خبر
سنگ آهن  

گهرزمین صاحب گواهینامه ایزو ۱۷۰۲۵ می‌شود

می متالز - بزودی گواهی نامه ایزو 17025 مربوط به واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت از طرف سازمان تایید صلاحیت اداره استاندارد صادر می شود.

به گزارش می متالز، به گفته مهدی دیانت پور مدیر آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت گهرزمین، ایزو 17025 استانداردی کاملا حرفه ای در زمینه مدیریت کیفیت در آزمایشگاه می باشد.
وی عنوان کرد: استقرار ایزو 17025 این اجازه را می دهد تا آزمایشگاه یک سیستم کیفیت صحیح را پیاده کند و نشان دهد که از لحاظ فنی دارای صلاحیت و توانایی انجام و گزارش نتایج معتبر و قابل اعتماد را دارد.
دیانت پور با اشاره به این اقدام مهم افزود: طی دو سال گذشته کارکنان این واحد زحمات زیادی برای اخذ ایزو 17025 کشیدند که نتایج این تلاش ها در تاریخ 98/8/26 توسط کارشناسان و گروه ممیزی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (سازمان ملی استاندارد) مورد ارزیابی قرار گرفت و در مرحله اول موفق به اخذ این گواهینامه شدند. در واقع اخذ چنین اعتبارنامه ای یکی از افتخارات مجموعه گهرزمین بشمار خواهد آمد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

۲ واحد تولید کنسانتره گهرزمین در سیرجان کلنگ‌زنی شد

می متالز - ۲ واحد تولید کنسانتره و گندله شرکت سنگ‌آهن گهرزمین با ظرفیت تولید چهار میلیون تن در سال با حضور معاونان وزیر صنعت، معدن و تجارت کلنگ زنی شد.
 قائم مقام و مدیر مجتمع گهرزمین:

رعایت مسائل ایمنی وظیفه تمامی کارکنان است

می متالز - جلسه تبیین الزامات HSEE حوزه معدن هم زمان با شروع به کار شرکت آرمان گهر به عنوان پیمانکار بهره بردار معدن با حضور آقایان مهندس غلامحسین رحیمیان قائم مقام و مدیر مجتمع، مهندس سید شجاع الدین گلسرخی مدیر HSEE، مهندس علی پناهی مدیر امور معدن گهرزمین و مدیران ارشد شرکت آرمان گهر در سالن کنفرانس مجتمع گهرزمین برگزار شد.
 

تغییر مالکیت ۳.۲ میلیارد اوراق بهادار مالی

می متالز - شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با افت ۲۵۸ واحدی، به رقم ۱۹ هزار و۷۲۳ واحد رسید.
 مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین تاکیدکرد:

3طرح توسعه‌ای "کگهر" روی میز/ سرخی کوره‌های گندله خام از شهریورماه

می متالز - مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین گفت: طرح گندله سازی شماره ۲، طرح پروژه تهیه و آماده بوده و پیمانکار اجرای پروژه نیز مشخص شده و در مرحله تسطیح زمین محل اجرای پروژه بوده و طرح کنسانتره ۴ و ۵ در مرحله تهیه ثبت اسناد مناقصه جهت تعیین و انتخاب پیمانکار اجرای طرح است.
 

تولید آزمایشی گندله خام «کگهر»

می متالز - مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین در پاسخ به چند پرسش سهامداران این شرکت، با صدور اطلاعیه‌ای در سامانه کدال شفاف‌سازی کرد. نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را بخوانید.
 با رئیس بهداشت و محیط‌ زیست سنگ آهن گهرزمین:

گام بلند گهرزمین در پیشگیری و مقابله با کرونا

می متالز - رئیس بهداشت و محیط‌زیست شرکت سنگ آهن گهرزمین گفت: نخستین اقدام ما در بخش مدیریت HSE در خصوص بهداشت رستوران‌ها و مواد‌غذایی بود که فاصله‌گذاری اجتماعی در رستوران‌هایی که امکان تعطیلی وجود نداشت و غذا برای پرسنل شیفت تامین می‌شد صورت گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما