست دکتر حسن محمدی هدف از تشکیل نشست‌های استانی را ایجاد فضای هم‌افزایی، همراهی و هماهنگی‌های شرکت‌های تابعه جهت استفاده از حداکثر ظرفیت‌های مجموعه شستا عنوان کرد و افزود: این اقدام که از استان خوزستان آغاز شد، علاوه بر تنوع بخشیدن به ارتباطات رسانه‌ای، باعث می شود اهداف شستا در استان‌های مختلف پیش برود.
در آغاز این نشست دکتر علی راعی مشاور رسانه ای و مجلس مدیر عامل، علیرضا امیری مدیر و سرپرستان روابط عمومی شرکت به معرفی برنامه ها و عملکرد بخش های مختلف روابط عمومی ذوب آهن پرداخته و آمادگی خود جهت همکاری با روابط عمومی سایر شرکت ها وانتقال تجربیات مربوطه را اعلام نمودند.
پیش از نشست شورای ارتباطات، دکتر محمود‌ملکوتی‌خواه و هیات‌همراه با حضور در گلزار شهدای ذوب آهن به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و گفت: برای من افتخار است از مجموعه‌ای بازدید می‌کنم که اکثر اعضای آن افرادی سخت‌کوش، فعال و از خانواده ایثارگر و شهدا هستند .

کد خبر: 69978
تاریخ: 1398/09/11 - 23:45
منبع: عصر معدن

ذوب آهن اصفهان  محمود ملکوتی خواه  شستا  حسن محمدی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازدید رئیس هیات مدیره و مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از خط تولید

می متالز - علی احمدیان رئیس هیات مدیره و منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت در ادامه بازدید های مستمر مسوولین شرکت از خط تولید و پروژه های در حال اجرا، از روند بازسازی کوره بلند شماره یک و انبار مواد خام شرکت بازدید کردند.
 

تاکید سرپرست وزارت صمت بر تامین مواد اولیه و توسعه صادرات در دیدار مسوولین ذوب آهن

می متالز - منصور یزدی زاده مدیرعامل و علی احمدیان رئیس هیات مدیره ذوب آهن اصفهان سه شنبه 13 خردادماه طی نشستی با حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و معاونین وی در محل این وزارتخانه دیدار و در خصوص حل مشکلات ذوب آهن برای دستیابی به تولید مطابق ظرفیت کامل خود، گفتگو کردند.
 

دیروز و امروز ذوب آهن اصفهان در برابر مسوولیت اجتماعی

می متالز - با توجه به اینکه آلودگی ذات همه صنایع است اقدامات شرکت های بزرگ صنعتی از جمله ذوب آهن اصفهان در انجام مسئولیت اجتماعی علی الخصوص توجه به محیط زیست می تواند تأثیر بسزایی بر منطقه و استان داشته باشد.
 

رشد ۳۹ درصدی فروش ذوب آهن اصفهان در دو ماهه نخست ۹۹

می متالز - فروش شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان در دو ماهه نخست ۱۳۹۹ با افزایش ۳۹ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال قبل به ۲۰,۵۹۹,۰۵۴ میلیون ریال رسید
 مدیرعامل ذوب آهن اصفهان:

تاثیر شیوع ویروس کرونا بر تولید محصولات اصلی "ذوب" بیش از یک درصد نبوده است/ فروش صادراتی متاثر از شرایط آتی خواهد بود

می متالز - منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن در نامه ای به مدیریت نظارت بر ناشران بورسی نوشت: بازگشت به نامه واصله از سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر لزوم رعایت ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (پیوست 1) به استحضار می رساند شیوع ویروس کرونا طی دو ماه گذشته اگرچه منجر به کاهش ورود مواد اولیه به شرکت گردید ولی تاثیر منفی آن بر تولید محصولات اصلی شرکت در مقایسه با سال گذشته بیش از یک درصد نبوده است.
 روابط عمومی شستا:

مهلت فدراسیون فوتبال برای تسویه 30 میلیارد تومان، تا دی ماه است

می متالز - نه تهاتر می‌کنیم و نه قرارداد اسپانسرینگ با فدراسیون فوتبال قرار است امضا شود و دوستان جلساتی را هم برای جلب رضایت مدیران شستا در این زمینه برگزار کردند که با پاسخ منفی صریح روبه‌رو شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما