خبر
مالیات  

میزان درآمد مالیاتی ماهانه کشور چقدر است؟

می متالز - رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: میزان مالیات دریافتی ماهانه در کشور حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان است و این در حالی است که مجموع حقوق و مزایای پرداختی به کارکنان دولت و هزینه‌ هایی مانند آب و برق در مجموع ماهانه ۱۸ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان است.

به گزارش می متالز، امیدعلی پارسا، رئیس سازمان امور مالیاتی کشور امروز در اجلاس هیات نمایندگان اتاق اصناف ایران گفت: این سازمان باید جزئیات همه معاملات خرد و کلان را برای اجرای عدالت مالیاتی در اختیار داشته باشد. همه معاملات باید در بستر پایانه‌های فروشگاهی انجام شود.

وی افزود: میزان مالیات دریافتی ماهانه در کشور حدود ده هزار میلیارد تومان است و این در حالی است که مجموع حقوق و مزایای پرداختی به کارکنان دولت و هزینه‌هایی مانند آب و برق در مجموع ماهانه ۱۸ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان است.

وی گفت: راه تحقق عدالت مالیاتی ایجاد ساز و کار مالیات هوشمند و سلامت اداری است.

وی با بیان اینکه پانصد هزار میلیارد تومان طرح نیمه‌ تمام در کشور داریم افزود: در بیشتر کشور‌ها تا ۹۰ درصد منابع اداره کشور از محل مالیات تامین می‌شود که در کشور ما این رقم پایین است و علت آن می‌تواند ضعیف بودن پایه‌های مالیاتی، معافیت‌ها و فرار مالیاتی زیاد باشد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نماینده مجلس با اعلام ویژگی های بودجه ۹۹ خبر داد:

قیمت های پیشنهادی مجلس برای بنزین سال آینده و افزایش حقوق کارمندان

می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اعلام ویژگی های بودجه ۹۹ از احتمال بنزین۱۵۰۰، ۱۸۰۰ یا ۲ هزار تومانی و حذف دو نرخی بودن بنزین در بودجه سال آینده و افزایش حقوق کارمندان خبر داد.
 

اخراج 30 گارگر فولاد سپهر سبلان اردبیل بخاطر ناتوانی در پرداخت حقوق

می متالز - کارخانه فولاد سپهر سبلان اردبیل ۴روز مانده به پایان فروردین ماه به بهانه تمدید قرارداد با حقوق جدید مصوبه مجلس در سال ۹۸ قراردادهای قبلی خوود با کارگران را لغو و با کارگرها قرارداد یک ماهه که از اول فروردین شروع و تا ۳۱فروردین ماه اعتبار داشت تنظیم کرده و همه کارگرها موظف به امضا بودند البته با این قول که این قرارداد به قرارداد یکساله تبدیل خواهد شد بست ولی در ۳۱فروردین لیست نزدیک به ۳۰نفر را باعنوان عدم نیاز اعلام کرد و ازشون خواست از اول اردیبهشت سرکار نیایند.
 

قطع ارتباط کاری فولاد سپهر سبلان با 11نفر به دلیل اتمام قرارداد/ کارخانه مشکلی در تامین حقوق ندارد

می متالز - شرکت فولاد سپهر سبلان در شهرک صنعتی حدود ۲۳۵ کارگر دارد و قطع ارتباط کاری با 11 نفر از کارگران به‌دلیل اتمام قرارداد کاری بوده است.
 لایحه بودجه ۹۹

رشد ۸۹ درصدی حقوق دولتی معادن

می متالز - رقم پیش‌بینی شده حقوق دولتی معادن در لایحه بودجه سال ۱۳۹۹، با رشد ۸۹ درصدی نسبت به سال ۱۳۹۸، از رقم ۱۵۰۰ میلیارد تومان به رقم ۲۸۲۴ میلیارد تومان افزایش یافته است.
 در لایحه بودجه ۹۹

حقوق دولتی معادن ۸۹ درصد رشد کرد

می متالز - رقم پیش‌بینی شده حقوق دولتی معادن در لایحه بودجه سال ۱۳۹۹، با رشد ۸۹ درصدی نسبت به سال ۱۳۹۸، از رقم ۱۵۰۰ میلیارد تومان به رقم ۲۸۲۴ میلیارد تومان افزایش یافته است.
 ربیعی:

80 درصد دستگاه‌های دولتی دریافتی مدیران خود را در سامانه حقوق و مزایا ثبت کرده‌اند

می متالز - سخنگوی دولت گفت: حدود80 درصد دستگاه‌های دولتی دریافتی مدیران خود را در سامانه حقوق و مزایا ثبت کرده‌اند و مابقی دستگاه‌ها نیز در حال بارگذاری اطلاعات هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما