خبر
گاز  
اطلاعیه شماره ۸ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی

هموطنان از گازسوز کردن خودروها در مراکز غیرمجاز پرهیز کنند

می متالز - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی اطلاعیه‌ای درباره گازسوز کردن خودروها در مراکز غیرمجاز هشدار داد.

به گزارش می متالز، در متن این اطلاعیه آمده است: «شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به اطلاع مالکان خودروهایی که متقاضی گازسوز کردن (CNG) خودروی خود هستند می‌رساند، برای ثبت درخواست خود به سامانه irngv.ir مراجعه و اقدام به ثبت‌نام کنند. تاکید می‌شود به‌زودی شرایط و امکانات برای متقاضیان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در ضمن به هموطنان عزیز اکیدا توصیه می‌شود برای حفظ ایمنی و سلامت خود، در مراکز غیرمجاز اقدام به گاز سوزکردن خودروهای خود نکنند.»

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

عرضه نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در بورس انرژی

می متالز - رینگ داخلی بورس انرژی ایران امروز میزبان عرضه نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران می‌شود.
 مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:

انبار نفت ارومیه به هاب صادراتی فرآورده‌های نفتی بدل می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در بازدید از تأسیسات و عملیات دو انبار نفت ارومیه و ستاد منطقه گفت: زیرساخت‌های مطلوبی از نظر فنی در پروژه احداث انبار نفت جدید ارومیه ایجاد شده و با تکمیل نهایی این پروژه تا پایان امسال، انبار نفت شهید حاج قاسم سلیمانی به هاب صادراتی سوخت در کشور تبدیل می‌شود.
 

سهمیه بنزین چه خودروهایی در کارت بانکی شارژ می‌شود؟

می متالز - سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: افرادی که سهمیه ثابت لیتراژی دریافت می‌کنند شامل طرح استفاده از کارت بانکی برای سوخت‌گیری نمی‌شوند اما افرادی که سوخت‌ آنها به‌صورت اعتباری تخصیص می‌یابد می‌توانند از اعتبار موجود در کارت بانکی برای سهمیه سوخت استفاده کنند.فاطمه کاهی، اظهار کرد: این سهمیه به یک کارت بانکی مشخص واریز نمی‌شود و در واقع این مساله به‌عنوان یک اعتبار بانکی درنظر گرفته شده است و افراد مشمول می‌توانند با هر کارت بانکی متصل به شبکه از این اعتبار استفاده کنند.
 

اجرای طرح توزیع الکترونیکی سوخت میان مصرف‌کنندگان جز منطقه کردستان

می متالز - توزیع سوخت مصرف‌کنندگان جزء بخش کشاورزی منطقه کردستان به‌منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان از ابتدای تیرماه از طریق بستر بانکی و الکترونیکی انجام می‌شود.
 

افزایش ۷۰ درصدی مصرف سوخت صنایع در منطقه تربت حیدریه

می متالز - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت‌ حیدریه از افزایش ۷۰ درصدی مصرف سوخت در برخی صنایع به‌ویژه مرغداری‌ها در سطح منطقه خبر داد.
 

متقاضیان سوخت در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی ثبت‌نام کنند

می متالز - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی از متقاضیان سوخت خواست تا در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی ثبت‌نام کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما