خبر
نفت   گاز  

راه‌اندازی مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در زاگرس جنوبی

می متالز - مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در شرایط اضطراری با هدف استانداردسازی مدیریت در شرایط اضطراری و براساس الزام‌های اچ‌اس‌یی در ستاد شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی راه‌اندازی شد.

به گزارش می متالز، علیرضا امینی، رئیس اداره ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی درباره الزام‌های تجهیز سیستم لجستیک برای موارد و شرایط اضطراری اظهار کرد: یکی از نیازهای کلیدی در مدیریت بحران، سیستم لجستیک و پشتیبانی برای سازماندهی است که شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با هدف استانداردسازی اقلام و تجهیزات مورد نیاز و همچنین دسترسی سریع و آسان در زمان بحران، اقدام به راه‌اندازی مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در شرایط اضطراری کرده است.

وی مهم‌ترین اقلام موجود در مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در شرایط اضطراری را تجهیزات کار در شب، سیل و آواربرداری مانند پمپ‌های لجن‌کش و کف‌کش، چادر اسکان، موتور برق سیار، انواع ماسک، پروژکتور، دوربین شکاری، وسایل گرمایشی، کابل‌های سیار برق، تجهیزات حفاظت فردی و آذوقه عنوان کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تحقق کامل برنامه‎ تولید در نفت و گاز زاگرس جنوبی

می متالز - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه تولید این شرکت همگام با انجام اقدام‌های پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا خبر داد.
 

نشست کارگروه بازنگری دوره‌های آموزش اچ‌اس‌یی نفت برگزار شد

می متالز - نشست کارگروه بازنگری دوره‌های آموزشی اچ‌اس‌یی و پدافند غیرعامل وزارت نفت در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد.
 

دوره‌های آموزش اچ‎اس‌یی در صنعت نفت بازنگری می ‎شود

می متالز - دوره‌های آموزشی بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌یی) و پدافند غیرعامل مصوب وزارت نفت بازنگری و روزآمد می‌شود.
 

اهداف و برنامه‌های عملیاتی نفت در حوزه اچ‌اس‌یی تبیین شد

می متالز - نشست تبیین اهداف کلان و برنامه‌های عملیاتی شرکت ملی نفت ایران در حوزه اچ‌اس‌ایی و پدافند غیرعامل برگزار شد.
 حضور معاون تولید شرکت ملی نفت ایران در منطقه نار و کنگان

نفت مناطق مرکزی، ۲۳ درصد گاز مصرفی کشور را تامین می‎کند

می متالز - معاون تولید شرکت ملی نفت ایران به سهم ۲۳ درصدی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در تامین گاز مصرفی کشور اشاره کرد و گفت: این شرکت آمادگی کافی را برای تامین گاز در فصل سرما دارد.
 

اجرای رزمایش‌های مقابله با شرایط اضطراری در زاگرس جنوبی

می متالز - شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی هم‌زمان با هفته پدافند غیرعامل و به‌منظور سنجش آمادگی خود در مقابله با شرایط اضطراری، چند رزمایش در مناطق عملیاتی خود اجرا کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما