خبر
سنگ آهن  

گهرزمین صاحب گواهینامه ایزو ۱۷۰۲۵ می‌شود

می متالز - بزودی گواهی نامه ایزو 17025 مربوط به واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت از طرف سازمان تایید صلاحیت اداره استاندارد صادر می شود.

به گزارش می متالز، به گفته مهدی دیانت پور مدیر آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت گهرزمین، ایزو 17025 استانداردی کاملا حرفه ای در زمینه مدیریت کیفیت در آزمایشگاه می باشد.
وی عنوان کرد: استقرار ایزو 17025 این اجازه را می دهد تا آزمایشگاه یک سیستم کیفیت صحیح را پیاده کند و نشان دهد که از لحاظ فنی دارای صلاحیت و توانایی انجام و گزارش نتایج معتبر و قابل اعتماد را دارد.
دیانت پور با اشاره به این اقدام مهم افزود: طی دو سال گذشته کارکنان این واحد زحمات زیادی برای اخذ ایزو 17025 کشیدند که نتایج این تلاش ها در تاریخ 98/8/26 توسط کارشناسان و گروه ممیزی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (سازمان ملی استاندارد) مورد ارزیابی قرار گرفت و در مرحله اول موفق به اخذ این گواهینامه شدند. در واقع اخذ چنین اعتبارنامه ای یکی از افتخارات مجموعه گهرزمین بشمار خواهد آمد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شرکت گهرزمین

می متالز - مراسم بزرگداشت سردار دل ها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانشان امروز با حضور علی اکبر پوریانی مدیرعامل، سعید صادقی و آرش حبیبی از اعضای هیات مدیره، غلامحسین رحیمیان قائم مقام و مدیر مجتمع، حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی، مدیران و کارکنان گهرزمین در ساختمان اداری این شرکت برگزار شد. این مراسم با سخنرانی علی اکبر پوریانی، سعید صادقی و حسین دلاوریان و همچنین مداحی وحید یوسفی همراه بود.
 

گهرزمین، بیشترین رشد عملکرد HSE نسبت به سال قبل

می متالز - بر اساس عملکرد ممیزی HSE سال 97 شرکت های تابعه ایمیدرو، 26 بخش و 240 مولفه در این حوزه بررسی شد.
 در سومین همایش HSEE انجام شد؛

تقدیر از واحدهای برتر ممیزی عملکرد HSEE 97

می متالز - در سومین همایش ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSEE)، از واحدهای برتر ممیزی عملکرد این حوزه تقدیر شد.
 رئیس سازمان ملی استاندارد:

دست‌اندازهای استانداردهای صادراتی

می متالز - پیش‌بینی برخی از امتیازات به صادرکنندگان در راستای تسهیل صادرات یکی از موضوعاتی است که درخصوص شرایط آن با رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به گفت‌وگو نشستیم، هدف‌گذاری صادراتی به ۱۵ کشور همسایه به همراه چین و هند که در سال جاری در دستور کار متولیان این بخش قرار گرفت از یکسو و پیوستن ایران به اتحادیه اوراسیا از سوی دیگر موجب شد تا پیش‌بینی تسهیلاتی در راستای رشد صادرات در دستور کار قرار گیرد؛ تسهیلاتی که برای تحقق آن سازمان ملی استاندارد تفاهم‌نامه‌هایی با کشورهای هدف منعقد کرده تا بتوان مسیر ناهموار صادرات را هموار کرد و به این طریق شاهد رشد صادرات بود.
 

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین در پی شهادت جانسوز سردار سرافراز، حاج قاسم سلیمانی

می متالز - "علی اکبر پوریانی" مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین، شهادت "حاج قاسم سلیمانی" را در پیامی تسلیت گفت که مشروح کامل آن را در ذیل می خوانید.
 

چرا طرح انتقال آب از خلیج فارس اَبَر پروژه است؟/ جزئیات ۱۰۳.۶هزار میلیارد ریال پروژه گل گهر

می متالز - اَبَر پروژه انتقال آب از خلیج فارس در سه فاز به طول 900 کیلومتر است که عملیات شیرین سازی و انتقال را انجام می دهد و جزو یکی از بزرگ ترین طرح های خط انتقال آب در دنیا محسوب می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما