خبر
نفت   گاز  

راه‌اندازی مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در زاگرس جنوبی

می متالز - مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در شرایط اضطراری با هدف استانداردسازی مدیریت در شرایط اضطراری و براساس الزام‌های اچ‌اس‌یی در ستاد شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی راه‌اندازی شد.

به گزارش می متالز، علیرضا امینی، رئیس اداره ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی درباره الزام‌های تجهیز سیستم لجستیک برای موارد و شرایط اضطراری اظهار کرد: یکی از نیازهای کلیدی در مدیریت بحران، سیستم لجستیک و پشتیبانی برای سازماندهی است که شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با هدف استانداردسازی اقلام و تجهیزات مورد نیاز و همچنین دسترسی سریع و آسان در زمان بحران، اقدام به راه‌اندازی مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در شرایط اضطراری کرده است.

وی مهم‌ترین اقلام موجود در مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در شرایط اضطراری را تجهیزات کار در شب، سیل و آواربرداری مانند پمپ‌های لجن‌کش و کف‌کش، چادر اسکان، موتور برق سیار، انواع ماسک، پروژکتور، دوربین شکاری، وسایل گرمایشی، کابل‌های سیار برق، تجهیزات حفاظت فردی و آذوقه عنوان کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 حضور معاون تولید شرکت ملی نفت ایران در منطقه نار و کنگان

نفت مناطق مرکزی، ۲۳ درصد گاز مصرفی کشور را تامین می‎کند

می متالز - معاون تولید شرکت ملی نفت ایران به سهم ۲۳ درصدی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در تامین گاز مصرفی کشور اشاره کرد و گفت: این شرکت آمادگی کافی را برای تامین گاز در فصل سرما دارد.
 

اجرای رزمایش‌های مقابله با شرایط اضطراری در زاگرس جنوبی

می متالز - شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی هم‌زمان با هفته پدافند غیرعامل و به‌منظور سنجش آمادگی خود در مقابله با شرایط اضطراری، چند رزمایش در مناطق عملیاتی خود اجرا کرد.
 

پایان تعمیرات اساسی در منطقه عملیاتی پارسیان

می متالز - تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی پارسیان شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی با هدف تأمین پایدار گاز در فصل سرما در شرایط ایمن پایان یافت.
 

معاونت پشتیبانی شرکت نفت ۲۲ دستورعمل اچ‌اس‌یی را تدوین کرد

می متالز - ۲۲ دستورعمل بهداشت، ایمنی و محیط زیست به صورت درون‎سازمانی و برون‎سازمانی به همت اچ‌اس‌یی معاونت امور پشتیبانی شرکت ملی نفت ایران تدوین شده است.
 

برگزاری نشست‎هایی با محور مهار آسیب‌های اجتماعی در مناطق نفت‎خیز جنوب

می متالز - موضوع مهار آسیب‌های اجتماعی، طی روزهای اخیر در نشست‎هایی در سطح شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب و بعضی از شرکت‎های تابعه آن بحث و بررسی شد.
 

راه‌اندازی سامانه آشکارساز آتش و گاز در زاگرس جنوبی

می متالز - با اجرای پروژه طراحی، نصب و راه‌اندازی سامانه آشکارساز آتش و گاز (F&G) ازسوی متخصصان اداره اچ‌اس‌یی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، ضمن افزایش ضریب ایمنی، حدود ١٠ میلیارد ریال صرفه جویی اقتصادی در این شرکت رقم خورد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما